• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ustalardan bilgi ricası....

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ustalardan bilgi ricası....

sayın ustalar 2000 serilerine yenı ve test yaılımları çıkıyor acaba 9000 serilerinede bu yazılımlar çıkacak mı yada herhangi bir hazırlık varmı ? sistemlerin altyapısının değiştiğinin bahsi var.bu konuda bilgi verebilirmisiniz ?? hiçbir yerdekı yazılarda 2000 serilerinin haricindeki yazılımdan bahsedilmiyor.9000 serisi için bilgi verilebilirmi ? aklımızdakı soru işaretlerini ve 9000 kullanıcılarını bilgilendirmek için fikir verilemez mı ? bilgi için şimdiden teşekkurler....

ben artık bu konuda ibrahim tatlıses in senin papucun dama şarkısını dinliyorum.

Yorum yap

karabela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ben artık bu konuda ibrahim tatlıses in senin papucun dama şarkısını dinliyorum.
      umarım yanlış düşünüyorsundur işte bunun için bir bilgi veren olurmu diye merak ediyorum....en azından okuyan yada az bir bilgisi olandamı yok acaba ? verilmeyecekse yada olmayacaksa hayır densin bu kadar basit.kimsenın "evet" deme zorunluluğu yok ki ....

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        umarım yanlış düşünüyorsundur işte bunun için bir bilgi veren olurmu diye merak ediyorum....en azından okuyan yada az bir bilgisi olandamı yok acaba ? verilmeyecekse yada olmayacaksa hayır densin bu kadar basit.kimsenın "evet" deme zorunluluğu yok ki ....
        dostum takdogan Herkes okusun diye bir başlık var sayın doktor açıklama yapmış zaten yazılımların sağlıklı olabilmesi açısından bu konuda acele edilmemesi yönünde
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

dostum ben sadece 9000lerle ilgili bi çalışma varmı onu merak ediyorum.orada bahsedilen 2000 ve süper serisiyle ilgili...buna umarım ultra seriside dahil olur.sadece bunu bilmek istiyorum..

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            dostum ben sadece 9000lerle ilgili bi çalışma varmı onu merak ediyorum.orada bahsedilen 2000 ve süper serisiyle ilgili...buna umarım ultra seriside dahil olur.sadece bunu bilmek istiyorum..
            uzmanın verdiği 2 ci yazı değil 1 ci yazıyı okudunmu tüm next cihazlar için yazmış
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

umarım yazılan ultralarıda kapsıyordur.şimdiye kadar verilen test yazılımları sadece 2000 serilerineydi..

Yorum yap

edit

Yorum yap

arkadaşlar 9000 ultranın diger 3. sınıf fta cihazlardan bir farkı kaldımı ?

Yorum yap

arkadaşlar bana 9000 ultranın orjinal yazılımı lazım nasıl olsa fta ve sıradan diğer modül girişli cihazlar gibi kullanıyorum hiç olmazsa sorunsuz donmasız kullanırım şifre işini de orion modülle halledeceğim. teşekkürler.

Yorum yap

orjinal yazılımınlanda kullanamazsın trt epg den doğan kitlenmeler yüzünden,eski yazılımlar kullanamıyoruz.

Yorum yap

Eski orjinal yazılımı kullanırsın ama Ntv ve Trt 1,2,3,4 kanallarını silmelisin yoksa üzerine geldiğinde epg' den doğan sorun yüzüne, makina arka şarteli aç kapa yaparsın.

Yorum yap

mezor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Eski orjinal yazılımı kullanırsın ama Ntv ve Trt 1,2,3,4 kanallarını silmelisin yoksa üzerine geldiğinde epg' den doğan sorun yüzüne, makina arka şarteli aç kapa yaparsın.
                          kanalları silmeylen olmuyor ama bide tp leri silip deneyin.

Yorum yap

kimse yok mu?

next9000 ultra xcam in normal bir uydu alicisndan farki nedir?bence fiyati SIZCE?

Yorum yap

mcoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              next9000 ultra xcam in normal bir uydu alicisndan farki nedir?bence fiyati SIZCE?
                              dostum sence fiyatı olabilir ama bence hiçte öyle değil nedenine gelince ben 22 adet uyduyu emu ile açılan bütün kanalları hiçbir sorun yaşamadan seyrediyorum + serwerden yararlanıyorum sayamayacağım dahada var kayıt vs daha ne olsun istiyorsun evet bazı ekskleri var hangi cihazda yokki o kadarcık kusur kadı kızındada vardır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X