• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• si....pol ve d...ay linklerinden bahsediyorum usta. artık php ile açılmıyor o linkler direk parser yardımıyla açılıyor.bizdeki php ler sonuç döndürmüyor, linki olması gereken ana linke dönüştürüyor yani bizim phplerle senin bir işin yok anlayacağın mkvod usta çözdü bu sorunu, türkvodda çözmüş (onlar parserdenmi yoksa modülden mi çözdüler bilmiyorum,gerçi parserden çözseler senin sistemde çalışmazdı sanırım.). örnek vermek gerekirse benim portaldaki dizi ve eğlence kuşağı/güncel dizler/amerikan gods dizisinin 1 ve 2. bölümlerine bakabilirsin.önemi ne bu linklerin diye soracak olursan sitesinden bile kaldırılmış bazı diziler portalda çalışıyor.örnek series portal g.o.thorenes 6. sezon 3. bölüm....

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sinemapol ve diziay linklerinden bahsediyorum usta. artık php ile açılmıyor o linkler direk parser yardımıyla açılıyor.bizdeki php ler sonuç döndürmüyor, linki olması gereken ana linke dönüştürüyor yani bizim phplerle senin bir işin yok anlayacağın mkvod usta çözdü bu sorunu, türkvodda çözmüş (onlar parserdenmi yoksa modülden mi çözdüler bilmiyorum,gerçi parserden çözseler senin sistemde çalışmazdı sanırım.). örnek vermek gerekirse benim portaldaki dizi ve eğlence kuşağı/güncel dizler/amerikan gods dizisinin 1 ve 2. bölümlerine bakabilirsin.önemi ne bu linklerin diye soracak olursan sitesinden bile kaldırılmış bazı diziler portalda çalışıyor.örnek series portal g.o.thorenes 6. sezon 3. bölüm....
      Turkvod'da sunucu tarafında alıyor, senin de dediğin gibi yoksa linkler direkt bana gelmezdi. Ve demek ki linkler ip e özel olmuyor yani google linkleri.. Kodi için senin dizipas linklerine bakacağım, yani parser işine...

Yorum yap

si....pol ve d...ay linklerinden bahsediyorum usta. artık php ile açılmıyor o linkler direk parser yardımıyla açılıyor.bizdeki php ler sonuç döndürmüyor, linki olması gereken ana linke dönüştürüyor yani bizim phplerle senin bir işin yok anlayacağın mkvod usta çözdü bu sorunu, türkvodda çözmüş (onlar parserdenmi yoksa modülden mi çözdüler bilmiyorum,gerçi parserden çözseler senin sistemde çalışmazdı sanırım.). örnek vermek gerekirse benim portaldaki dizi ve eğlence kuşağı/güncel dizler/amerikan gods dizisinin 1 ve 2. bölümlerine bakabilirsin.önemi ne bu linklerin diye soracak olursan sitesinden bile kaldırılmış bazı diziler portalda çalışıyor.örnek series portal g.o.thorenes 6. sezon 3. bölüm....
        Senin ve İsmail'in dizipas linkleri için gerekli düzenlemeyi sunucu tarafında yaptım dolayısıyla eklentiyi güncellemenize gerek yok. Benim kodi eklentisinde dizipas linkleriniz açılacaktır.

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Senin ve İsmail'in dizipas linkleri için gerekli düzenlemeyi sunucu tarafında yaptım dolayısıyla eklentiyi güncellemenize gerek yok. Benim kodi eklentisinde dizipas linkleriniz açılacaktır.
          tamamdır usta sağolasın emeğine sağlık sıkıntısız çalışıyor linkler.iyi akşamlar.

Yorum yap

• diziay ın sitesinden kalkmış linkleri bile portalımızdan verebiliyoruz.hizmette sınır yok

xorion ustaya php dedin mi ben bilmem diyor

ama anladığım kadarı ile çözüm üretmiş.sağolasın.

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              diziay ın sitesinden kalkmış linkleri bile portalımızdan verebiliyoruz.hizmette sınır yok

xorion ustaya php dedin mi ben bilmem diyor

ama anladığım kadarı ile çözüm üretmiş.sağolasın.
              Evet PHP bilmiyorum ve ona ayıracak hiç zamanım yok. Ne kullanıyorsun diyecek olursanız da "WCF service" ile yapıyorum.

Yine de dizipas olayının php ile daha kolay çözüleceğini biliyorum. Yani sizin kullandığınız php dosyalarına ufak bir eklemeyle direkt video linklerini verebilirdiniz.

Yorum yap

• ufak bir ekleme

bir zahmet onu da sen yapıver

Yorum yap

ufak bir ekleme

bir zahmet onu da sen yapıver
                  Ben kendi tarafımda olana (IIS Sunucu) yaptım zaten

Php için müracaat: Tengildet, Güçlü, MkVod

Yorum yap

• Dizipas olayını global yaptım yani benim eklentide kimin portalı ya da modulunde varsa dizipas linkleri alınacaktır. Böylece Güçlü'nün seyirdeki linkleri de açılacak. Tabii benim eklenti üzerinden

Birden fazla uygulama için her birine parser yazılıp kullanılıyorsa ve dönen linkler IP adresine özel değilse (dizipas gibi) sunucu tarafında yapılması daha uygun. Avantajı servisten veri alan tüm uygulamalarda çalışır ve tek güncellemeyle iş biter, dezavantajı sunucuya trafik ve yük bindirir.

Yorum yap

Dizipas olayını global yaptım yani benim eklentide kimin portalı ya da modulunde varsa dizipas linkleri alınacaktır. Böylece Güçlü'nün seyirdeki linkleri de açılacak. Tabii benim eklenti üzerinden

Birden fazla uygulama için her birine parser yazılıp kullanılıyorsa ve dönen linkler IP adresine özel değilse (dizipas gibi) sunucu tarafında yapılması daha uygun. Avantajı servisten veri alan tüm uygulamalarda çalışır ve tek güncellemeyle iş biter, dezavantajı sunucuya trafik ve yük bindirir.
                      usta dün google bazı değişiklikler yaptı sanırım bu siteler gün boyu çalışmadı sana zahmet tekrar bir ayar çekermisin

Yorum yap

usta dün google bazı değişiklikler yaptı sanırım bu siteler gün boyu çalışmadı sana zahmet tekrar bir ayar çekermisin
                        Şu an bir sorun yok gibi? Var mı?

Yorum yap

Şu an bir sorun yok gibi? Var mı?
                          Evde degilim o yuzden kodiden bakamadim ama android uzeri sorun hallolmus sagolasin.

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

• vk api değiştirmiş diyorlar

Yorum yap

vk api değiştirmiş diyorlar
                              Bilmem, benim xorvod denemesinde vk gayet güzel çalışıyor. Kodi tarafında bilmiyorum, değiştiyse de url resolver ile düzeltilir..

Yorum yap

• Turkvod da vk arama vardı.gitti bir ara,berkenkey düzeltti.senin vk arama da dün gitti mi?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X