• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TVHeadend kurulumu için yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yesilyolx21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyüksün Ustam oldu vallah..

Bu defa da buketin içindeki kanalların sıralaması karışmış ne elecmiş ya

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    :efferin::efferin::efferin:
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

yesilyolx21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Büyüksün Ustam oldu vallah..

Bu defa da buketin içindeki kanalların sıralaması karışmış ne elecmiş ya

Sıralamayı TVH Web Arayüzünden yap ve yedekle, artık her zaman bunu kullanırsın.

Bakıyorum epey ilerlettin ELEC işini, son zamanlardaki gururum oldun.
      Hayır, kinaye filan yapmıyorum sakın yanlış anlama, emeklerimin boşa gitmediğini görmek hoşuma gidiyor.

Şimdi FTP'den TVH 4.0 ayar klasörüne gidip input ve channels klasörlerini al PC'ye dursun, TVH 4.0'ı pasif yap ve iki klasörü 4.2'ye at ama eski olanları sil.
      4.2'yi aktif edip tunerı ayarla.

Bu kadar.

Sevgiler...

Not: Crazyturk abi kolonimiz genişliyor, çak oradan...

Sevgilerimle...

Yorum yap

Yeni güncel liste hazırlıyorum.Hem motorlu yapabilirsem de diseqc'li olacak şekilde.Diseqc de hangi uydular çok kullanılıyorsa ona göre yapacağım.Aslında p2 yi bekliyorum.
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

2tb lik harici dski okuyor mu? Wetek ? Usb den bağladım. Cihazdan aralıksız tuhaf sesler geldi ve dondu....
          Fat32 formata sahip disk..

Yorum yap

Sorun olmaması gerek.

Ayarlar > Sistem Bilgisi'nden görünüyor mu diye bak.

Sevgiler...

Yorum yap

Pvr istemcilerden kanallar yükleniyor 4-5 dakika sürüyor bu normal mi?

Yorum yap

IPTV pvr yüklü ve Tvh ile birlikte çalışırsa ilk açılışta biraz uzun sürer.Tvh uydu sinyalini IPTV pvr de netten kanal listesini algılamadan kanal listesini yüklemiyor.Sadece Tvh veya IPTV pvr yüklü ise kanal listesi daha çabuk gelir.

Yorum yap

Harici diskimi android görüyor sorunsuz çalışıyor ama elec donuyor nedense... sorun bitmiyor

Yorum yap

Mümkünse NTFS yapıp dene.

Sevgiler...

Yorum yap

Ben usb disk ext4 olarak kullanıyorum. ELEC te sorun olmuyor..Saygılar

Yorum yap

Tvheadend sadece izlediğim kanallar (en fazla 100) tane bırakıp diğerlerini silsem, açılışta daha hızlı kanal listesi yüklenir mi pvr den? Arkadaşlar

Yorum yap

Evet, ama silme. WebArayüzündeki channels'dan kanalları pasif yap.

Sevgiler...

Yorum yap

Büyük ölçüde tvheadendi kullanmaya başladım gibi. Nihayet kanal sıralaması ve buketleri yapabildim.
                            Bazı kanallarda geçiş yaparken sinyal yok yada donuyoor. İleri geri yapıyorum diğer kanalların sinyali olmasına rağmen onlarda açılmıyor. Misal trt atv çekiyor starı açınca sinyal gelmiyor tekrar atv trt ye geliyorum onlar da yok. Stop tuşuna basıyorum tekrar giriş yapıyorum.. bu defa 3 kanal da var... ve bu can sıkacak kadar tekrarlanıyor.. ip tv de de küçük bir donmadan tekrar çık tekrar gir, aynı şey... neden acaba?

Yorum yap

Anca abi, LE 8 henüz alphada.

Düzelir onlar.

Sevgiler...

Yorum yap

ben Tvheadend http://192.168.1.6:9981/extjs.html buraya kadar geldim burada bu arayüzde kanalları taratamadım Wınscp ile kanalları cihaza atıyorum ama cihazdan kanalları çalıştıramıyorum ama kurcalamaya devam yılmadan bende başaracağıma ümit ediyorum libreelec çok güzel bir yazılım heralde elec e devam diyeceğim

saygılar
                                Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                                Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X