• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sevgili Tasarım Hayırlı Olsun....

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

@tasarım mesafe yakın olsaydı yardıma gelir 2-3 saatte bitirirdik işi ama bana oldukça uzak bir yerdesin aramızda yollar var abicim...
    Forum Kuralları

Yorum yap

Sevgili abim, osnunda bitti demek, yeni evinizde sevdiklerinizle mutluluklar dilerim. İnşallah benim çanak uğurlu gelir size. Hakkını verin abicim o çanağın lütfen.... Saygılarımla
      Next 8000 XCAM, 80 cm Polytron offset çanak-Sharp 0.4 db beyaz LNB [Kapaksız] -Diseqc motor (Goldmaster)- Dreambox 7020s, 250 Gb HDD, 512 Mb. USB Stick

Yorum yap

uguruysal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Sevgili abim, osnunda bitti demek, yeni evinizde sevdiklerinizle mutluluklar dilerim. İnşallah benim çanak uğurlu gelir size. Hakkını verin abicim o çanağın lütfen.... Saygılarımla
        Teşekkür ederim sevgili dostum. Allah dileyen herkese nasip etsin. Anten için ayrıca teşekkür ederim.

Yorum yap

Hayırlı olsun arkadaşım...

Yorum yap

Kardeş yeni evin hayırlı olsun.Allah tadını aldırsın.İnşallah Ahiretdede Rabbim bizlere bir mekan tahsis eder.

"SABIR EN BÜYÜK ERDEMDİR"
            İTİNA İLE SHARING YAPILIR.
            Dream for Cardshare
            MSN : [email protected]
            (CCCam and G...)

Yorum yap

sayın tasarım herkez çanağı merak eder oldu şu adı geçen sistemi foto çekipte foruma eklesin iyi olmazmı hiç değilse merakımızı yenmiş oluruz saygı ve sevgilerimle...

Yorum yap

cımsky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                sayın tasarım herkez çanağı merak eder oldu şu adı geçen sistemi foto çekipte foruma eklesin iyi olmazmı hiç değilse merakımızı yenmiş oluruz saygı ve sevgilerimle...
                Yaw bunun merak edilecek birşeyi yok. Bildiğiniz 170'lik mega anten, 18 inch kollu Next motor

Yorum yap

hayırlısıyla ömrünüzü huzur içerisinde sevdikleriniz ve sevenlerinizle keyifle geçirirsiniz inşaallah...tabii ki inşaallah evvela komşu almışsınızdır...bilirsiniz çok daha önemli...
                  İLİM ÇİN'DE BİLE OLSA GİDİNİZ...
                  CAHİLDEN DOSTUNUZ OLACAĞINA;ALİM'DEN DÜŞMANINIZ OLSUN...
                  KENDİNİZ İÇİN İSTEMEDİĞİNİZİ,BAŞKASI İÇİN DÜŞÜNMEYİN BİLE...
                  ADALET YAŞAMIN TEMELİDİR...

Yorum yap

Konuyu biraz geç gördük yoğunluktan dolayı.. Hayırlısı olsun sevgili @tasarım ; Allah iyi ve mutlu günlerde kullanmayı nasip etsin.. Sevgiler..

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Konuyu biraz geç gördük yoğunluktan dolayı.. Hayırlısı olsun sevgili @tasarım ; Allah iyi ve mutlu günlerde kullanmayı nasip etsin.. Sevgiler..
                      Çok teşekkür ederim sevgili Organik allah dileyen herkesi ev sahibi yapsın

Yorum yap

hayırlı olsun üstadim valla yardım lazımsa gelelim abi zaten boş boş geziyoruz işte yok bari sana yardım edelim işe yararız abiallah su türkiye sartlarında herkesi bir ev sahibi yapsın en azından umarım mutlu ve uzun bir ömür geçirirsin ustat güle güle kullan....
                        NEXT 2000 XCİ PLUS dreambox 500s

Yorum yap

mertcik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          hayırlı olsun üstadim valla yardım lazımsa gelelim abi zaten boş boş geziyoruz işte yok bari sana yardım edelim işe yararız abiallah su türkiye sartlarında herkesi bir ev sahibi yapsın en azından umarım mutlu ve uzun bir ömür geçirirsin ustat güle güle kullan....
                          Bu nazik davranışınızdan dolayı çok teşekkür ederim @mertcik o sorunu hallettik

Yorum yap

saolasın üstad görevimiz biz bir aileyiz @mac1 @tasarim @pride @organik81 ve ismini sayamadığım bir çok üstat bizde bişey verebilirsek ne mutlu bize saygılar üstadım.
                            NEXT 2000 XCİ PLUS dreambox 500s

Yorum yap

yaw tasarım usta koysana su çanağın resmini foruma

Yorum yap

yeni evin hayırlı olsun arkadaşım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X