• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE 2000 CIS SUPER NET ( ETHERNET ) Modeli Üretilecekmi???

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE 2000 CIS SUPER NET ( ETHERNET ) Modeli Üretilecekmi???

Next YE 2000 CX SUPER NET ( ETHERNET )

modelinin CIS Modül girişli modeli yakın zamanda piyasaya çıkarmı acaba?
    2009 yılı yeni ürünleri henüz piyasada göremedik gelişmelerden bilgisi olan varmı?

zaten 2 aydır pıyasada ben kullanıyorum mach1 serverım var

Yorum yap

YARKIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      zaten 2 aydır pıyasada ben kullanıyorum mach1 serverım var
      sorum sanırım yanlış anlaşılmış...
      CX NET modeli piyasada satılıyor biliyorum
      ben CIS NET modelini sordum extra modül girişli olanıda çıkacakmı diye

Yorum yap

onun cıkması zor malıyet bakımından

Yorum yap

YARKIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          onun cıkması zor malıyet bakımından
          ne kadar bir maliyet tutarki???
          alt tarafı fazladan modül giriş yuvası takılacak.zaten ethernet portuna yazılımla destek veriliyor...

bence oldumu tam bir cihaz olmalı biri var biriyok eksik birşeyler oldumu sinir oluyorum...

Nextten beklentim bu yönde firmayada e-mail gönderdim bakalım cevap nasıl gelecek.cevap gelince sizlerle paylaşırım.

Yorum yap

mevsim78 Nickli Üyeden Alıntı
            Nextten beklentim bu yönde firmayada e-mail gönderdim bakalım cevap nasıl gelecek.cevap gelince sizlerle paylaşırım.
            dostum sanki onlar bu yazdıklarını görmüyormu???
            burası zaten en yetkili yer yazabileceğin

Yorum yap

Bizde vfd ekranlı süper plus serisi bekliyoruz ama next firmasından tık yok klasik sistemle devam etmeyi yeğliyorlar maalesef değişim ve gelişime kapalı bir marka oldu next.

Yorum yap

mydoktor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Bizde vfd ekranlı süper plus serisi bekliyoruz ama next firmasından tık yok klasik sistemle devam etmeyi yeğliyorlar maalesef değişim ve gelişime kapalı bir marka oldu next.
                vfd ekran ile devrim olmaz hocam en güzel devrimi bence rs232 üzerinden newcamd serverlere bağlanma ile yaptılar yazılım desteği next ile süper

Yorum yap

antibiotic68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  vfd ekran ile devrim olmaz hocam en güzel devrimi bence rs232 üzerinden newcamd serverlere bağlanma ile yaptılar yazılım desteği next ile süper
                  hocam öyle diyorsunda PC ile yapılan paylaşımı kaç kişi kullanabilir.
                  önemli olan ek aparat çıkarıp seri port üzerinden Newcamd paylaşım yaptırabilmek...PC devre dışı kalınca daha güzel olmazmı?

Müşteri ne isterse imkanlar ölçüsünde birşeyler yapmak zorundalar...
                  VFD ekran çık zor bir uygulamamı sanki.

Yorum yap

bir zamanlar neydi şimdi ne oldu
                    SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR...
                    HER LAFA VERECEK CEVABIM VAR...
                    AMA İLK ÖNCE BAKARIM...
                    LAFMI DİYE...
                    SONRADA SÖYLEYENE BAKARIM...
                    ADAMMI DİYE...!!!

Yorum yap

Bence en güzeli İnternet üzerinden paylaşımdır. Bunu da doğrudan ethernet bağlantılı cihazlar ile sağlamak daha cazip görünüyor. "Uydudan paylaşım" ile ilgili okuduğum bilgiler doğru ise kéy data yükleme için bir sâbit çanak gerekiyormuş. Zâten uydu cihazı kullanan çoğu kimsenin en az iki çanak anteni var. Bir de üçüncüsü takılacak olursa, evlerin çatıları çanak mezarlığı olacak.

Yorum yap

x-baron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Bence en güzeli İnternet üzerinden paylaşımdır. Bunu da doğrudan ethernet bağlantılı cihazlar ile sağlamak daha cazip görünüyor. "Uydudan paylaşım" ile ilgili okuduğum bilgiler doğru ise kéy data yükleme için bir sâbit çanak gerekiyormuş. Zâten uydu cihazı kullanan çoğu kimsenin en az iki çanak anteni var. Bir de üçüncüsü takılacak olursa, evlerin çatıları çanak mezarlığı olacak.
                        ek masraflarda cabası ve garantisi yok...
                        sistem şiştikçe takılmalar donmalar yapıyor.

ethernet portlu cihazlar güzelde next cıs net yapsa fenamı olur?
                        modülde kullanabiliriz...

Yorum yap

Vfd ekran.hdmi çıkışlı cihaz yapmak çokmu zor veya çokmu pahalı adını burada zikredeceğim bir cihaz var seoul x3 diye adamlar yapmışlar vfd ekran,hdmi çıkış,modül yuvası,kart okuyucu,usb pvr 4mb flash ve uydudan güncellenen cihaz fiyat olarakta next süper serisi fta cihazının seviyesinde bu özelliklerin hiçbiri next süper fta usb de yok pardon usb varmış.Ama adamlar tabi bunları yapsa kimbilir kaça satar next firmasından yenilikler bekliyoruz.

Yorum yap

mydoktor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Vfd ekran.hdmi çıkışlı cihaz yapmak çokmu zor veya çokmu pahalı adını burada zikredeceğim bir cihaz var seoul x3 diye adamlar yapmışlar vfd ekran,hdmi çıkış,modül yuvası,kart okuyucu,usb pvr 4mb flash ve uydudan güncellenen cihaz fiyat olarakta next süper serisi fta cihazının seviyesinde bu özelliklerin hiçbiri next süper fta usb de yok pardon usb varmış.Ama adamlar tabi bunları yapsa kimbilir kaça satar next firmasından yenilikler bekliyoruz.
                            Daha ne yenilikler bekliyorsun arkadaşım super plus serisinde istediğin kadar özellik var ve olmayada devam ediyor...

Yorum yap

next2000hd Nickli Üyeden Alıntı
                              Daha ne yenilikler bekliyorsun arkadaşım super plus serisinde istediğin kadar özellik var ve olmayada devam ediyor...
                              Yukarıda saydığım özelliklerden usb hariç hangisi var lcd ekran satışları patlamış durumda hd hariç hangi next modelinde hdmi çıkış var?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X