• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usbli Seri 5.2.2008 Tps Auto Yazılımları İle İlgili Görüşleriniz

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yardım lütfen

next 2000 cx super plus cihazım 5 02 08 yazılımını yükledim cihazım bootlanacak dedi ve suna cihaz acılmıyor sorun ne acaba nasıl cihazı tekrar yapabilirim

Yorum yap

• fari Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      herkeze merhaba .sormak istiyorum premiereler da acikmidir yeni yazilimla .simdiden cok tsk saolun varolun
      Directler hariç, diğerleri açıktır. K e y değişiminde auto yaptırabilirsiniz.

Yorum yap

• değerli arkadaşlar yazilimi attiktan sonra sinyal çekmeme,kilitlenme,cihaz versiyon bilgilerinin yazmamasi gibi sorunlari olanlar makinaya yazilimi attiktan sonra fabrika ayarlarina döndürmeleri ve kanallari arattirmalari problemi cözecektir,bende sorun vardi fakat fabrika ayarlarina döndürerek sorunu hallettim.bilgilerinize,saygılar...

Yorum yap

• 05/02/2008 yazılım

tasarım hocam,
          merhaba,
          cihaza 05022008 yazılımı yüklemek için günlerdir uğraşıyorum ama nafile yüklemenin sonunda "errr" yazıyor işlem gerçekleşmiyor. makinede kontrol ettim en son 13/11/2007 yazılımı var. bununda etkisi olabilirmi? acaba
          syg.
          iyi akşamlar

Yorum yap

• acill yardım alabilir miyim....

--------------------------------------------------------------------------------

next 2000 cıs super plus cihazım acılmıyor diskplayde rrrrr yazıyor yazılımda atamıyorum conned olmuyor yardım edermisiniz....
            Not: Üyelik gerektiren forum linki eklediğiniz için imzanız kaldırılmıştır. {Tasarım}

Yorum yap

• boad moddan yazılımı tekrar ad bu linki incele http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=30189
              Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

• tşk.ederim...
                Not: Üyelik gerektiren forum linki eklediğiniz için imzanız kaldırılmıştır. {Tasarım}

Yorum yap

• Hocam çok teşekkürler. Emeğinize sağlık.

Yorum yap

• Bu tps auto yazılımı ile qnec yazılımının ne alakası var acaba arkadaşlar ?

Yorum yap

• emeginize,yureginize saglık

Yorum yap

• teşekürler hocam elinize sağlık güzel bir yazılım.

Yorum yap

• hocam her zamanki gibi mağrum etmediniz ellerinize sağlık.
                          NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
                          NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
                          D-SMART NEXT 9500 X CIS
                          NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

• emeği geçen herkese teşekkürler.

Yorum yap

• Emeğinize sağlık. Teşekkürler...

Yorum yap

• Bir dpcı kullanıcısı olarak teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X