• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Artıkn Nokia Telefonla Radara Yakalanmayacaksınız

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Artıkn Nokia Telefonla Radara Yakalanmayacaksınız

Artık Nokia Telefonla Radara Yakalanmayacaksınız

Evet arkadasLar basLıktanda anLasıLdıgı gibi Nokia marka telefonLarLa radaRa yaKaLanmamak mumkun nasıL mı?

7110 hariç bütün Nokia telefonlarinda çalisiyor. Ve radara yaklastiginiz zaman size zil sesine benzeyen bir uyarida bulunuyorlar.
    1.Menüye girin
    2.Ayarlar’a girin
    3.Güvenlik ayarlarini seçin
    4.Sinirli abone grubu’nu seçin
    5.Kullanilir hale getirin
    6. ' 00000 ' girin
    7.OK’e basin
    8.Daha sonra geriye dönün. Birkaç dakika sonra telefonun ekraninda bir radar isareti geliyor ve yaninda
    00000 yaziyor. Artik aktif halde.

Bu özellikten yararlanabilmeniz için telefonunuzun Hücre Bilgi Ekraninizi açmaniz lazim. Ayarlar -> Telefon ayarlari -> Hücre bilgi ekrani aktif hale getirin. Hepsi bukadar .

:::NOT ÖNEMLI OKUYUN::::
    ÖnemLi bir Sorun Var Bu uyGuLamayı TeLefon Her KaPanıp acıLdıgında YaPmanız geRekiyOr çünkü TeLefon kaPanınCa kenDini devRe dıŞı bıRakıyor... Ayrica kullanmak sizlere kalmis birsey bazi tellerde calismiyor burda deneyen arkadaslar yazabilirler sonuslarini.
    MSN DURUMU::

Arkadaşım,
    Elimde iki ayrı model Nokia telefon var fakat ikisindede güvenlik ayarları içerisinde sınırlı abone gurubu diye bir seçenek yok sen hangi modelde yaptın bunu...

Yorum yap

arkadaşım benim tel dede bu secenek yok.galiba sadec eski model telefonlarda var bu secenek

Yorum yap

Benim bildiğim radarlar gönderilen bir sinyalin yansımasıyla çalışırlar ve bu sinyal GSM telefonlarının çalıştığı frekans bandının dışındadır.
        Nasıl algılayacağını merak ettim.

Yorum yap

Benim telefon 6610İ güvenlik ayarları içerisinde sınırlı abone gurubu diye bir seçenek yok

Yorum yap

6230i 1110 i yok şakamı bu sürücü olduğum için bize çok lazım inş. olur.
            :tr:

Yorum yap

6300 kullanıyorum bundada böyle bir özellik yok
              next ye 2000 cx süper plus usbsiz
              dreambox 500s

Yorum yap

radar cihizları aracın hızını 2 km den ölçebilmekte ve siz onu farkettiğinizde iş işten çoktan geçmiş olur boşuna çaba harcamayın arkadaşlar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X