• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kodi Repo [XorioN] - Wetek

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Aynen yaa sanırım sıcaklardan

Bu arada İsmail sen "Silicon Valley" isimli diziyi eklememişsin. Kesninklle tavsiye ediyorum böyle güzel bir dizi olamaz. Her bölümü 30 dk sürüyor ve 4. sezon bitmiş durumda. Bence herkes izlemeli hele hele bizim gibi teknoloji işleri ile uğraşanlar daha çok sevecektir. Hatta dizide video sıkıştırmayı düşürmekle ilgileniyorlar. Yani tam bizlik Aşırı komik ve eğlenceli bir dizi. Taht oyunlarına tercih ederim diyerek ciddiyetimi anlayın

Yorum yap

• Bu aralar dizi arıyordum, iyi oldu bu. Çok sağol üstat.

Sevgiler...

Yorum yap

• xorion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Aynen yaa sanırım sıcaklardan

Bu arada İsmail sen "Silicon Valley" isimli diziyi eklememişsin. Kesninklle tavsiye ediyorum böyle güzel bir dizi olamaz. Her bölümü 30 dk sürüyor ve 4. sezon bitmiş durumda. Bence herkes izlemeli hele hele bizim gibi teknoloji işleri ile uğraşanlar daha çok sevecektir. Hatta dizide video sıkıştırmayı düşürmekle ilgileniyorlar. Yani tam bizlik Aşırı komik ve eğlenceli bir dizi. Taht oyunlarına tercih ederim diyerek ciddiyetimi anlayın
        o diziyi eklediğim günü hatırlıyorum hatta seyirturk forumda sana takılmayı düşünmüştüm tam senlik dizi diye.

demek hakikaten tam senlikmiş

taht oyunları için ben de düşünmüyor değilim bazen,fazla mı abartılıyor sanki

taht oyunlarını ok.ru ya upload ettiğimde hemen siliyor.dizinin ismi değiştirmek falan işe yaramıyor.

hazır seni yakalamışken okr.u yu nasıl kandırabilirim.nasıl anlıyor ki hemen o dizi olduğunu.

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          o diziyi eklediğim günü hatırlıyorum hatta seyirturk forumda sana takılmayı düşünmüştüm tam senlik dizi diye.

demek hakikaten tam senlikmiş

taht oyunları için ben de düşünmüyor değilim bazen,fazla mı abartılıyor sanki

taht oyunlarını ok.ru ya upload ettiğimde hemen siliyor.dizinin ismi değiştirmek falan işe yaramıyor.

hazır seni yakalamışken okr.u yu nasıl kandırabilirim.nasıl anlıyor ki hemen o dizi olduğunu.
          Silicon Vadisini izle, ordaki yöntemi kullanıyorlardır Hotdog yöntemi

Şaka maka inan bir fikrim yok belki direkt ok.ru da bi şekilde belirli bir kısmı filtreliyor olabilirler yani shazam gibi ya da izlersen öğrenebieleceğin hotdog yöntemi gibi..Veya biri oturuyordur tüm eklenenlere bakıyordur bu da amele yöntemi oluyor

Yorum yap

• upload ediyor diziyi daha sonra video işleniyor diyor. 2 dakika sonra telif hakkından dolayı kaldırılmıştır diyor.videonun formatını falan değiştirsek belki anlamaya bilir.

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Bu aralar dizi arıyordum, iyi oldu bu. Çok sağol üstat.

Sevgiler...
              Çok seveceğine eminim ilk 2-3 bölümden sonra alıp başını gidiyor..

İsmail;

o zaman amele yöntemi kullanmıyorlar

Daha işlenme anında yakalanıyor olabilir, videodan introsunu silip upload etmeyi deneyebilirsin, işe yarayabilir. Tabii önce bir video edit programıyla orayı yok etmen lazım hatta HBO diye başlayan kısmı da yok edebilirsin. Bence denemeye değer...

Ya da videoya ait bazı info verileri de olabilir hani mp3 tag verileri gibi.. Video da da varsa belki.....

Yorum yap

Merhabalar;

Aslında izne çıkmadım henüz ama üzerimde acayip bir ağırlık var daha doğrusu tembellik En kısa sürede Kodi eklentimi de güncelleştireceğim, aramaları falan ekleyeceğim.. Sorununa gelirsek;

"Settings / System" içinde "Addons" Sekmesi üzerinde "Manage Dependencies" / "UrlResolver" ın Setting e girelim;

Soldaki "UrlResolver" üstündeyken sağdan "Automatically pick best quality" i off durumuna getirirsek kalite seçenekleri bundan sonra çıkacaktır.

Bu olayı aslında ilk mesaja da eklemeliyim, güncelleme yaptığımda ekleyeceğim.
                teşekkürler oldu bendeki ingilizce ümit besenden hallice olduğundan böyle basit şeyleri bile kaçırabiliyorum.

Google Drive youtube apisine döndü bütün sitelerdeki google drive yüklü özel playerlardaki linkler çöktü tabi doğal olarak benim portaldakilerde.yeni apideki linkler oynatmıyor şimdilik ileride ne olur bilinmez tabiki.fakat işin güzel tarafı eğer sen birşey yapmadıysan xorvod kodide artık google drive linkleri çalışıyor

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  teşekkürler oldu bendeki ingilizce ümit besenden hallice olduğundan böyle basit şeyleri bile kaçırabiliyorum.

Google Drive youtube apisine döndü bütün sitelerdeki google drive yüklü özel playerlardaki linkler çöktü tabi doğal olarak benim portaldakilerde.yeni apideki linkler oynatmıyor şimdilik ileride ne olur bilinmez tabiki.fakat işin güzel tarafı eğer sen birşey yapmadıysan xorvod kodide artık google drive linkleri çalışıyor
                  Yok ben bişey yapmadım, urlresolver zaten olabilecek en iyi parserı sunuyor bize.. Kodi bi tanedir

[YOUTUBE]clep7EB-yhk[/YOUTUBE]

Yorum yap

• kodi candır da kumanda işi sıkıntı yaratıyor.benim gibi enigma2 ye alışmış kişilerin airmause veya usb mause ile bölümler arasında gezmek,ileri geri sarmak belli bir zaman sonra sıkııyor. o yüzden mkvod androidbox şuan için göz bebeğim.

son olarak Ümit besenin hakkını yemişim bndeki ingilizce seviyesi mahmut tuncer ayarındaymış

https://www.youtube.com/watch?v=8Kpv-kXBX1s

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      kodi candır da kumanda işi sıkıntı yaratıyor.benim gibi enigma2 ye alışmış kişilerin airmause veya usb mause ile bölümler arasında gezmek,ileri geri sarmak belli bir zaman sonra sıkııyor. o yüzden mkvod androidbox şuan için göz bebeğim.

son olarak Ümit besenin hakkını yemişim bndeki ingilizce seviyesi mahmut tuncer ayarındaymış

https://www.youtube.com/watch?v=8Kpv-kXBX1s
                      Mkvod u androidde hiç denemedim, bu yüzden bilemiycem

Kodi dediğin gibi candır ama ne olursa olsun kullanım konusunda diğer platformların rahatlığı yok kabul ediyorum. Buna rağmen asıl amaca ulaşmada yani videoyu izleme konusunda da en zengin ve tutarlı platformdur kendileri. Bu da kendisini her zaman en önemli alternatif hatta ilk tercih sebebi yapıyor çoğu zaman.

Yorum yap

• Eski e2 ve orijinal azbox kullanıcısı olarak kumandaya o kadar alıştımki şimdi e2 kullanamıyorum.Kodi bambaşka.Bende dezavantajı ise motorlu çanak kullandığım için ilk açılışı geç yapması.Diseqc kullanınca çabuk açılıyor.
                        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

user ve pass bilgilerini PM gönderdim
                          Ustam bi şifrede bana yollarmısın?

Yorum yap

• fedakar20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Ustam bi şifrede bana yollarmısın?
                            Üzgünüm ama sadece Wetek kullanıcılarına user ve pass veriyorum

Yorum yap

• arama işinden küçük bir önizleme hazırlamışsın emeğine sağlık.

Yorum yap

• onboboon Nickli Üyeden Alıntı
                                arama işinden küçük bir önizleme hazırlamışsın emeğine sağlık.
                                Evet, servis tarafında hallettim, bugün de eklentiyi güncelleyeceğim. O aramalar kullanılabilecek.

Youtube, DailyMotion, VK ve onboboon'un Nostalji portalında arama aktif olacaktır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X