• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sever furyası

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sever furyası

hocalarımız tamam severlerle bazı kanalar internet aracılığiyla veriyorysunuz ya interneti olmayanlar ne yapsın onlarıda düşünün mesala *** on xtv canal dijital ve diğerleri yani madi duru iyi olmayıpta interneti olmayanlar ne yapsın bakıyoyuz üç gündür ****** verilmiyor ama severlerde çatı çatır çözüyor onlar için sorun yok ya diğer kulanıcıları düşünen yok doğruyu yazdımı hemen çizik ben sizlerin vijdanına bırakıyorum bakıyorum mach1 hocanın severi yok başkasının severi ben yine diyorum interneti olmayanlarıda düşünelim hepimiz kardeşiz dosduz arkadaşız bunları gözden geçirelim hoçakal iyi çalışmalar

aslında senin deyiminle bununda cizik olması lazım.okadar sacma sapan bir yazı yazmışınki.
    senin yeterli donanımın yoksa sana nasıl yardımcı olunsun

Yorum yap

ya benim gibi parası olmayıpta bilgisayar alamayanlar ne yapsın belki sen batı olmayan cok insan var doguda arkadaşım geniş düşüneceksin olan var olmayan var belki o uyduyuda ne zorlukla almıştır bunları gözardı etmemek lazım arkadaşım ayrıca çevap yazdığın için teşekürler

Yorum yap

bu işin doğusu batısı yok.paran varsa herşey olur .ben de eski cihazı(cünki yenileyemedim) kullanıyorum.server bağlantısı filan da yok.şimdi buna kim ne yapsın

Yorum yap

Çözülemeyen sistemleri yada emuya düşmemiş public olmamış kanalları kim nasıl verebilirki o kanallar ancak kart paylaşımı internet vs ile açılabilir başka yolu yok yada bazı özel korsan kart ve üyelik kartlarla kimse birşey yapamaz o konuda zaten emuya düşerse public olursa cihazların içine ekleniyor zamam zaman..
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

kardeşim senin sözlerinede saygı duyorum ozaman her iki tarafada eşit olmalarını diliyorum hem severe verdikleri desdeği hepsinede uygulamalılar birli birlik aşılamayacak şeyler olmaz severde var bende niye yok diyen yokmu onlrda burukluk yokmu ben hak ve adalet diyorum dikat edersen sitelerde hep sever furyası aldı başını gidiyor ya oreklamı keserler yada ayrı bir yer acarlar miletin kafası karışmaz bende next 800xkam kulandı ozamanlar böyle reklam varmıyıdı eşiti ne çıkarsa aynı model üzerinden bizlere ulaşırdı şimlik bu kadar hocakal umarım beni anlamısındır

Yorum yap

sistem öyle bir sistemki geçen yılki şifrelemeyle bu yılki bir birini tutmuyor eskiden hispasatı emu ila seyrediyorduk şimdi nerdeee çöktü gitti multiler dersen keza öyleydi amam şimdi zaman kendini yenileme zamanı bizde çok cihaz değiştirdik bu işin kuralı bu dostum yoksa bırakakacan bu işi şimdi share zamanı sistem kendini sürekli geliştiriyor şehirler arası otobüs firmaları bile uydu cihazı kullanıyor teknoloji bu hareketli sistem nerden nereye __??? neyse kusuruma kalmayın arkadaşlar özür olsun üzdümse hoşçakalın ___???

Yorum yap

yusufturgut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar yardım kampanyasımı başlatalım yani olmayan arkadaşlar için bunumu imaa etmek istiyorsun
                bu ne demek.senden birinin yardım kampanyası başlatmanı isteyen filanmı oldu.yazınızı yazarken dikkat edin.karşınızdakide sizin gibi bir insan...kimseyi kücültecek yazı yazamazsınız

Yorum yap

arkadaşın demek isdediği sever için ayrı bir site açmak ve reklam yapmamak sever diyorsun bakıyorsun içeriğine bazı kanalar açılıyor birde bilgisayar ortamında çoğu arkadaşlardada bilisayar yok olmaz olmaz yani sever sitelerini bir başlık altında toplansa iyi olur diye düşünüyorum bu benim fikrim herkes fikrinde özğürdür yusufturkut arkadaşım evet teknoloji çağı ama bu insanlarıda hor görmemek lazım olan var olmayanda var herkese saygı duymak lazım hekese sonsuz saygılar

Yorum yap

__??? neyse kusuruma kalmayın arkadaşlar özür olsun üzdümse hoşçakalın ___??? kimseyi küçümseyecek bir not yazmadımyazdım sa yada öyle algılandıysa özür dilerim dostum biliyorsun bu teknoloji önüne geçilmiyor ????

Yorum yap

arkadaşlar boşa tartışmayalım .1. mesajdaki arkadaşın mesajının özü herkes serverlerle açılmayan kanalları izlerken yeterli donanımı olmayan bizleri kimse düşünmüyor diyor,ama yanlış bir yorum bu, onun sorusuna en doğru ve gerçek olan cevabı sayın mac1 hocam kısaca teknik olarak vermiş ama malesef arkadaş verilen cevabıda iyi anlayamamış.ben hocama ileveten daha açık şöyle ifade edeyim .sayın arkadaşım bazı kanal ve paketlerin şifreleri internete düştüğü zaman sayın hocalarımız bunları hemen yayınlıyor internet sitelerinde ayrıca cihazlarada yazılım veya şifre dosyası olarak veriyorlar .sana bunları bulup cihazına yüklemek kalıyor yada kedin cihazına elle giriyorsun kanalar açılıyor.benim internetim yok nerden bulayım dediğin zamanda yapacak tek şey kalıyor uydudan otomatik güncelleme yapan cihaz almak .bunuda yapamıyorsan elindeki imkanla yetineceksin .burada kimse adaletsiz davranmıyor var olanı mutlaka veriyorlar olmayanıda kimse veremez zaten.
                      BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                      ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

herkes ımkanı olcusunde bı seyler yapmaya calısıyor elınıze saglık.burası paylasım alanı . hıc bısey bılmez ıken cok sey ogrendık bırbırımız sayesınde.herkese tesekurler .imkanı olan bı seyler yapıyorrrrr...

Yorum yap

yav arkadaşlar ben mac 1üsdadın acıklamalarını onaylıyorum geldiğimiz çalışmalarıda onaylıyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum onlar olmasa kulandığımız çihazların hiç bir önemi yok hep onların eseri satıcı firmaların onların değerlerini bilmesinden yanayım yanlış anlamayın önü gelen sitelerde sever furyası yapıyor çoğu çihazlara zara veriyor birde yine tekrarlıyorum olan var olmayan var bu sever olayınıayrı bir başlık altında verilmesinden yanayım mesela piyasaya yeni kartlar sürmüşler malüm kanaları açıyor fiyatı çekinmeden söylüyorum 1seneli yüz ytl yani fırsatcılarada gün doğdu hocalarım sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyoru firmalara sesleniyorum hocalarımızın kıymetini bilin onlar olmasa bu cihazları satamasınız herkese saygılar ve sevgiler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X