• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next-Ye 2000 Dobratech Alanlar Buraya Yazsın

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kıyaslama yapmak gerekirse,dobratech görüntüsü 2000hdtv den kötü?
    mesele sadece görüntü değil?
    ancak dobratechın aynı makina rusyada da bizdekinin benzeri yazılım kullaniyor. ruslar halen e2 yapmadıysalar uymuyor korkusu yaratıyor bende. çünkü ruslar bu konuda en öndedirler.
    Görüntü kalitesini açıkladım sanırım. Oldukça net..e2 olursa cihaza ozaman next yazılıma sahip bir cihaz olmaz. Orjinalliğini yitirir. Next kendi yazılımı ile en iyisini yapacak.

Yorum yap

• evet arkadaşlar bende sizin gibi dobratech almıştım 11 gün kullandım sizin formlarla 6 ay cccamlar için yazılım beklediğinizi görünce hemen iade ettim ve vu+duo aldım dobratechten çok farklı inşallah sizede nasip olur

Yorum yap

• XXXCAM Nickli Üyeden Alıntı
        evet arkadaşlar bende sizin gibi dobratech almıştım 11 gün kullandım sizin formlarla 6 ay cccamlar için yazılım beklediğinizi görünce hemen iade ettim ve vu+duo aldım dobratechten çok farklı inşallah sizede nasip olur
        Hayırlı olsun arkadaşım, olay sdc cccam ise 3 de 1 fiyatına next 18500 de alabilirdin. cccam performans süper, diğer özellikleri de.. Dobratech cihaza gelince sabreden sonunda çok iyi bir cihaza sahip olacaktır next garantisi altında...Güle güle kullan cihazını

Yorum yap

• yercan01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Görüntü kalitesini açıkladım sanırım. Oldukça net..e2 olursa cihaza ozaman next yazılıma sahip bir cihaz olmaz. Orjinalliğini yitirir. Next kendi yazılımı ile en iyisini yapacak.
          next yazılım mi yapiyor?
          arkadaşım kore de cihazı yapanlar yazılımı yapiyor. sıparış verenin istediği adı üzerine yaziyorlar? forumu incelediysen dobratech 10 değişik isim altında çeşitli ülkelerde satılıyor. tabiki isterse bazı ileri düzeydeki argelere yaptırabilirler.

Yorum yap

• server de donma sorunu yaşayan arkadaşlar modeminizin nat ayarlarınıza server portlarınızı girmeniz lazım girerseniz sorun çözülüyor.
            next2000dobratech,next8000xcam,samsung40c650,

Yorum yap

• Port olayını biz çoktan girdik değişen birşey olmuyor Sadece kandırmaca...

Sorun yazılımda, Atlanta, Dreambox aynı serverları çözerken, Next çözmüyorsa sorun port mort değil, azılımdır.

Umarım çözülür halan beklemekteyizzzzzzzzzz

fethi1973 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              server de donma sorunu yaşayan arkadaşlar modeminizin nat ayarlarınıza server portlarınızı girmeniz lazım girerseniz sorun çözülüyor.

Yorum yap

• next ye 2000 dobratech

nextturkey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Next-Ye 2000 Dobratech alanlar bu başlığa yorumlarını yapsınlar lütfen...
                next ye 2000 dobratech aldım bu hafta. bootloader 30 yükledim. doğrumu acaba.

Yorum yap

• 24.08.2010 tarihinde next ye 2000 dobratech aldım. usb ile yazılımını güncelledim. bootloader i 30 a yükselttim. ama kanal geçişleri çok yavaşladı nerdeyse 3 saniye neden olur acaba. yoksa ben sekizli dısec kullanıyorum ondanmı yavaşladı kanal geçiş hızı. birde astra dışında şifresiz izlenebilen hd yayın yapan uydu varmı. ustalardan yardım istiyorum. thor uydusu şifre değiştirmiş şimdi hangi uyduya döneceğiz.

Yorum yap

• ben o etiketi söktun boş ara takacakları cıhazı takmamışlar yanlış yapmışlar hep aldatma

Yorum yap

• next ye 2000 dobratech bu hafta aldım . bootloader B4.30 yükledim ama chok yavash achiyor

Yorum yap

• hadibahal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        next ye 2000 dobratech bu hafta aldım . bootloader B4.30 yükledim ama chok yavash achiyor
                        hayırlı olsunnnn. bu hafta sonu yazılım verilecek o zaman düzelir
                        next machina 3d

Yorum yap

• yazılım yüklenince server ayarlarıda siliniyormu acaba

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X