• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sunny At-1030 Dci Sky

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sunny At-1030 Dci Sky

öncelikle herkese selam ustalarım..
    benim makinam konu ßaslıgında belirttigim gibi 1030 dcı sky..
    benim kanal uzerinde donma sorunum vardı ßiraz arastırdım arkadaslar yeni yazılım yükle düzelir dediler ve bu forum sitesini önerdiler.. bende yaklasık 2 saatten beri forum sitemizde araştırıorum.. makinamın hw si :12.03.A5
    ßen sizin Forumda ßelirttiginiz gibi makinamı 12.05.A5 e cevirmek istedim dediginiz gibi modulu sokup kısa devre yapılacak yerlere gerekeni yaptım.. gereken yazılımı ve yükleme programını da indirip yazılım atmaya denedim ama makinamın ekranında FAİL yazdı ve ßir turlu atamadım..

asagıda resimde ßelirttim

simdi ustalarım ßenim ne yapmam gerekir hangi yazılımı yüklemem gerekir Bu konuda ßana yardımcı olursanız cok sevinicem..
    simdiden tesekkur ederim.. emeginize ilginize saglık..

mcshowman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese selam ustalarım..
    benim makinam konu ßaslıgında belirttigim gibi 1030 dcı sky..
    benim kanal uzerinde donma sorunum vardı ßiraz arastırdım arkadaslar yeni yazılım yükle düzelir dediler ve bu forum sitesini önerdiler.. bende yaklasık 2 saatten beri forum sitemizde araştırıorum.. makinamın hw si :12.03.A5
    ßen sizin Forumda ßelirttiginiz gibi makinamı 12.05.A5 e cevirmek istedim dediginiz gibi modulu sokup kısa devre yapılacak yerlere gerekeni yaptım.. gereken yazılımı ve yükleme programını da indirip yazılım atmaya denedim ama makinamın ekranında FAİL yazdı ve ßir turlu atamadım..

asagıda resimde ßelirttim

simdi ustalarım ßenim ne yapmam gerekir hangi yazılımı yüklemem gerekir Bu konuda ßana yardımcı olursanız cok sevinicem..
    simdiden tesekkur ederim.. emeginize ilginize saglık..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X