• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Süper Hd-Serverda donma yaşayalar DNS'lerini değiştirip TEST etsinler !!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 Süper Hd-Serverda donma yaşayalar DNS'lerini değiştirip TEST etsinler !!!

Arkadaşlar DNS adresi olarak 208.067.220.220 yerine 8.8.8.8 yapın.

Ben bugun bu DNS adresini girdim serverlarda kesilme yok denecek kadar azaldı

Ya bu DNS adresini değiştirince düzelme oldu yada şansıma bugun server sorunsuz çalışıyor...

Serverı donanlar varsa DNS'leri değiştirip yorumlarını yazsın lütfen...

Örnek;

Not: Bugun 3. gün oldu ve serverlarda olumlu sonuç devam ediyor...

ben denedim verdiğiniz bu dns'yi. gerçekten diğer dns'lere göre çok iyi sonuç verdi. kısa süre içinde şimdilik hiç donma yok.
    teşekkürler
    170 Mega Parabol motorlu sistem

Yorum yap

gerçekten süper oldu bayadır pcde kullanıom bu dns leri çok memmunum nexte kullanmak hiç aklıma gelmedi
      ama süper sonuç aldım daha stabil çalışıo...

Yorum yap

Evet bunlar Google'in yeni DNS'leri, oldukça hızlı, diğer yasaklı siteleri de açabiliyor

Yorum yap

Umarım bu vermiş olduğum Dns ler azda olsa donmalara karşı faydalı olmuştur...

Hayırlı denemeler...

Sonuçları buraya yazalımki arkadaşlarda bilgilensin...

Yorum yap

evet dnsleri girdim şuan bir proklem yok gayet olumlu

Yorum yap

nasıl giriyorsunuz dns leri hafızaya alınca değişiyor dns ler

Yorum yap

toyota22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                nasıl giriyorsunuz dns leri hafızaya alınca değişiyor dns ler
                Bağlantı yöntemi kısmından sabiti seçmen lazım

Yorum yap

tşk.ler makrom arkadaş evet bağlantı kısmından sabit i seçtim dns leri yazdım kaydet yapınca rakkamlar değişiyor acaba kaydetmiyecekmiyiz bir yerde hata mı yapıyorum

Yorum yap

kaydedeceksiz kaydetmessen dns lerin nasıl değişmiş olacak.. Senin ayarlamalarında bir problem var heralde kaydedince ne yazdıysan o kalır
                    Computer High Engineer
                    Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                    Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                    Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

Arkadaşlar Dns giremeyenler aşağıdaki linkten nasıl yapılacağını adım adım anlatmışlar. Yapmanız gereken Dns adreslerini benim verdiğim gibi değiştirmeniz.

Yeni Dns Adresleri;
                      8.8.8.8 yada 8.8.4.4 yapmanız.

Benim serverlar gözle görülür iyileşme var.

Lütfen değiştirenler OLUMLU yada OLUMSUZ sonuçlarını yazsınlar...

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=37957

Yorum yap

cc camda oluyormu acaba

Yorum yap

Evet bütün serverlar için geçerli...

Yorum yap

dns adresini degiştirdim donma var ama sanki biraz azaldı

Yorum yap

toyota22 Nickli Üyeden Alıntı
                              tşk.ler makrom arkadaş evet bağlantı kısmından sabit i seçtim dns leri yazdım kaydet yapınca rakkamlar değişiyor acaba kaydetmiyecekmiyiz bir yerde hata mı yapıyorum
                              Önce DHCP seçili iken kaydet yapacaksın daha sonra SABİT yapıp DNS ayarlarını yazıp tekrar kaydedeceksin ..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X