• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 HD Kullanıcı Yorumları/Hatalar/İstekler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı
    Hangi modeli soruyorsunuz 2000 hd var hd cx var usb fta vs var ama hepsi yazilim ozellikleri olarak aynidir en sonda next 64 en ufak yeni bir model cikti
    next 2000 minix machini vod olanı

Yorum yap

• Bir modelde fta da vodlar yok geri kalan seyler ayni
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Slm mach1 hocam
        Benim sorunum rezerveyi acinca bot yaziyor sonra UL yazip yesil bir ekran cikiyor tvde ne yapmaliyim saygilar.
        :::::::: Fenerbahceli olmak ayricaliktir ::::::::

Yorum yap

• Pancali 22 Nickli Üyeden Alıntı
          Slm mach1 hocam
          Benim sorunum rezerveyi acinca bot yaziyor sonra UL yazip yesil bir ekran cikiyor tvde ne yapmaliyim saygilar.

- Muhtemelen kullandığın TV senin cihazın çözünürlüğünü desteklemiyor.
          - Kumandanın en üstünde bulunan (Color-576/1080) tuşuyla çözünürlüğü düşür.

Yorum yap

• Usb ye cihazinin yazilimini at cihaza tak cihaz fisten sökükken kumandadan yukari tusuna basarak fise tak boot mode da yazilim at
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Sağolasıniz denerim .

Yorum yap

• Boot mode da eger yazilim yukleyemezsen cihaz bozulmus servislik olmus demektir

Depo

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                  Usb ye cihazinin yazilimini at cihaza tak cihaz fisten sökükken kumandadan yukari tusuna basarak fise tak boot mode da yazilim at
                  tskler hocam düzeldi yazilim sorunuymus iyi günler.

Yorum yap

• Sevindim düzeldigine iyi seyirler

Depo

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Superonline Huawei modemim arızalandığı için ZTE Marka bir Modem taktı. Bundan sonra NEXT 2000 HD İNTERNET MACHİNE (Minik) kablosuz bağlantılarla sorun yaşadığımdan VOD, Free IP Tv. Youtube gibi İnternet Portallarında bağlanma hatası gibi hatalar yaşıyorum. Modem Arayüzünden Güvelik Duvarını Düşük Ayarladım, DNS'leri değiştirdim filan ama düzensiz çalışma devam etti. Bilgi ve Geliştirme yapılsın diye NEXT'e Telefonla bilgilendirdim ama ümidim yok. Eski Huawei Modem ile hiç sorun yoktu. Tıkır Tıkır çalışıyordu. Bu ZTE Marka Modemi kullanan çok kişiler olduğu için hatalar verdiğinden çok kişi nezdinde güzelim Kalite düşük görülecektir. Bu Tip modemlerle de çalışması iyileştirilirse iyi olur. NEXT Önerisi Kablolu Bağlantı ile bağlan idi. Kablolu bağlantıya modemler uzak olabiliyor, kablosuz gerekebiliyor. Bilgi Mahiyettedir. Önerisi olan olursa şimdiden Teşekkürler.

Yorum yap

• Modemden cihaza kablo çekeceksin ben öyle yaptım cihaz mutfakta modem ondan 25 metre kablo uzaklığında ama ortada hiç kablo gözükmüyor yada ara wifi aparat kullanman lazım kablosuz modemle eşleştireceksin belki o zaman sorunun çözülebilir

Böyle bir cihaz alıp modemle eşleştirdikten sonra pirize takacaksın kullandığın cihaza wifi şifresini girip kullanacaksın

Not: Bu tür cihazların çok çeşitleri var çok pahalıda değildir

Saygılar
                        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• karakaya37 Nickli Üyeden Alıntı
                          Superonline Huawei modemim arızalandığı için ZTE Marka bir Modem taktı. Bundan sonra NEXT 2000 HD İNTERNET MACHİNE (Minik) kablosuz bağlantılarla sorun yaşadığımdan VOD, Free IP Tv. Youtube gibi İnternet Portallarında bağlanma hatası gibi hatalar yaşıyorum. Modem Arayüzünden Güvelik Duvarını Düşük Ayarladım, DNS'leri değiştirdim filan ama düzensiz çalışma devam etti. Bilgi ve Geliştirme yapılsın diye NEXT'e Telefonla bilgilendirdim ama ümidim yok. Eski Huawei Modem ile hiç sorun yoktu. Tıkır Tıkır çalışıyordu. Bu ZTE Marka Modemi kullanan çok kişiler olduğu için hatalar verdiğinden çok kişi nezdinde güzelim Kalite düşük görülecektir. Bu Tip modemlerle de çalışması iyileştirilirse iyi olur. NEXT Önerisi Kablolu Bağlantı ile bağlan idi. Kablolu bağlantıya modemler uzak olabiliyor, kablosuz gerekebiliyor. Bilgi Mahiyettedir. Önerisi olan olursa şimdiden Teşekkürler.
                          - Aynı sorunu Next 64 ile bende arasıra yaşıyorum. Elektrikler kesilip geldikten, cihaz yeniden başladıktan sonra bazen Wifi anteni görmüyor, buda oldukça sinir bozucu bir durum. Halbuki 2 metre yanında menzil genişletici var ama nafile bazen çıkar-tak yapmak gerekebiliyor.

Yorum yap

• Teşekkür Ederim.

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                            - Aynı sorunu Next 64 ile bende arasıra yaşıyorum. Elektrikler kesilip geldikten, cihaz yeniden başladıktan sonra bazen Wifi anteni görmüyor, buda oldukça sinir bozucu bir durum. Halbuki 2 metre yanında menzil genişletici var ama nafile bazen çıkar-tak yapmak gerekebiliyor.

Aynı durum ancak Benim modem değişikliğinden dolayı internet işlemleri bağlanmasına rağmen daha fazla sorunlu. İlginize Teşekkür Ederim.

Yorum yap

• İlginize teşekkürler.

Ressamm Nickli Üyeden Alıntı
                              Modemden cihaza kablo çekeceksin ben öyle yaptım cihaz mutfakta modem ondan 25 metre kablo uzaklığında ama ortada hiç kablo gözükmüyor yada ara wifi aparat kullanman lazım kablosuz modemle eşleştireceksin belki o zaman sorunun çözülebilir

Böyle bir cihaz alıp modemle eşleştirdikten sonra pirize takacaksın kullandığın cihaza wifi şifresini girip kullanacaksın

Not: Bu tür cihazların çok çeşitleri var çok pahalıda değildir

Saygılar

Bende TP-Link Genişletici var. Genişleticiyi tv'nin yanına koyup kablo bağlayıp kablo ile çalıştırmak durumunda kalıyorum. Ben bir şekilde halledebiliyorum. Cihazın Kablosuz Sistemi varken neden kablolar ile uğraşalım ki. Farklı Modem ile kablosuz olarak işlevinde eksiklik olması bir eksikliktir. Vatandaş Kablolusu, kablosuzu çalışan cihazlar varken neden kablo çekerek bağlayacağı uydu alıcıyı alsın. Bilmeyerek alırsa da kullandığında Güzide Markamız NEXT Markasının kötü olduğunu düşünecektir. Benim NEXT'e telefonla bilgi vermemin Asıl nedeni buydu ama ilgilisine ulaşabildiğimi sanmıyorum. Tabi ki Firma istediğini yapar bize de sormaz.Amacım gördüğüm eksikliği bildirip düzeltilme imkanı varsa düzeltilmesidir.
                              İlginiz için Çok Teşekkür ederim. Saygılarımla

Yorum yap

• bir müddet evvelinde bende de kullanmış olduğum 2000 usb hd cihazımda bu tür kablosuz bağlanamama sorunları yaşıyordum
                                cihazı yatak odasında ara sıra kullandığım için dirki her açıp kapama da ya usb wıfıyı görmüyor yada bağlantı hatası veriyordu
                                çok sinir bozucu bir durumdu
                                neyseki bir kaç yazılım sonrasında durum değişti
                                şimdilik bu sorun yok desem yeridir bu tür hata vermez oldu
                                bu cihazın kablolu internet bağlantısı da yok direk wıfı olarak

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X