• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Foruma giremiyorum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Foruma giremiyorum

Ip adresiniz banlanmıştır uyarısı alıyorum. Düzeltilmesini arz ederim.

madisen Nickli Üyeden Alıntı
    - Modeminizi kapatıp açın bakalım sorun düzelecek mi?
    - Düzelmezse tekrar kontrol edelim.

Yorum yap

Dediğn gibi yaptım düzeldi,sağol.

Yorum yap

Yönetici ve tüm forum dostlarına merhaba!...
        Dün akşamdan beri foruma girmekte çok zorlanıyorum.Foruma giriş yapmak için tıkladığımda;"Bir web sitesi taraycınızı yavaşlatıyor.Ne yapmak istersiniz?..Durdur -Beklet".Ve ben "durdur" seçeneğini tıklamadan foruma asla giremiyorum...Bu girişte öyle uzun sureli olmuyor...Bu mesajı bile büyük bir güçlükle yazabiliyorum.
        Başka forumlara girerken asla bir sıkıntı yok.Sadece bu foruma girişte sıkıntım var.Ne yapacağımı şaşırdım.Belki dostlar yol gösterir diye konuyu buraya açtım,Önerilerinizi almaktan kıvanç duyarım..Saygılar..

Yorum yap

bendede sıkıntılı bende zorla giriyorum

Yorum yap

rselturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Yönetici ve tüm forum dostlarına merhaba!...
            Dün akşamdan beri foruma girmekte çok zorlanıyorum.Foruma giriş yapmak için tıkladığımda;"Bir web sitesi taraycınızı yavaşlatıyor.Ne yapmak istersiniz?..Durdur -Beklet".Ve ben "durdur" seçeneğini tıklamadan foruma asla giremiyorum...Bu girişte öyle uzun sureli olmuyor...Bu mesajı bile büyük bir güçlükle yazabiliyorum.
            Başka forumlara girerken asla bir sıkıntı yok.Sadece bu foruma girişte sıkıntım var.Ne yapacağımı şaşırdım.Belki dostlar yol gösterir diye konuyu buraya açtım,Önerilerinizi almaktan kıvanç duyarım..Saygılar..
            - Forumdaki bazı scriptler nedeniyle kullandığınız güvenlik yazılımı foruma girmenizi engelliyor olabilir.
            - Eğer bir güvenlik yazılımı kullanıyorsanız bunu kapatıp tekrar denemenizde fayda var.

Yorum yap

casuscu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              bendede sıkıntılı bende zorla giriyorum
              - Sıkıntınızı açıkca belirtin ki ona göre çare bulmaya çalışalım.

Yorum yap

Tasarım dost merhaba!..Tarama motorunu değiştirdim(M.Firefox)Sorun ortadan kalkmış görünüyor.İlginize teşekkürler..:byeeee::byeeee:

Yorum yap

madisen Nickli Üyeden Alıntı
                  bendede aynısı oluyor neden acaba

Yorum yap

Bende de IP adresiniz banlanmıştır uyarısı vardı,şu an yok oldu ama bu kez de foruma ya da özel mesajlar bölümüne de cevap ve mesaj yazamıyorum....Sebep benden mi yoksa forum kaynaklı mı..?Teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X