• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dreambox 920 uhd ön sıparışları.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dreambox 920 uhd ön sıparışları.

öncelikle bizim emektar forumumuzun tekrar hizmet vermeye başlamasına çok sevindim.
    920 ön sıparışı verdım. umarım zamanında dağıtım. başlar. karadağın tecrübesine güveniyorum. galiba almanya da bile daha piyasaya sürülmedi?

Bazid Hocam hayırlı olsun. Nereden ön sipariş verdiniz, ve size teslim tarihi verildi mi?
    Ayrıca bahsettiğiniz forum hangisi?
    Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
    DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

teşekkür ediyorum. darisi başınıza.
      hepsi dijitale sıparış verdım.diğer taraf hemen dolar farkı 40 tl lık farkı koyunca. tarih olarak 25 aralık diyorlar. karadağın dispritör geçmişine güveniyorum. dream 900 uhd yı verdikleri süreden iki-üçgün önce vermişler.
      forum ,burayı kast ettim. bir süredir kapalı değilmiydi?

Yorum yap

hello friends
        is dm uhd 920 bettet than vu uno 4k se ?
        where to buy it from?

Yorum yap

yabancı sıtelerı takıp eden arkadaşlar, yurt dışı dağıtım yapıldı mı dreambox 920 nın?
          ben ön sıparış verdım.heryer sessız.merak edıyorum.

Yorum yap

Hepsi Dijital bilgi vermiyor mu? Sanırım siparişi oraya vermiştiniz.

Yorum yap

Sami Ertaga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Hepsi Dijital bilgi vermiyor mu? Sanırım siparişi oraya vermiştiniz.
              ben [I]stanbuldayım.yarın oğrıyacağım.şuan heps[I]d[I]j[I]talden z[I]yade,avrupadakı dağıtımı merak edıyorum.ses seda yok?

Yorum yap

Şimdi baktım, Dream Multimedia'nın resmi sitesine de düşmüş. 2017 sonu diyor.

Yorum yap

Şimdi baktım, Dream Multimedia'nın resmi sitesine de düşmüş. 2017 sonu diyor.
                  bugün heps[I]dıgıtale oğradım,Battal beyö ve Ertoğrul beylerle sohbet ett[I]k. 900 ser[I]s[I]ndek[I] anakart hatasından sonra 920 y[I] daha [I]t[I]nalı çalışılıyor ve daha ser[I] üret[I]me geç[I]lmedı d[I]yorlar.

Yorum yap

https://www.youtube.com/watch?v=rvLdhcup2IA

pIyasada.

Yorum yap

Daha seri üretime geçilmediyse çok su kaldırır bana göre.
                      Moralinizi bozmak istemem ama....

Yorum yap

Daha seri üretime geçilmediyse çok su kaldırır bana göre.
                        Moralinizi bozmak istemem ama....
                        v[I]deo p[I]yasaya çıktığı anlamına gelıyor? en geç ay sonu veya ocak başı,zaten eve dönüş tar[I]h[I]ne denk gel[I]yor. moral bozacak durum yok.ben mult[I]stream tuner parasınıda hazırladım. b[I]rl[I]kte tak[I]p eder[I]z?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X