• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Nextstar Ye 18000 HD CX Uydu Alıcısı (Yeni Model).

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

selamun aleykum. Karbon ben bu cihazı aldım . Next minix hd alacaktım çok ısınır dediler.nasıl tercih?ben biss icin aldım samsung led var bende dahili uydu alıcısı ile aynı gibi bu arada 170 aldım

Yorum yap

marci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      selamun aleykum. Karbon ben bu cihazı aldım . Next minix hd alacaktım çok ısınır dediler.nasıl tercih?ben biss icin aldım samsung led var bende dahili uydu alıcısı ile aynı gibi bu arada 170 aldım
      dosttum nerden aldın bana mesaj özelden ata bilirmisin bende alıcam araştırdım 200-190 fiyatlar değişiyor iyi fiyata almışsın mesajını bekliyorum...

Yorum yap

Arkadaşlar 2 hafta önce Next NextStar YE-18000HD CX uydusundan aldım. Şu Biss girme işini elle girme olayları nasıl oluyor. Resimli anlatabilir misiniz? bazı kanallar açılmıyor ve elle girmek zorunda kalınabiliyor... Örnek pal station radyosu

Yorum yap

nihatpa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Arkadaşlar 2 hafta önce Next NextStar YE-18000HD CX uydusundan aldım. Şu Biss girme işini elle girme olayları nasıl oluyor. Resimli anlatabilir misiniz? bazı kanallar açılmıyor ve elle girmek zorunda kalınabiliyor... Örnek pal station radyosu
          Biss kanalları için,biss kéy ekleyeceğiniz kanala gelin, OK tuşuna basarak listeyi açın ve MAVİ tuşa basın. Seçtiğiniz kanal için gerekli provider bilgileri otomatik olarak yazılacaktır. Siz sadece doğru keyi girip kaydederek kanalı izlemeye devam edebilirsiniz.
          Diğer girişler için Menü - Tv Sistemi -bölümündeki düzenle kısmına kırmızı tuş ile girerek buradan kéy girişi yapabilirsiniz.

Kolay gelsin.
          [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
          www.next.com.tr

Yorum yap

Teşekkür ederim bende bunu arıyordum...:bravo:

Yorum yap

next ye 18000 hd cx

arkadaşlar next ye 18000 hd cx uydu alıcım var kullanma kılavuzunda yazdığına göre TS ve PS olarak iki şekilde kayıt yapmakta
              kayıt tuşuna bastığımda TS formatında kayıt yapıyor
              bu formatı nasıl değiştirebilirim yani PS formatında nasıl kayıt yapabilirim
              yardımlarınızı bekliyorum

SAYGILARIMLA

Yorum yap

sayın medyatörler tnt frasız paketi açılmıyor 180000cxfulhd cihazda neden yardımlarınızı bekliyorum teşekurler

Yorum yap

Astra uydusundaki 11778 V 27500 frekansındaki kanallar 2000 CIS Süper plus cihazımda bazıları çıkıyor,yeni aldığım 18000 HD CX cihazımda hiç çıkmıyor.Nedenini açıklarsınız sevınırım.

Yorum yap

GOKHA Nickli Üyeden Alıntı
                    sayın medyatörler tnt frasız paketi açılmıyor 180000cxfulhd cihazda neden yardımlarınızı bekliyorum teşekurler
                    isayurga Nickli Üyeden Alıntı
                    Astra uydusundaki 11778 V 27500 frekansındaki kanallar 2000 CIS Süper plus cihazımda bazıları çıkıyor,yeni aldığım 18000 HD CX cihazımda hiç çıkmıyor.Nedenini açıklarsınız sevınırım.
                    Süperplus 2000 serilerinde bu paketlere yazılımsal destek var diğer serilerde TNT paketinin Des kéyleri yazılımlara entegre değil, bu yüzden cihazlarda bu kanallar açılmıyor.
                    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                    www.next.com.tr

Yorum yap

Teşekurler sayın karbon ilerde yeni yazılımla olur inşallah

Yorum yap

Teşekkür ederim.iyi çalışmalar.

Yorum yap

18000HD CX ile bulsat taki şifreli HD kanalları seyredebilirmiyim acaba?

Yorum yap

UHU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            18000HD CX ile bulsat taki şifreli HD kanalları seyredebilirmiyim acaba?
                            hd kanallarını ancak server ile seyredersin veya sadece 16 ad. sd kanalı emu ile seyredebilirsin
                            62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

bu cihazda uhf tüneri varmı tv de skat yok? yokmuş ben baktım pdf dökümüne

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X