• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yumatu Mx Serisi Orginal 16.06.2007 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

commigere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazılımı yükledim fakat ertesi gün mct ve redlight gitti. tps paket ok ,fakat mct ler yok hala acık olan warmı ve ne yapmam gerekir?
    ustalar bilir bizim beklemekten başka yapacağımız bir şey yok
    Şehidimiz Nurlanır
    Gazimiz Onurlanır
    Namusumuz Bayraktır
    Yarimiz Vatandır

Yorum yap

yok yani ustalar ewet gitti dese tatmin olacagım. sorun sadece bende mi yaşanıyor diye merak ediyorum? cünkü 1 aylık açık demişlerdi 1 günlük değil.

Yorum yap

superplus

bu yazılım next superpluslarda ne zaman çıkacak
        NEXT YE 2000 CX SUPERPLUS USBLİ 2 ADET 90 SANTİM ÇANAK 1 ADET 150CM ÇANAK HARİCİ 2 LNB SİRİUS ASTRA HOTBİRD THOR TÜRKSAT SEÇİLMİŞ TOPLAM 200 KANAL:tr:[S][/S]

Yorum yap

irfanT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bu yazılım next superpluslarda ne zaman çıkacak
          Next Super Plus serisi icinde yazılım mevcut uygun başlık altından indirebilirsiniz ..

Yorum yap

Mr_MeMo™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Next Super Plus serisi icinde yazılım mevcut uygun başlık altından indirebilirsiniz ..
            hocam tps için yazmadım nct ve view yazılımı için sordum teşekürler
            NEXT YE 2000 CX SUPERPLUS USBLİ 2 ADET 90 SANTİM ÇANAK 1 ADET 150CM ÇANAK HARİCİ 2 LNB SİRİUS ASTRA HOTBİRD THOR TÜRKSAT SEÇİLMİŞ TOPLAM 200 KANAL:tr:[S][/S]

Yorum yap

kaç gündür bi soru sordum bu mct yazılımından next plus serisine de verilecek mi die ama hiç bizi takan yoq heralde mach1 hocam bi cevap yazmak bu kadar zormu yaa!!!

Yorum yap

Teşekkürler hocam fakat şu an yükleyemiyorum çünkü hardiskim yandı bir arkadaşın pc sin den size ulaşıyorum.

Yorum yap

Next Cihazlarına Mct Redlight VB. Destek Gelirse Forumda Duyurulur ve Paylaşılır
                  2 aya yakın süredir tps auto Next'te....

Bursa Elektronikçiler Odası Duyurusu-Tüm ELEKTRONİKÇİLER Tıklayınız

Yorum yap

arkadaşlar bu hangi loader ile yüklenir atm uymadı

Yorum yap

ustalar ilk defa bir sorunla karşılaştım mx seri en son tps oto yazılımını attım sinyalleri full gösteriyo kalite full gösteriyo yalnız görüntü yok av yok bu neden kaynaklanıyo olabilir yetersiz besleme olabilirmi yardımcı olursanız sevinirim
                      62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

turkey-mx-sw3.3.619-key -upgrade dosyasını atınca düzeldi ikinci dosyayı kanallar açıldıherkeze kolay gelsin iği günler
                        62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

slm ustalar yumatu mx serisi yazılım arıyorum acil emu 3.3.28 teşekurler

Yorum yap

teşekkür ederim.

Yorum yap

Premier, Polsat, Digi TV, RAI, TPS, MediaTech, Turner, TV Globo, Dish network, Kabel Deutschland, all Biss....

Download Link: http://www.kelebekupload.com/file/do...de9e7d7c4c81bf
                              Adalet için en büyük talihsizlik, devleti idare edenin zalimliğidir.

Yorum yap

Globo Tv Yaziyorsunuz Ama Ben Actigini Hala Gormedim.İŞlemmİ Yapmak Gerek Bu Kanali Acmak Icin? Humax Ta Auto Ama Yumatuda Sunnyde Actigini Gormedim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X