• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD'de Desteklenen Medya Formatları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 HD'de Desteklenen Medya Formatları

"WEBM / FLV / 3GP / MOV / MKV / AVI / MP4 / VOB / DAT / MPG / MPEG /

Goto Home / Pause / Various Fast Forward, Fast Backward, Slow Forward / seek"
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Cihazın medya oynatıcısını beğenmedim. Filmleri titremeli oynatıyor, görüntü oranı (4:3/16.9) ayarlanamıyor ve altyazılarda Türkçe karakter sorunu var.

Aynı usb diskleri, 10 yılllık eski model bir DVD Player'ımın usb girişine takıp izlediğimde bu sorunlar olmuyor

Yorum yap

zetabyte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Cihazın medya oynatıcısını beğenmedim. Filmleri titremeli oynatıyor, görüntü oranı (4:3/16.9) ayarlanamıyor ve altyazılarda Türkçe karakter sorunu var.

Aynı usb diskleri, 10 yılllık eski model bir DVD Player'ımın usb girişine takıp izlediğimde bu sorunlar olmuyor
      - Görüntü formatını TV ayarlarına göre kendisi otomatik ayarlıyor.
      - Altyazılı filmlerde Txt tuşuna bas, kodlamayı Türkçe seç düzelir.

Yorum yap

Altyazı karakter ve görüntü oranı sorunu halloldu.

Ama görüntüyü hafif titremeli ve normalden birazcık daha ağır oynatıyor. Videonun normal temposuna %100 dersek, bu cihaz %88-90 gibi bir seviyede oynatıyor.

Görüntüde net bir akıcılık yok. Ses senkronu da kayıyor sonuçta.

USB 2.0 bir flash diskte de, USB 3.0 bir flash diskte de aynı şekilde oynattı. USB 3.0'daki filmleri daha hızlı açtı. İkisinin arasında başka bir fark gözlemlemedim.

Bu denediğim filmler de küçük boyutlarda, 1-2 cd'lik bluray ripler. Çok yüksek bitrate'li videolar değil.

Yorum yap

Bazı pmlerde sorulanlara cevap olarak wmv türlerinde bazı low level wmv leri oynatır her dosyayı wmv oynatmaz.Medya playerde seçilen dosyalar ardarda continious oynatma şu ilerde mp3 lerde olacaktı videolarda dosya büyüklüğü yüzünden onda olmaz resimlerde zaten oynatır.
          __________________________________________________ ______________________________
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

usb film

Ben bu cihazda usb den filmi neden izleyemiyorum yardımcı olursanız memnun olurum- daha önceki minix hd black de bir sorun olmuyordu bunda hiç açamıyorum hatta film dosyasını dahi göremiyorum

Yorum yap

Kumandadan usbye bas sat tuşuna bas ordan kayıt seç izleden kendi kaydettiklerini dizel usb ve hddden film seç izle den filmleri dizer usbye attığın seç ok le çalışır filmler

Depo

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Teşekkürler...

Yorum yap

Elimdeki Next Hero uydu alıcısının medya oynatıcısı harika çalışırken, görüntüyü akıcı oynatırken, codec desteği iyiyken, Hero'dan daha iyi donanımlı Minix Machina'nın aynı performansı gösterememesi kötü.

Yazılım yoluyla bir düzeltme yapılamaz mı acaba?

Yorum yap

arkadaşlar,hdd içindeki filmleri açtığımızda alt yazılı filmlerde ses gelmiyor...ama altyazısız filmleri normal sesli izleyebiliyoruz,,.altyazılı filmlerde ses çıkmaması neden olabilir?

Yorum yap

hdd takıp söktükten sonra,uydudaki altyazılı kanallardada, 20 dk gibi bir sürede ses kesilme olayı başladı..adaptörü süküp takınca ilk başta düzeliyor.:gtr:..son yazılımı atıp bakıcam artık bi..

Yorum yap

ses düzenleyici kısmından ,, ayarı - donanım- olarak seçmek gerekiyormuş arkadaşlar...belki ihtiyaç duyan olur diye belirteyim dedim..saygılar..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X