• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 09.06.2008 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Arkadaşlar ben sanırım bir hata yaptım . Yazılımı yükledikten sonra 09062008 tarihli ***'leri attım ( Orada eski dosyalarla işlem yapmayın demenize rağmen. Açıkçası ben yazılımla gelen *** diye düşünmüştüm ) herşey bozuldu. İlk yüklediğimde herhangi bir sıkıntı yoktu. Şimdi ne yapmam gerekir. Yani resetleyip yeniden mi yüklemeliyim . Bu arada resetlemek fabrika ayarlarına dönmekmidir.

Saygılar ;

Yorum yap

1 - bu yazilimi attiktan sonra reset atmak gerekli mi ?
      2- yeniden tarattiktan sonra euro 2008 sorunsuz seyredebilecekmiyiz , yoksa yeniden softcam atmamiz mi grekecek ?
      3- ana yazilim mi ?

tesekkurler

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

ersinerdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Arkadaşlar ben sanırım bir hata yaptım . Yazılımı yükledikten sonra 09062008 tarihli ***'leri attım ( Orada eski dosyalarla işlem yapmayın demenize rağmen. Açıkçası ben yazılımla gelen *** diye düşünmüştüm ) herşey bozuldu. İlk yüklediğimde herhangi bir sıkıntı yoktu. Şimdi ne yapmam gerekir. Yani resetleyip yeniden mi yüklemeliyim . Bu arada resetlemek fabrika ayarlarına dönmekmidir.

Saygılar ;
        Bozulan nedir dostum? Eğer K.ey bölümü ise dert etmene gerek yok. Emukey bölümüne girin ve sarı tuşla ******* resetleyin düzelir. Eğer kanal listen bozulduysa bunun için yapacak bir şey yok. Yeniden düzenlemeniz gerekli.

Yorum yap

Oztan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          1 - bu yazilimi attiktan sonra reset atmak gerekli mi ?
          2- yeniden tarattiktan sonra euro 2008 sorunsuz seyredebilecekmiyiz , yoksa yeniden softcam atmamiz mi grekecek ?
          3- ana yazilim mi ?

tesekkurler
          1- Sizin yapmanıza gerek yok cihaz zaten kendini resetliyor.
          2- Küçük boyutlu Softcam dosyasını atarsan problem kalmaz. Yine devam edebilirsin.
          3- Test yazılımı

Yorum yap

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            tüm uyduların tp leri güncellendi
            nilesat art showtime auto
            kanal geçiş tipini solarak seçin,fta kanal geçişleri artık kendi hızında
            çok daha iyi..

tercihler menüsüne bir bölüm eklendi diğer değişikliklerle türkçeleştirilecek
            kısaca daha önce epg bölümününde kanal üstüne gelindimi ok basmadan otomatik kanal geliyordu,bu gecikme yaratıyordu,aynı yöntem kanal listesine eklendi,bu bölümden kanal listesi,epg ayrı ayrı yada ikisi yada ikisinide kapayabilirsiniz..umarım hoşunuza gider,server modül,kart kullanan arkadaşlarda sorun olursa burdan eski hale dönebilirler..

kısaca bu bölümden örn kanal liste seçerseniz seçtiğiniz kanal ana kanal listesinde OK basmaya gerek kalmadan gelir,motorlu kullananlarda sorun olursa kapatabilirsiniz.

ana yazılımda birçok iyileşme yapıldı...TÜM UYDU TP LİSTELERİ GÜNCELLENDİ ESKİ DATA KULLANMAYIN..
            MUTLAKA YENİDEN TARATMA YAPIN DERİM..

Doktor dan Alıntıdır...
            Cihazı alanlar öncelikle hdmi bağlı olmasına rahmen hd 7500 kadar dahi iyi görüntü alınamamasının giderilmesini,paylaşım için tek protokolün üstüne çıkılaması (hatta o protokolde dahi düzgün çalışmaması) usb kayıt,mp3 jpeg,turbo kanal geçişi beklerken next pvr fiyatını bilmiyorum ama next in en pahalı cihazında halen epg düzenlendi, biraz kanal hızı yükseldi gibi açıklamarla uyutuluyoruz adeta.
            Birde eski dat kullanma çok sıkıcı bir durum adam uyduları taratmış listelemiş düzenlemiş favori oluşturmuş ama her yazılımda sil yeni baştan ozaman com dan bağlandırmayın yedek alınmasın madem en azından yok der yeniden taratırız.
            Kendim ettim kendim buldum next al dert sahibi ol....

şimdi avukatlar çıkıp (sadece fta yerli kanal izlerler)yazarlar çok iyi cihaz bende sıkıntı yok süper çalışıyor diye...

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Bozulan nedir dostum? Eğer K.ey bölümü ise dert etmene gerek yok. Emukey bölümüne girin ve sarı tuşla ******* resetleyin düzelir. Eğer kanal listen bozulduysa bunun için yapacak bir şey yok. Yeniden düzenlemeniz gerekli.
              Aynen dediğin gibi yaptım oldu
              Sadece küçük boyutluyu atsak yeterlimidir.

Teşekkür..

Yorum yap

ersinerdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Aynen dediğin gibi yaptım oldu
                Sadece küçük boyutluyu atsak yeterlimidir.

Teşekkür..
                Elin değmişken ikisini de at gitsin.

Yorum yap

hocam eline saglık yazılımlar için teşekkürler...

Yorum yap

tskler üstat emeginize sağlık

Yorum yap

bilgi paylasilinca güzeldir yazilim icin ellerine yüregine gönlüne saglik devamini bekliyoruz TESEKKÜRLER

Yorum yap

tüm emeği geçenlere teşekkürler

Yorum yap

yazılım tam bir hüsran!!!
                          turbo kanal geçiş beklerken
                          daha beteri gelmiş solarak donarak olsa neyse
                          hani mp3 jpeg usb kayıt oda yok neyse anlaşıldı netice saygılar

Yorum yap

doktor,mach1,tasarım ve uzmana teşekkürler ben hdtvye ait softcam ve kdb yi atıyorum ama polsatlar açılmadı 2 gündür yok formülü nedir softcam attıktan sonra ne yapmam lazım.
                            İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                            VU+ SOLO 2
                            Popcorn Hour A-210
                            TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                            UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                            DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                            NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                            DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                            NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

birkaç küçük güzelleştirme var ama daha gidilecek çok yol var çokkkkkkkkkkkkkkk..

Yorum yap

arkadaşlar verılen son yazılımı cıhaza attım fakat menude emu *** kısmı cıkmadı sarı tuşa falan basıyorum olmuyor sorun ne oalbılır

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X