• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

manuel cs

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• manuel cs

öncelikle server calismalari flash degisimleri ve kategorinde tek hazir serverli emu hizinda card share icin basta commi usta olmak uzere asena elektronik ve tum xcruiser bayilerine sonsuz tesekkurler.

ve simdi sira acaba manuel card sharinge mi geldi eger bu da olursa humax disinda herhalde bir ilk olacak harici programla newcamd veya gbox un calisabilmesi. gbox biraz teferruatli ama newcamd calissa bence kafi.

calismalari sabirsizlikla bekliyoruz ...

saygilar.

sagolasın bakalım ne olacak
    We take to your home the best of the digital world.

Yorum yap

merhaba
      hocam manuel cs de bir gelisme yok mu ? ben sadece humax 5400 de comporttan manuel cs var biliyordum botech 10000vaci samsung 95000viaci onlarda da newcamd calisiyormus humaxin disinda bu iki cihazinda newcamd card sharing programlarina baktim oldukca basit bir program newcamd calisiyor comporttan bizim cihazinda neyi eksik diye dusunuyorum bence xshare hazir serverin olmasinin yaninda boyle bir programla newcamdin bizim xcruiser cihazlarda calismasi oldukca arti bir ozellik deger katacaktir ...

sonuc olarak manuel card sharing xcruiser dusunuluyor mu ? calisma yapiliyor mu ?

calismalarinizda basarilar.

saygilar.

Yorum yap

öncelikle başarılı çalışmalarınızdan dolayı tüm x cruser ekibine teşekkürler evet commi hoca bu hızla devam ederseniz bende kısa zamanda manuel sharingin cihazlarımıza gelebileceği görüşündeyim tekrar kolay gelsin :bravo: :helal:
        Ne Cennet ten bir gül alıp Cehenneme dikebilirsin;
        Ne Cehennemden bir kor alıp Cenneti yakabilirsin.

Yorum yap

arkadaslar selamalar
          cihaz cıkalı daha 6 ay oldu pıyasaya bunca seyler yapılıyor
          herseyin sirasi var zamanla oda olacak...
          selamlar
          We take to your home the best of the digital world.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X