• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

*** on tv diamond hakkında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

tasarım hocam ne kadar sabırlısın.tebrik ediyorum seni

Yorum yap

benimde bi problemim var aslında bnde nedendir anlamadım ama on tv ler açarken diamond ve gold kanalllarını aynı anda goruntuleyemiyorum yani sadece biri acıo ama şifrelerin ikiside calışır olduğunu tekrar hocalardan diğerinin keyini yükleyince görüyorum.bu seferde acık olan kapanıp kapalı olan açılıyor.makinem 7500 ır fta.ve yapmam gereken birşeymi var acaba die merak ediyorum.acaba neden ikisi aynı anda açmıyor.şimdiden teşekkürler

Yorum yap

FKURSUNAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        benimde bi problemim var aslında bnde nedendir anlamadım ama on tv ler açarken diamond ve gold kanalllarını aynı anda goruntuleyemiyorum yani sadece biri acıo ama şifrelerin ikiside calışır olduğunu tekrar hocalardan diğerinin keyini yükleyince görüyorum.bu seferde acık olan kapanıp kapalı olan açılıyor.makinem 7500 ır fta.ve yapmam gereken birşeymi var acaba die merak ediyorum.acaba neden ikisi aynı anda açmıyor.şimdiden teşekkürler
        dostum sen yine iyisin ben ne yaptımsa hiç açamdım o kanalları, seyredeceğimden değilde hırsımdan çözecem ama nasıl

Yorum yap

FKURSUNAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          senn cihaz iiymiş ama bnde öğreninceye kadar o problemi yaşadım seyretmekten vazgecip hırs yapıon nede olsa cihaza para vardin varmı bnm soruma yanıt verecek

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Yazılım dosyası farklı, k.ey dosyası farklıdır. Bu sizin atmaya çalıştığınız küçük boyutlu ve k.ey dosyasıdır. Bu dosya yüklendikten sonra cihaz boot etmez. Exit ile siz menülerden çıkarsınız.
            tasarım usb den yükleme yaparken önce hangi dosyayı yükleyeceğiz

tps.bin*softcam.*** vs...
            Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

paradox1965 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              tasarım usb den yükleme yaparken önce hangi dosyayı yükleyeceğiz

tps.bin*softcam.*** vs...
              *.kdb
              *.kéy
              *.bin

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                *.kdb
                *.kéy
                *.bin

bilgine teşekkürler..
                Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X