• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek Play 2 Hakkında Her Şey...

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• wetek play2 cihazında kanal taramaları tamam şifreli kanalları göremiyoruz bu şifreli kanalları görebilmemiz için hangi yolu izlemeliyiz teşekkürler

saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı
      herkese [I]y[I] akşamlar.
      öncelıkle oyuncaklarınız güle güle kullanın. uydu cıhazından zıyade medıaplayer yönünü merak edıyorum. solo4k uydu c[I]hazı olarak mükemmel ancak medıaplayer yönü yetersız.elımde hımedıa uhd medıaplayer vardı,bugün sattım.wetek düşünüyorum. değerlendırmeler bana göre daha başlangıç ta. tavsıye ve değerşendırmelerınızın takıpcısı olacağım..
      Acele etme, bu senin için önemliyse benden haber bekle.

bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      wetek play2 cihazında kanal taramaları tamam şifreli kanalları göremiyoruz bu şifreli kanalları görebilmemiz için hangi yolu izlemeliyiz teşekkürler

saygılar
      Listede mi yok, yoksa taramada mı çıkmadı?

oguz3001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Üstad kusura bakma wetek de çok yeniyim. AndroidTV ROM ile WEOS aynı diye düşünmüştüm. AndroidTV ROM u nerden nasıl kurabilirim.
      iyi akşamlar
      http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=71841

İğneli yöntemle atacaksın.

Sevgiler...

Yorum yap

• Listede mi yok, yoksa taramada mı çıkmadı?

sevgiler...[/QUOTE]

listede yoktu sonra blind tarama yaptım gözükmeyen şifreli kanallar geldi

teşekkür ederim saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

öncelıkle oyuncaklarınız güle güle kullanın. uydu cıhazından zıyade medıaplayer yönünü merak edıyorum. solo4k uydu c[I]hazı olarak mükemmel ancak medıaplayer yönü yetersız.elımde hımedıa uhd medıaplayer vardı,bugün sattım.wetek düşünüyorum. değerlendırmeler bana göre daha başlangıç ta. tavsıye ve değerşendırmelerınızın takıpcısı olacağım..
          Himedia Q10 pro ve wetek 2 play var bende, medya player kanadı için himedia ile wetek karşılaştırılamaz bile. Ama geliştirmeler devam ediyor ve bizlerde kurcalamaya devam ediyoruz, belki zamanla wetek 2 de bu bağlamda performans gelişimi olabilir.

Yorum yap

Youtube'den direk değil çünkü giremedim, engelli sanırım.

Bilgisayarda VPN olduğu için 4K indirip denedim.

Sevgiler...

Yorum yap

• Usta bu paylaştığın 4K dosya için değil de genel bağlamda Himedia Q10 çok güzel canlı hakkını vererek oynatırken(Kodi üzerinden wrapper aracı sayesinde himedia'nın kendi oynatıcısı devreye giriyor, kodinin değil) aynı filmleri yine kodi üzerinden aynı ayarları yapmış olmama rağmen sanki daha bir sönük, buğulu oynatıyor gibi W2. Ama kurcalıyorum cihazı. Bir sonuca ulaşabilirsem buradan paylaşacağım.

Yorum yap

• http://www.mach1digital.com/mach1for...t=71841&page=4
                http://www.mach1digital.com/mach1for...7&postcount=31
                mega:///#!Ah4yST4S!oh3d7_OxkqBTMKtisanIYC5_3cD35xTnbq0taOX NGTM

Üstad bu paylaştığınız fix kodi truehd dosyasını weosta da ANDROIDTV ROM da da kodi içinden yükleyemedim. kodi - eklentiler -zip dosyasından yükle deyip flashdan Fix_Kodi_TrueHD.zip dosyasını gösteriyorum, ama yüklenemedi hatası veriyor.

Edit:recovery modda fixkodi yi yükledim. bu seferde daha önce hd ses alabildiklerimden alamıyorum. alamadıklarımdan almaya başladım. bunun tam çözümü yok herhalde.

iyi geceler.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=71841

İğneli yöntemle atacaksın.

Sevgiler...[/QUOTE]

Yorum yap

• Youtube de hiç müzik dinleyemiyorum dönüp duruyor yükleme işareti

Yorum yap

• karah1555 Nickli Üyeden Alıntı
                    Youtube de hiç müzik dinleyemiyorum dönüp duruyor yükleme işareti
                    youtube 2 gündür kapalı cep telefonunda bile giremedik...
                    WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                    K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

• youtube türkiye de çok yavaş ya da kapalı

karah1555 Nickli Üyeden Alıntı
                      Youtube de hiç müzik dinleyemiyorum dönüp duruyor yükleme işareti

Yorum yap

• Yanlışınız var ben tablet ve telefonumdan cok rahat giriyorum wetek hiç girmiyor

Yorum yap

• tablet ve telefonunuzda vpn kurulu olabilir mi?
                          ben bilgisayarımdan bile giremiyorum.

karah1555 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Yanlışınız var ben tablet ve telefonumdan cok rahat giriyorum wetek hiç girmiyor

Yorum yap

• VPN ile sorun yok.

Sevgiler...

Yorum yap

• Merhaba
                              Ben bu aleti kullanmayı beceremedim. Açılışta android kısmında hotbird kanallarını buldu. piconlarıda yükledi. Türk kanallarını tarattım ama çok az kanal buldu ve bulduğu kanallarda ekran formatı değişikti. güncelleme yaptım ama hata yapınca fabrika ayarlarına geri döndüm. bu sefer kodi silindi . ama android tarafındaki duruyor. google playstore menüsü silindi ilk açılıştaki menü yok. çok karıştırdım galiba. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim. librelec programını nereye nasıl yükleyeceğim oscam programın nasıl yüklenir. bunları bilmiyorum
                              kolay gelsin

Yorum yap

• Kodiyi tekrar yüklemem gerekiyormu

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X