• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Çıktı, çıktı, Superplus çıktı.Hayırlı olsun.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

fta olanı yani Next super plus olanı satışa verildimi verildiyse fiat nedir .
    Next&Nextstar
    EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

nebu tv den bulabilirsin

Yorum yap

next almayi dusunuyorum yardim

sayin arkadaslar ben tr de kalmadigim icin nextleri tanimiyorum okadar en guzeli profesyonel bir makina olmasi lazim hangisini tavsiye edersiniz
        saygilar

Yorum yap

yeni cihazı bugün aldık herşey güzel ama tuneri zayıf sinyallerde çok problem çıkarır bence.pek iyi değil.gözünü sevdiğimin pluların yerini hiç bir şey tutmuyor.

Yorum yap

Arkadasım tuner konusunda bir gerekcen varmı?İyice deneme test ettinmi cihazlar arasında!Ona göre bir kontrol edelim bu hususu.saygılar...
            İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

önceki serilerden farkı nedir?

Yorum yap

bende CIS yerine Super plus CX taktım.Ortamda hiçbir değişiklik yapmadım.Ama sinyalde belirgin bir zayıflama var.Hatta skytürk ve habertürk hiç yok.sildim tarattım aynı..Sonra başka bir Super plus CX taktım bu kanallar gösterdi ama %10-15 sinyal gücü zayıf gibi.:nebileyim

Yorum yap

sahinix Nickli Üyeden Alıntı
                  bende CIS yerine Super plus CX taktım.Ortamda hiçbir değişiklik yapmadım.Ama sinyalde belirgin bir zayıflama var.Hatta skytürk ve habertürk hiç yok.sildim tarattım aynı..Sonra başka bir Super plus CX taktım bu kanallar gösterdi ama %10-15 sinyal gücü zayıf gibi.:nebileyim
                  Arkadaşım eğer bir kasıtın yoksa ki pek tahmin etmiyorum, ustalar bunu bir test etsinler de neticeyi yazarak bizleri bilgilendirsinler.Bizler uzun zaman dır bu cihazları cihazsız kalma pahasına bekliyoruz.Bu hususta bilgi bekliyoruz.Zaten bu cihazları popüler yapan en önemli özelliklerden birisi tüner hassasiyetiydi.İnşaallah Türkiyede bir mal tutulunca devamında malzemeden çalmak adet oldu, bunlarda böyle bir yola başvurmazlar.Ben şahsen Yüksel Elektroniğe güveniyorum.Kolay gelsin.

Yorum yap

MAKARACI Nickli Üyeden Alıntı
                    Arkadaşım eğer bir kasıtın yoksa ki pek tahmin etmiyorum, ustalar bunu bir test etsinler de neticeyi yazarak bizleri bilgilendirsinler.Bizler uzun zaman dır bu cihazları cihazsız kalma pahasına bekliyoruz.Bu hususta bilgi bekliyoruz.Zaten bu cihazları popüler yapan en önemli özelliklerden birisi tüner hassasiyetiydi.İnşaallah Türkiyede bir mal tutulunca devamında malzemeden çalmak adet oldu, bunlarda böyle bir yola başvurmazlar.Ben şahsen Yüksel Elektroniğe güveniyorum.Kolay gelsin.
                    herhangi bir kasıt yok.uzun zamandır next kullanıyorum.öneriyorum hemen hemen tüm modelleini kullandım..bilgi paylaşımı belkide sadece problem benim sistemdedir.. Araştırıyoruz öğreniyoruz...

Yorum yap

Arkadaşlar doktor geçte olsa bir açıklama yaptı.Açıklama aşağıdadır.
                      BİLİNDİĞİ GİBİ plus serisinde ilk fmb lerde kullanılan 5512 entegresi üretimi bitince geçilen 2 mb 5518 entegresi üretimide bu sene biteceğinden super plusa geçilmiştir,eski seri ile aynı anda satılacaktır,,,

öncelikle hardware tamamen farklı olmakla beraber kullanıcıların alıştığı tüm özellikler korunmuş,ilave olarak conaxent işlemci ve tuner,4 mb flash 32 mb sd ramla hardware güçlenmiştir..tüm eski özellikler korunmuş olup sadece menü çerçeveleri değişmiştir..yeni ana işlemci özellikleri ve hafıza yeterli olduğunad tüm eski özelliklere ilave olarak 1)hareketki osd..2)5 oyun 3)hesap makinesi 4)takvim 5)geişmiş epg 6)senkronize sinyalmetre7)renk,parlaklık ve kontrast ayarlarında artık her bölüm için ayrı hafızalama imkanı..8)10.000 kanal kapasitesi 9)kanal listeleri ve tüm ayarları windows gibi yedekleme imkanı(istenen tarihe dönmebilhassa kurucu arkadaşların servis sorununa çözüm olacaktır ))9)her tp için ayrı senkron hafızası imkanıyla ses ve resim uyuşmazlığı olan yayaınlarda elektronik çözüm.10)radyo ve osd resmini editörden değiştirme.imkanı 11)kanal listesinde artık harfe ilaveten tp ve şifre sistemine görede listeleme imkanı..12) çok kanal yüklendiğinde 32 mb sd sayesinde işlemlerde hız sorunu yok 13)bu kategoride ilk YUV ÇIKIŞI bu seride standart..scart ve tos çıkışlar korundu,yuv ilave ..bu çıkışla bağlantı yaptığınız PLAZMA -LCD TVLERDE kat kat kaliteli resim alabilir,menülerde 0 hatayla tirteşimsiz,gölgesiz görebilirsiniz...optik ses çıkışı standart ac 3 pass eklendi..flash normalin 2 katı,ileride emu ve birçok işlem için şimdiden hazır...14) RADYO BÖLÜMÜNDE HAREKETLİ EQUALİZER BAR VAR 15) birçok ilave hazırlanıyor..16)yazılım desteği en üst düzey 17)daha önce hafıza nedeniyle yapılamayan ilavelere olanak var 17)kullanılan tuner ana işlemciyle birleşik,bu yüzden testleri eskilerle yada başka cihazlarla yapmayın,6 ay süreyle tüm olası uydularda kritik testler yapıldı,,İNCE AYAR fonksiyonu,zayıf sinyalllerde mükemmel çalışıyor buda bir ilk..18)ekranı 1 i hareketli parçalara bölebiliyorsunuz,bu konumda ses ayarıda var 19)ZOOM VOL TUŞUYLA HEM nokta seçmeli hemde bölge seçmeli,canlı yayında izlenebiliyor,
                      20)başka markaların yazılım kopyası sorunu için her cihaz kendine ait bir koda sahip..21)lnb kısa devre koruması ve lnb besleme voltajı kademe korumalı..22)ana işlemcinin onlarca ilave fonksiyonu ara menülerde göremesenizde işlem hızında devrede..22)sorunlarda olacak.çözümlerde lütfen KARALAMAYA BUGÜNDEN BAŞLAYANLARIN takılacakları ve KÖTÜLEMEYE BAŞLAYACAKLARI gerçeğinin NEXT olunca standart olacağını hatırlatırım..YENİ BİR ÜRÜN DEĞL,ESKİNİN DEVAMIDIR.. oturup HATA ARAMAK YERİNE önce artılarını keşfedin.bereberce yenilikleri uygulayalım,dahada iyi olsun...hepsi bu..ilave özellikler bu listeye eklenecektir...serideki direkt kart girişi cıs serisinin aynısı olup tüm kartları okuyabilen conax bazlıdır..gömülü modül yoktur,bu sayede yazılımdan yeni kartlara ve sorunlara müdahale yapılabilecektir..

cihaz 4 gruptur. 1)fta ve tek kart girişli 2)tek modül ve tek kart girişli 3)tek kart tek modül girişli dpcı pozisyonerli..... 2 ve 3 nolu seçeneklerde usb girişi ve hardware kör tarama ve 3 nesil ana işlemci olacaktır..eski seri hakkında kimse tek kelime söyleyemez,bu seridede eskisinden çıkarılan yok,ilaveler vardır..2 ve 3 nesil mayıs sonrası devreye girecek,bu günkü normal x plus seriside üretimde aynı anda olacaktır..bugüne kadar olan desteğin sürmesi için sorunları belirtirken,artıları unutmadan ve hardwarenin tamamen farklı olduğunu unutmadan yazalım..daha sinyal seviyesinin tüm cihazlarda aynı kanal için onlarca farklı değer gösteriminde olacağını biel bilmeden yorum yapan,ve biri yazdımı arkasından marifet olsun diye onaylayan çok bilmişlerede KULLANMAYIN ALMAYIN.SATMAYIN.. ama kötüleyemezsiniz çünkü CİHAZ ÇOK İYİ diyorum plus serisinin yaratıcısı benim..super plusunda..ilk gri serininde ..sonraki fmb ninde artık cihazları sorun arayarak ve sorun bularak değil,artılarıyla seçmesini öğrenin herkesin kendi görüşü kulndığı sistem,bulunduğu bölge,kullandığı donanım ve daha önce hangi cihazları kullandığı gibi yüzlerce kriterle sınırlıdır oturup sinyal seviyesi,renk kalitesi vb takarsanız DİĞERLERİNDEN istediğinizi SEÇİP GÜLE GÜLE KULLANIN..HAYIRLI OLSUN..eleştirilerinizide yapmayı unutmayın..

--------------------------------------------------------------------------------

We lead they follow thats the way it is...

--------------------------------------------------------------------------------
                      Düzenleyen doktor : 02-05-2006 at 21:31.

ma aşağıdadır.

Yorum yap

bilgi için teşekkürler..

Yorum yap

Selam ben bu yuv çıkışı die bahsedilen olayı merak ettim tüm plazmalarda warmı?

Yorum yap

ben aldım arkadaşlar gerçekten çok müthiş yapanların ellerine sağlık.
                            next ye 2000 cx süper plus usbsiz
                            dreambox 500s

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X