• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

merhaba nasıl diyecegimi bilmiyorum yardım edin lütfen!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• merhaba nasıl diyecegimi bilmiyorum yardım edin lütfen!!!

üstadlarım abilerim arkadaşlarım öncelikle merhaba benim pcde aile koruma şifresi vardı onu silmek icin dosyaları karıştırdım bişeyler yaptım yanlışıkla windows dosyasında connection wizard dosyasını silmişim bilgisayarı actıgımda onla ilgili paso hata geliyo internetle ilgili hiç bişey acılmıyor format dışında fln ne yapabilirim o dosyayı nerden blablrim yardım edinm lütfen

Windows XP Cd sini koyup R (Repair) seçeneğini kullanın.
    En büyük aptallık,
    Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

burak16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      üstadlarım abilerim arkadaşlarım öncelikle merhaba benim pcde aile koruma şifresi vardı onu silmek icin dosyaları karıştırdım bişeyler yaptım yanlışıkla windows dosyasında connection wizard dosyasını silmişim bilgisayarı actıgımda onla ilgili paso hata geliyo internetle ilgili hiç bişey acılmıyor format dışında fln ne yapabilirim o dosyayı nerden blablrim yardım edinm lütfen
      Veya sistemi bir kaç gün geriye almayı deneyin.

Yorum yap

Connection wizard internet bağlantı sihirbazı dosyasıdır, makine internete bağlı olursa sistem geri yükleme çalışmaz, bu nedenle modemini kapat ve sistem geri yüklemeyi öyle dene.
        En büyük aptallık,
        Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X