Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Next & NextStar HD (High Definition) Uydu Alıcıları > Next Pandora HD

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere cccam oscam dosyaları yollanacaktır
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 09-03-2017, 19:57   #21
Ressamm
Section Moderator

Ressamm kullanıcısının avatarı

Üye No: 15637
Giriş: 14-05-2006

Uydu Alıcısı: WETEKPLAY2-Next 2000 HD & INTERNET MACHINA

Alıntı:
karakaya37 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Next Pandora HD V.3027 yazılım ve Android 4.0.3 İşletim Sistemi ile artık Youtube Uygulaması Bende çalışmıyor. Android Yazımı güncellenemediği için artık bazı uygulamalar çalışmamaya başlıyor. Ömrü tamamlanmak üzere.
evet aynen öyle benim cihazda çalışmıyor bir hataya düştük aldık uydu cihazı olarak kullanıyorum bi zaman sonra içinden alacağımı alırım gerisini çöpe atarım

saygılar
Ressamm is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-10-2020, 12:54   #22
muhteremerkan
Üye

muhteremerkan kullanıcısının avatarı

Üye No: 3471
Giriş: 13-12-2005

Uydu Alıcısı: EDİRNE..NEXT 7500 DAP-CI ,1.50 MEGA ANTEN ,HAREKETLİ,80 DERECE DOĞU-43 BATI DERECEDEKİ KANALLAR

Next pandora Slim cihazı uzun bir aradan sonra şöyle bir bakayım dedim..Cihazımda 06.04.2016 tarihli 3027 yazılımı yüklü ve android 4.0.3 yüklü...Bu cihazı nasıl yükseltebiliriz.. Hiçbir eklenti doğru dürüst çalışmıyor.İPTV izlenmiyor.Google playden indirdiğimiz eklentiler çalışmıyor. Epey bir günceleme lazım...Günceleme yap dediğim zamanda OTOMATİK günceleme KAPALI aktif olmuyor. Sadece uydu yayınlarını izleyebiliyorum..Bu cihaz için 4001 yazılı var diyorlar...Varsa yada bu cihazı nasıl tekrar aktif hale getirebilirz yadımcı olacak arkadaşlardan yardım bekliyorum... ben bulamadım... Ayrıca iptv listesi hazırladığımda bir türlü yükleyemedim...belleği görmüyor. Ne yaptımsa iPTV de yükleyemedi
________________________________________________________________________________
EDİRNE..GİGABLUE QUAD-DİGİTÜRK-D-SMART-1.50 MEGA ANTEN ,HAREKETLİ,80 DERECE DOĞU-43 BATI DERECEDEKİ KANALLAR,NEXT LNB,60UB LG TV
muhteremerkan is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık