• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 Hakkında Her Şey...

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• WeTek Play 2 Hakkında Her Şey...

Selamlar,

Buradan devam...

Ben hemen ELEC'e geçtim, gayet başarılı, yağ gibi akıyor.

Ufak tefek buglar olmasına rağmen oldukça başarılı buldum.

Testlere devam...

Sevgiler...

Hangi sürümü yükledin ustam?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

Hadi hayırlısı 1 hafta kaldı cihazın gelmesine bakalım bizde denemelere başlıyalım
      Arkadaşlar! Gidip Toros Dağları'na bakınız Eğer orada bir tek yörük çadırı görürseniz Ve o çadırda bir duman tütüyorsa, şunu çok iyi biliniz ki Bu dünyada hiçbir güç ve kuvvet asla bizi yenemez Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

Verilen bilgiler test amaclıdır deneme riski şahsın kendine aittir.
      Sorumluluk alınmaz
      .
      Saygılar

Yorum yap

Hayırlı olsun ustam bizede yarın teslim inşallah

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

voxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Hadi hayırlısı 1 hafta kaldı cihazın gelmesine bakalım bizde denemelere başlıyalım
          iyi günler kardeş şimdi 1 hafta dahamı bekleyeceğiz cihazın gelmesi için bu nasıl iştir dağıtım başlandı deniliyor anlam veremedim şirket zaten bir açıklama yapmıyor

saygılar
          Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
          Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Benim cihaz varmış bulunduğum şehre, kargo dağıtımda akşama kadar elinize ulaşır dedi. Arayıp ups kargoyu kontrol edebilirsiniz. Zaten dikeyin sitesinde de kargoya verildi olarak güncellemişler siparişin durumunu.

Yorum yap

kralex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Benim cihaz varmış bulunduğum şehre, kargo dağıtımda akşama kadar elinize ulaşır dedi. Arayıp ups kargoyu kontrol edebilirsiniz. Zaten dikeyin sitesinde de kargoya verildi olarak güncellemişler siparişin durumunu.
              isimlemi sorguluyorsun kargo gönderi kayıt nosu yok

saygılar
              Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                isimlemi sorguluyorsun kargo gönderi kayıt nosu yok

saygılar
                İsim soy isim.

Yorum yap

kralex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  İsim soy isim.

Kargoya verildiğini öğrendim İnşallah bügün yarın elimizde olur

saygılar

Yorum yap

illerin yakınlık ve uzaklığına balı istanbul yakın ise bu gün yok uzak ise yarın gelir Bülent56
                    MSN DURUMU::

Yorum yap

çok değerli ozkaradag ustad eğer zamanınız ve vaktiniz olduğunda bu işin ayıbı yok ilk defa VETEK kullanacğız bazı resimli anlatımlara ihtiyac duyacağız ister istemez umarım bu yardımları bizde esirgemezsiniz teşekkürler
                      MSN DURUMU::

Yorum yap

Bu arada alakasız konuya yazmışım, kusura bakmayın, mesajlarım silinebilir.

Yorum yap

Benim wetek bugün elimde olur.Şu an dağıtım aracında.UPS kargodan tüm detayları alabilirsiniz.Dağıtım aracınıda online olarak nerede olduğunu görebiliyorsunuz.benim wetek 1-2 saat içerisinde teslim olur.
                          BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Selamünaleyküm
                            Arkadaşlar benım cihaz gelmiş.İşte oldugum için kontrol edemedim.

Yorum yap

Hanım haber etti, benim de gelmiş, kullanmadan yeni alıcısını satcam

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X