• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 13.5.2009 Digitv Auto Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• süper net cihazda silme işleminde videoguard şifreleme modunda silme yaparken cihaz tekrar tekrar restart yapıyor üstadların bilgisine ....

Yorum yap

• RADYOLOJİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      hocam aynı şeyi düşündüğüm için yazmıştım o zaman kanalları baştan mı taratmam lazım tam bir işkence
      cevabınız için teşekkürler
      Tabiki aslında öyle yapacaksınız. Diğer türlü yazılımı resetleyip, üzerine eski data dosyasını atmanın bir mantığı olmaz. Ya da hiç resetlemeden ufak tefek aksaklıklara razı olacaksınız.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Tabiki aslında öyle yapacaksınız. Diğer türlü yazılımı resetleyip, üzerine eski data dosyasını atmanın bir mantığı olmaz. Ya da hiç resetlemeden ufak tefek aksaklıklara razı olacaksınız.
        kafamdaki soru işaretleri tamanen silindi mantık yine galip geldi
        ilgi ve alakanız için sonsuz teşekkürler hocam

Yorum yap

kafamdaki soru işaretleri tamanen silindi mantık yine galip geldi
          ilgi ve alakanız için sonsuz teşekkürler hocam
          Aklın yolu bir.

Yorum yap

• yazılımlar için teşekkürler ellerinize sağlık

Yorum yap

• memorist Nickli Üyeden Alıntı
              küçük ebat anten kullanan arkadaşlarda 12723 nolu freden gündüzleri sinyal gelmez yada çekmez

11785 nolu freden Natioal wıld ,da beklet bende 10 sny açıyor
              Ben bir paylaşım yaptım isteyen diğer kanallardada dener , ama galiba
              HATA ETMİŞİM..........
              12723 Frekansını almıyorsa bu benim sorunum değildir.
              MACHİNA - 3-D
              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
              PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Ben bir paylaşım yaptım isteyen diğer kanallardada dener , ama galiba
                HATA ETMİŞİM..........
                12723 Frekansını almıyorsa bu benim sorunum değildir.
                Rica ederim ne hatası ben sadece update için herkezde olabilecek kanaldan bahsettim 12723 de yapabilir çekiyorsa

Yorum yap

• next 2001 kanal listesi ve yazılımı varmı lutfen yardım veya hangi yazılım uyar.simdiden tesekkurler

Yorum yap

• hotbirtte 11240 v 27500 eurospot kanalları taşımak istediğimde cihaz boot edip kapanıp açılıyor şu anki yazılımda test eden arkadaşlardan cevap bekliyorum acaba hata bendemi..

Yorum yap

• cihaz next ye 2000 fta usb teletex özelliği kayboldu

Yorum yap

• hocam oto özelliği gitti mi az önce yeni *** leri çözemedi dakikalarca bekledim olmadı mecburen elle girdim saygılarımla

Yorum yap

• ilhanturan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          hotbirtte 11240 v 27500 eurospot kanalları taşımak istediğimde cihaz boot edip kapanıp açılıyor şu anki yazılımda test eden arkadaşlardan cevap bekliyorum acaba hata bendemi..
                          gerçekten de boot ediyor bu nasıl olur çok tuhaf hocaların dikkatine !!!

Yorum yap

hocam oto özelliği gitti mi az önce yeni *** leri çözemedi dakikalarca bekledim olmadı mecburen elle girdim saygılarımla
                            Hayır arkadaşım bende AUTO SORUNSUZ yaptı. Cihaz cx usb.
                            MACHİNA - 3-D
                            8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                            PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                            TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• 12723 H 27500 Frekansındaki kanallar üstünde,örn.Animal planet de 1-2 dakika bekleyin açar,cihazınızın auto yazılımı varsa.

Yorum yap

• welatoomm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                next 2001 kanal listesi ve yazılımı varmı lutfen yardım veya hangi yazılım uyar.simdiden tesekkurler
                                Bu tür sorularınızı konularına uygun alanlarda sorunuz,yazdıklarınıza göre cihazınız fmb seri olabilir.
                                Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X