• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Xplus Yazılım haberleri

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kılıçbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet multiler uçmuş astraya ama astrayı tarattım multivisyon diye kanal göremedim frekans varmı
    arkadaşım forumu okumuyormusun yayından kaldırıldıııııııııııııııııııııııııııı

Yorum yap

• Hocam Ye- 2000x Cis Plus Yazilimlari Hazirlaniyormu LÜtfen Bİlgİ Verİrmİsİn TeŞekkÜr Ve Saygilar Sunarim Dİger Modellerİn Çikti Yoksa Daha Yazilim Verİlmİyecekmİ

Yorum yap

• metin gök Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        YE- 2000X CIS PLUS makinelere harici USB takılabilir mi?
        Takılmaz.

Yorum yap

• ya arkadaşlar multiler gittiğine göre polsatlara veya diğerlerine au olamazmı selamlar!!!

Yorum yap

• Küçük Bir Bilgi...

tps paketi hotbird uydusundan yayını sürdürmektedir.tps paketinden sadece mültiler çıkmıştır ve şuan herhangi bir pakette yada uyduda değildir.mültivisionlar seri olarak 2 haziran itibari ile yayınlarını durdurmuşlardır.yaklaşık iki haftadır yeni auto yazılımlarını beklemekteyiz ve halada çıkmadı.düşüncem yeni yazılımlar eğer çıkarsa bayağı sağlam olacağı şeklindedir.böyle olursada bence beklediğimize deyecek ve next in farkını birkere daha göreceğizdir.next ınf-x serisi olan arkadaşlar tps paketindeki : baby tv,boomerang,w9,gameone,vh-1,mtv france-mtv idol-mtv pulse,cnbc,nrj12,gulli,filles tv,mezzo,canal j,virgin 17,tiji,cnn ve bbc prime gibi kanalları auto olmadan izleyebilirler. bu yayınları izleyebilmek için 613f yazılımının cihazınızda yüklü olması gerekmektedir.auto gerekmessizin normal tps eski sistem şifreleriyle izlenebilir.sonra güncel softcam yükleyerek diğer polsat yayınlarını izleyebilirsiniz.en azından yeni auto yazılımı çıkana kadar böyle idare edebiliriz.böyle bir araştırma yaptım umarım işe yarar.saygılar.

вєηι;ѕα∂є¢є уü¢є αℓℓαн уαяgıℓαя !

Yorum yap

• tesekkurler

Yorum yap

• Hocam 2000x cıs plus Cihazıma kaç haftadır yazılım bulamıyorum yardımcı olurmusunuz,şimdiden yürek dolusu teşekkürler.

Yorum yap

• cynfunda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Hocam 2000x cıs plus Cihazıma kaç haftadır yazılım bulamıyorum yardımcı olurmusunuz,şimdiden yürek dolusu teşekkürler.
                  şuan bizlerde bekleme aşamasındayız.en son 614p yazılımında tps autolar çöktüğü için yeni tps auto yazılımının çıkmasını bekliyoruz.zaten hazır olduğu zaman ustalar foruma koyacaklardır.bekleyeceğiz arkadaşım.saygılar.

вєηι;ѕα∂є¢є уü¢є αℓℓαн уαяgıℓαя !

Yorum yap

• slm arkadaşlar
                    ustalar acaba yazılımı koyacaklar mı? çelişkiler var bir multilerin yayınının durdugunu okuyoruz.Birsüper plaslarda var oldugu söyleniyor. Bir Astra ya geçtigi yazılıyor
                    ben birşey anlamış degili. Net bir açıklama yapan USTA yok galiba.Ustalara iltifat dolu yazılardan başka. saygılar. Net bir açıklama bekliyoruz

Yorum yap

• umut2762 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      slm arkadaşlar
                      ustalar acaba yazılımı koyacaklar mı? çelişkiler var bir multilerin yayınının durdugunu okuyoruz.Birsüper plaslarda var oldugu söyleniyor. Bir Astra ya geçtigi yazılıyor
                      ben birşey anlamış degili. Net bir açıklama yapan USTA yok galiba.Ustalara iltifat dolu yazılardan başka. saygılar. Net bir açıklama bekliyoruz
                      tps paketi içerisindeki multivision isimli kanallar şimdilik yayınlarına son vermiştir
                      ancak bu durum hiç bir zaman next markasına güvenen insanların güvencini boşa çıkarmaz. lütfen bunu unutmayın ve next markası ürünler için her zaman firma gerekeni yapmıştır. biraz sabredin multiler yerine mutlaka yeni kanallar ve yeni yazılımlar next kullanıcılarına sunulacaktır.
                      www.nextturk.com
                      www.nextturk.net

Yorum yap

• umut2762 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        slm arkadaşlar
                        Arkadaşım ben dilimin döndüğünce anlatmaya çalışayım:
                        1-Yazılımın gelip gelmeyeceğini bilemiyorum.
                        2-MULTİVİZYON yayınları TAMAMEN ve BAŞLAMAMAK ÜZERE SONLANMIŞTIR.
                        3-Süper Plus serisinde olan ve şu an çalışan yazılım TPS Sineme kanalları ve başka TP lerde yayınlanan bir takım kanalları kapsar,ve onların yayınıda bu SONBAHAR ayında SONA ERECEKTİR.
                        4-ASTRA uydusuna geçen ŞU AN İÇİN YAYIN YOKTUR...
                        İnşaallah yardımcı olabilmişimdir.
                        MACHİNA - 3-D
                        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• ne zaman yeni cihaz galiyor

Yorum yap

• next ve tps ve etebari

nextturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            tps paketi içerisindeki multivision isimli kanallar şimdilik yayınlarına son vermiştir
                            ancak bu durum hiç bir zaman next markasına güvenen insanların güvencini boşa çıkarmaz. lütfen bunu unutmayın ve next markası ürünler için her zaman firma gerekeni yapmıştır. biraz sabredin multiler yerine mutlaka yeni kanallar ve yeni yazılımlar next kullanıcılarına sunulacaktır.
                            doru . ama arkadaş kaç gon oldu ?
                            next markasina bu bir buyuk darbe . biz yeni arkadaşlara next tavsie ederdik ama şimdi ?
                            bezdan soranda hiç bir marka tavsie edamioruz .
                            arkadaş tum marka larda tps ve polsat auto açik . mach 1 hoca da bir açiklama yapmadi .ben resiver aryan arkadaşlara hitec ya da super max 9950 cxt tavsie eddim .
                            yapacak şey yokdu ne yapsaidim ? tv keyfi bittdi mach 1 hoça bizi yari yolda birakti . kardeşim sanda kendini kanderma ke next firmasina bir fark edmaz .

Yorum yap

• wolfs114_0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              next markasina bu bir buyuk darbe . biz yeni arkadaşlara next tavsie ederdik ama şimdi ?
                              arkadaş tum marka larda tps ve polsat auto açik . mach 1 hoca da bir açiklama yapmadi .ben resiver aryan arkadaşlara hitec ya da super max 9950 cxt tavsie eddim .
                              yapacak şey yokdu ne yapsaidim ? tv keyfi bittdi mach 1 hoça bizi yari yolda birakti . kardeşim sanda kendini kanderma ke next firmasina bir fark edmaz .
                              Ne demek mach1 yarıyolda bıraktı. Mach1 mi size söz verdi yazılımlar düzenli olarak verilecek diye. Ayıp arkadaşlar böyle yazmayın. Mesajın nereye varacağını iyi hesap edin.

Yorum yap

• wolfs114_0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaşım belliki forumda yenisin ... yazılım verildiğinde iyiydide ..verilmediği zaman suçlumu olduk ..kelimelerine dikkat et..her zaman yan gelip yatarken yazılım tepside sana sunulmayabilir

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X