• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Astra 23.5 e Nat Geo Wild HD Türkçe Yayında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Astra 23.5 e Nat Geo Wild HD Türkçe Yayında

Astra 23.5 e 12090 v 30000 3/4 dvb-s2/8psk MPEG-4 frekansında Tükçe ses dili olan National Geographic Channel HD ve Nat Geo Wild HD kanalları yayında ve iki kanalda da türkçe dil mevcut.

Her ikiside Viaccess5.0 şifreleme sistemi kullanıyor ayrıca Nat Geo Wild HD kanalı conax sisteminide kullanıyor

Babaaa eyvallah ama zaten BEN 9* den o kanalı aynen izliyorum zaten....:firca: Tek çanak 2 uydu mükemmel oluyor babaa.
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

sivas ta sinyali bulabilirmiyim bu frekansta

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Babaaa eyvallah ama zaten BEN 9* den o kanalı aynen izliyorum zaten....:firca: Tek çanak 2 uydu mükemmel oluyor babaa.
        bende izliyorum 9* da ama bu kanal yeni aslında Discovery Hd Showcase

ben bu kanalı türkçe izlemek istiyorum ama hiçbir uyduda yok şuan 12 uydu var türkçesi yok ...

Yorum yap

yıldırım58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sivas ta sinyali bulabilirmiyim bu frekansta
          vermiş oldugum fragansta siğnal var...bi dene..

Yorum yap

buldum da paylaşımla izleniyor ke-yle değil sanırım

Yorum yap

yıldırım58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              buldum da paylaşımla izleniyor ke-yle değil sanırım
              kay:

Yorum yap

muslum-baba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ben bu kanalı türkçe izlemek istiyorum ama hiçbir uyduda yok şuan 12 uydu var türkçesi yok ...

Baba hiç problem değil evellallah çıkarım yukarı takarım bir PARMAK LNB DT nin o eski ama HARİKA 90 lık çanağına sonra elimdeki 8 li dayzeğide aynen boca ederim sisteme...Ama bu meret uydudaki yayınlar iyice bir yerine otursun hala ne olacağı tam NET değil....:yess:
                MACHİNA - 3-D
                8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Baba hiç problem değil evellallah çıkarım yukarı takarım bir PARMAK LNB DT nin o eski ama HARİKA 90 lık çanağına sonra elimdeki 8 li dayzeğide aynen boca ederim sisteme...Ama bu meret uydudaki yayınlar iyice bir yerine otursun hala ne olacağı tam NET değil....:yess:
                  sen 8lik dayzekle uraşı dur ben ise kumandadan hangi uyduyu okeylersem tam karşımda next dağzek motor..he, he, he,:gtr:

Yorum yap

Astra 23.5 e 12090 v 30000 3/4 dvb-s2/8psk MPEG-4 frekansında Tükçe ses dili olan National Geographic Channel HD ve Nat Geo Wild HD kanalları yayında ve iki kanalda da türkçe dil mevcut.

Her ikiside Viaccess5.0 şifreleme sistemi kullanıyor ayrıca Nat Geo Wild HD kanalı conax sisteminide kullanıyor
                    keşke nat geo wild hd nin yerine nat geo hd ye conax eklensede (0BAA) izlesek.sonuçta 9e de nat geo wild hd var.

discovery grubu işi başından sağlama almışlar bütün grup kanalları 5e ve 1w te
                    powervu ile şifreli buda şimdilik paylaşımda imkansız.
                    kısacası unutalım discovery grubunu.

Yorum yap

setere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      keşke nat geo wild hd nin yerine nat geo hd ye conax eklensede (0BAA) izlesek.sonuçta 9e de nat geo wild hd var.

discovery grubu işi başından sağlama almışlar bütün grup kanalları 5e ve 1w te
                      powervu ile şifreli buda şimdilik paylaşımda imkansız.
                      kısacası unutalım discovery grubunu.
                      bu kanal serverde açık ama türkçe seslendirme ve alt yazı yok....

Yorum yap

bu kanal serverde açık ama türkçe seslendirme ve alt yazı yok....
                        hangi providerle açılıyor kanal?

Yorum yap

setere Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          hangi providerle açılıyor kanal?
                          memu ile izlenmiyor. hemen memen tüm uyduda var bu belgesel kanallar ama serverle izlersin....
                          provider oda neyin nesi bilmiyorum...

Yorum yap

memu ile izlenmiyor. hemen memen tüm uyduda var bu belgesel kanallar ama serverle izlersin....
                            provider oda neyin nesi bilmiyorum...
                            Selam baba PROVİDER demek ŞİFRELEME sistemin hangi NO dan geldiğini belirten bir BİLGİLENDİRME sistemidir....Örn: HUSTLER Hd diyelim aşağı yukarı bir çok ŞİFRELEME sisteminden mevcut olan kartlardan açar. VİACCESS mesela 43800 den açar...Arkadaşımızın sorduğuda CONAX şifreleme sisteminden OBOOO gibi açar..
                            MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Selam baba PROVİDER demek ŞİFRELEME sistemin hangi NO dan geldiğini belirten bir BİLGİLENDİRME sistemidir....Örn: HUSTLER Hd diyelim aşağı yukarı bir çok ŞİFRELEME sisteminden mevcut olan kartlardan açar. VİACCESS mesela 43800 den açar...Arkadaşımızın sorduğuda CONAX şifreleme sisteminden OBOOO gibi açar..
                              bilgi için saol çanım abiim. anlamıştım zaten......

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X