• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi Irdeto2 Nilesat Yazılımları İle İlgili Görüşler

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sayın mach 1 hocam.tv/sat düğmesi calışmıyordu. düzeldimi acaba

Yorum yap

• lazurat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      @mach1 hocam tv liste düzeninde kanalların üzerine gelince eğer kanal adı uzunsa kanall adları kaymaya başlıyor güzel olmuş elinize sağlık tekrardan....
      Bu özellik en başından beri vardı. Yeni bir özellik değil

Yorum yap

• cimbomlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bu yazılım hatalı , ye 2000 cis superplus usb cihazı olan arkadaslar sakın atmasın , bu yazılım hatalı....emegi gecenlere sonsuz tesekkurler , fakat yazılım hatalı
        Yazılım çıktıktan sonra hemen attım senin bahsettiğin sorunların hiçbirisi yok bende. Hatta bugün key değişmi ve Key Oto Update tuşuyla yaklaşık 1 dakikada güncelledi keyleri.

Yorum yap

• cimbomlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bu yazılım hatalı , ye 2000 cis superplus usb cihazı olan arkadaslar sakın atmasın , bu yazılım hatalı....emegi gecenlere sonsuz tesekkurler , fakat yazılım hatalı
          hemen nasil hatali diyorsunuz anlamiyorum , burada @mach1 hoca dunya kadar yazilim veriyor kimseden ses yok ortaya cikip yazilim hatali diyorsun , biraz sorunlari kendimizde aramayi ogrenelim...

Yorum yap

• tasarım ve ekürel üstatlar sizinle aynı cihazı kullanıyorum.dün yeni yazılımı attım.tv de sat tuşu çalışmıyo renk bozuk stby sürekli yeşil yanıyor.eski yazılıma geri dündüm.sizde hata yoksa bende niye forumdaki diğer arkadaşlarda niye hep aynı hataları veriyor.yükleme diğer yazılımlar gibi zipten çıkartıp attım.problem çıkmadı.lütfen yardımcı olurmusunuz.teşekkürler.
            İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
            VU+ SOLO 2
            Popcorn Hour A-210
            TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
            UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
            DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
            NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
            DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
            NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• yeni yazılım için çok teşekkürler üstad ama biriki problem var . çalışmayan bölümler kırmızı ışığa dönüşmeyen stanby ve bariz görüntü bozukluğu renklerde anormallik var . ilginiz için şimdiden teşekkürler ...

Yorum yap

• EKUREL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hemen nasil hatali diyorsunuz anlamiyorum , burada @mach1 hoca dunya kadar yazilim veriyor kimseden ses yok ortaya cikip yazilim hatali diyorsun , biraz sorunlari kendimizde aramayi ogrenelim...
                Arkadaşım burada Mach1 ve Doktor üsdatları karalamak değil ve yaptıklarını inkar etmek değil.Tabiki emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.Ama ne sorunu kendimizde arayacağız açıklarmısın yoksa yazılım atmada bilmediğimiz bir yöntemmi var.yazılımda bug varsa var yoksa yok olmayan bişey yazmayız kusura bakma ve cihazı iyice bir test etde ondan sonra yaz.

Yorum yap

• Bende Yazılımı Attım Bır Tek Stand By Devamlı Yesıl Yanıyor Onun Harıcınde Hıcbırsey Yoktur Gayette Guzel Calısıyor Hocalarıma Tekrar Tekrar Tsk Edıyorum...

Yorum yap

• sağolun arkadaşlar

Yorum yap

• ustralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

yeni yazılım için çok teşekkürler üstad ama biriki problem var . çalışmayan bölümler kırmızı ışığa dönüşmeyen stanby ve bariz görüntü bozukluğu renklerde anormallik var . ilginiz için şimdiden teşekkürler ...
                      aynı sorunlar bendede oldu onun için eski yazılıma geri döndüm hata bizdemi yazılımdamı açıklayan olursa teşekkür ederim.
                      atla:ATLANTA HD BOX....... WESTERN DIGITAL 2.5'' 160GB .HDD... SAMSUNG 40C 750 TV ÇOKLU LNB Lİ ÇANAK

Yorum yap

• selam arkadaşlar
                        next200cis süper plas yükledim ama renkler ve kumandadaki yeşil tps güncelleme yok oldu ne yapmalıyım teşekürler

Yorum yap

• gull Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          selam arkadaşlar
                          next200cis süper plas yükledim ama renkler ve kumandadaki yeşil tps güncelleme yok oldu ne yapmalıyım teşekürler
                          once emuyu aktif et.sonra scart ayarları duzenle bu iki sorununda hallolur...

Yorum yap

• Ellerinize sağlık üstadlar.

Yorum yap

• peki nasıl olacak key güncelleme de gitti ayrıntılı anlatabilir misiniz ?
                              (once emuyu aktif et.sonra scart ayarları duzenle bu iki sorununda hallolur..)

Yorum yap

• emü aktif etme:menü cihaz bilgisi kırmızı tuş 1234 emu aktif olur.scart ayarları için menü sağ volume tuşu ile osd bulgir cvbs yerine rgb seç tamam bu kadar.
                                İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                                VU+ SOLO 2
                                Popcorn Hour A-210
                                TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                                UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                                DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                                NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                                DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                                NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X