• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE 2000 CX Super Plus USB'li (Yazılım Konusunda)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE 2000 CX Super Plus USB'li (Yazılım Konusunda)

Merhabalar arkadaşlar,

Bahsettiğim gibi Next YE 2000 CX Super Plus USB'li cihazım var ve en güncel yazılım olan 18 Eylül 2008 tarihli NEXT_YE-2000_CX_SUPER_PLUS_QNEC123.10_091608_TK0C1N0_pz yazılımını yükledim buradada sorun yok yalnız fabrika ayarlarına dönmek istediğimde 1208 yada 0000 olan şifre girişi yapılarak girilen fabrika ayarlarına giremiyorum acaba yüklemiş olduğum yazılımdan mı kaynaklanır şifre değiştimi.

Birde cihazıma girdiğimde yazılım versiyon bilgi kısmı boş birşey yazmıyor güncel yazılımı yüklemeden önce burada ayrıntılı bilgi yazıyordu. Artı bu benim yüklemiş olduğum yazılım gercekten güncelmi.

bu arada arkadaşlar yeniyim ama mantığı biliyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

DeFCoN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar,

Bahsettiğim gibi Next YE 2000 CX Super Plus USB'li cihazım var ve en güncel yazılım olan 18 Eylül 2008 tarihli NEXT_YE-2000_CX_SUPER_PLUS_QNEC123.10_091608_TK0C1N0_pz yazılımını yükledim buradada sorun yok yalnız fabrika ayarlarına dönmek istediğimde 1208 yada 0000 olan şifre girişi yapılarak girilen fabrika ayarlarına giremiyorum acaba yüklemiş olduğum yazılımdan mı kaynaklanır şifre değiştimi.

Birde cihazıma girdiğimde yazılım versiyon bilgi kısmı boş birşey yazmıyor güncel yazılımı yüklemeden önce burada ayrıntılı bilgi yazıyordu. Artı bu benim yüklemiş olduğum yazılım gercekten güncelmi.

bu arada arkadaşlar yeniyim ama mantığı biliyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim.
    8503'ü dene

Yorum yap

yeni şifre 8503 tür arkadasın dediği gibi..
      versiyon bilgisi kısmı boş olmalı ki emun aktif olsun..
      menüde girişler bölümü üstünde kırmızı tusa basıp 1234 girersen emuyu kapatmıs olur ve versiyon bilgisi yazısını açmış olursun aynı sekilde tekrar emuyu aktif edebilirsin

Yorum yap

Eyw. üstatlar çok sağolun yaa gercekten aydınlanıyorum ufat tefek şeyler gibi gözüküyor ama bilmeyince sinir sitemi bozuluyo evet emuyu aktifleştirmiştim ondan versiyon bilgisini göremiyormuşum artı fabrika ayarları kısmıda 8503 ile girebildim her yeni yazılım yüklediğimde bu şifreyi nerden öğrenebilirim.
        Cvplar için tekrar teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X