• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OpenDroid-6.2 DuO² Backup-Memo®ist. 14.05.2017

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• OpenDroid-6.2 DuO² Backup-Memo®ist. 14.05.2017

Anneler Gününüz Kutlu olsun.

LokumCAMManager_2.6.HD Çalışmasından faydalandığım Audi06_19 dostuma Teşekkür ederim

Cccam.cfg dosyası Etc altı oscamserver ise etc tuxbox config altıdır.

Skins : OctagonEightFHD & AdreanlinNRW InfinityHDMOD Adocumada Teşekkür ediyorum .

Liste 42 19 13 4.8 Picons 42 19 13 Full ( MMARK )

Plugins/Extensions

Kodi 17.1
    AUSoftcamKey
    LokumCAMManager
    MediaInfo
    MediaPortal
    MountManager
    BMediaCenter
    CCcamInfo
    TSpanel
    TURKvod
    OscamInfo
    OSCamStatusView
    WeatherPlugin
    WeatherMSN
    YouTube
    SubsSupport
    Transmission
    IPTVPlayer
    FreeCccam
    Secondinfobar

Kolay gelsin.

LCD Secreen host .

Backup Screenhost...

Eline sağlık memorist.
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

eline sağlık ustam

Yorum yap

Memorist dost merhaba!..Bu bacupu gece UNO multibootuna kurdum.Kurulumda her hangi bir sorun yok.Ancak bir konuda sıkıntı verdi çözemedim ve bu sabah silmek zorunda kaldım.Olumsuzluk:Uno multibootunda zaten çalışması mümkün olmayan "Transcoding/LC4eklentisi/Kodi" gibi pluginleri ayrı tutarak söylüyorum,her şey normal giderken Audi06_19 dostun MulticamManagerinde bir sorun yaşadım.Emu normal çalışırken Autokey güncellemeyi OK.lediğim zaman cihaz kitleniyor.Ses ve görüntü gitmiyor ancak kumanda işlevsiz hale geliyor.Crash olmuyor ama işlem de yapılmıyor.Yukarıda saydığım eklentilere ek olarak TS Panel ve Picon dosyalarını sildim durum değişmedi.Camdmanageri komple silip eski camd manageri kurdum.Onda da key güncellemede cihaz yine kilitlendi.Cam calşıyor.Çünkü emu dosyalarını ipk olarak güncelledim.Ama Oscam emu değiştiğinde auto güncelleme yapamıyacağı için çözüm buluncaya dek kaldırdım.Önerilerinizi bekliyorum.Çünkü bacup çok güzel,bundan vazgeçmem!..Teşekkürler..

Yorum yap

rselturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Memorist dost merhaba!..Bu bacupu gece UNO multibootuna kurdum.Kurulumda her hangi bir sorun yok.Ancak bir konuda sıkıntı verdi çözemedim ve bu sabah silmek zorunda kaldım.Olumsuzluk:Uno multibootunda zaten çalışması mümkün olmayan "Transcoding/LC4eklentisi/Kodi" gibi pluginleri ayrı tutarak söylüyorum,her şey normal giderken Audi06_19 dostun MulticamManagerinde bir sorun yaşadım.Emu normal çalışırken Autokey güncellemeyi OK.lediğim zaman cihaz kitleniyor.Ses ve görüntü gitmiyor ancak kumanda işlevsiz hale geliyor.Crash olmuyor ama işlem de yapılmıyor.Yukarıda saydığım eklentilere ek olarak TS Panel ve Picon dosyalarını sildim durum değişmedi.Camdmanageri komple silip eski camd manageri kurdum.Onda da key güncellemede cihaz yine kilitlendi.Cam calşıyor.Çünkü emu dosyalarını ipk olarak güncelledim.Ama Oscam emu değiştiğinde auto güncelleme yapamıyacağı için çözüm buluncaya dek kaldırdım.Önerilerinizi bekliyorum.Çünkü bacup çok güzel,bundan vazgeçmem!..Teşekkürler..
          abi auto key günlemede sorun yaşıyorsanız sunucu ile alakalı olabilir bazen saldırı v.s olabiliryor yani imajın yapacağı bir şey yok yada levi üstanın multcammanageri kurmuştum ilk onda ise ccam çalışmadığı için audi dostunkini kullandım normalde bu imajda multicammanager kullanmamın sebebi kendi panelinde herhangi bir cam yüklendiğinde imajın açılmama sorunu yüzden tercih etmiştim birde diğer cam panalleri kullanıp deneyiniz.
          Kolay gelsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X