• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000cx süper plus dan resim kaldırma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000cx süper plus dan resim kaldırma

Öncelikle foruma selamlar next 2000cx süper plus cıhazıma yüklemiş olduğum arka plan resmi tamamen nasıl kadırabilirim usb üzerinden yazılım güncelleştirmesi yaptığım halde resim duruyor uzman arkadaşların yardımına ihtiyac var yazılımda boşuna yer kapladığını düşünüyorum bu cıhazın kiymetini bilmek lazım şimdiden teşekkür

Fabrika ayarı yapınca silinmiyor mu ?

Yorum yap

Silinmiyor nekadar deneme yaptımsa yüklemiş olduğum resim duruyor gereksiz yer kapladığını düşünüyorum usb üzerindende işlemde değişiklik yok

Yorum yap

3-5 sene kullandım cihazı ama resim filan hiç yüklememiştim. Beğendiğin başka bir resim yükle uğraşma Hem 1 resim o cihazı kesinlikle yormaz. Next firmasının en kaliteli cihazları 2000 serisi.

Daha önce aynı konu işlenmiş ama sonuç malesef yok http://mach1digital.com/mach1forum/s...ad.php?t=41490 .

Yorum yap

Maalesef bu konuda yapacak bir şey yok o resmi kaldırmanın olanağı yoktur. Eğerki resim sizi çok rahatsız ederse bir başka resim yükleyip bu sıkıntıyı ortadan kaldırabilirsiniz.
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Cevaplar icin sağolun rahatsız edici resim değil sadece bu cıhazın kalitesi ortada sorun yaratmasın düşüncesiyle kaldırmak istemiştim yeni uydu frekans değişikliğiyle HD cıhaz almayı düşünüyordum bi kac kanalın şifrelenmesiyle 10 cihaz denedim tvde başka marka ve model hic birinin SD yayini next 200cx süper plus kadar kaliteli değildi 5 HD yayin yapan kanaldan dolayi next cöpe atılmaz diyebilirim next firmasının en kaliteli serisiydi şimdilerde cok iyi denilen cıazlarından bile daha kaliteli sd yayini var

Yorum yap

Next'in en iyi serisidir 2000 super plus'lar gerisi teferuat, gerçi machinka'ların menüsü aynı gibi "vip" olanı diğerleri aynımı bilmemde, hızları kanal geçişi, kanal silme, kanal dizme bilmem aynımıdır ikibinlerle machinkalar
              ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
              Next 2000 super HDTV_Orginal ®
              Next 2000 cx super plus_Orginal ®
              MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
              Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
              Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
              Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

cyborg78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Next'in en iyi serisidir 2000 super plus'lar gerisi teferuat, gerçi machinka'ların menüsü aynı gibi "vip" olanı diğerleri aynımı bilmemde, hızları kanal geçişi, kanal silme, kanal dizme bilmem aynımıdır ikibinlerle machinkalar
                Merak etmeyiniz aynı özelliklerin çok daha fazla eklenen özellikleri ile hala AMİRAL GEMİSİ konumunda.
                MACHİNA - 3-D
                8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X