• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

samsung b620 lcd USB giris sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• samsung b620 lcd USB giris sorunu

Arkadaslar iyi aksamlar

Samsung marka LCD tv kullaniyorum usb'yi takip cikarirken USB portunun icindeki kucuk plastik parca kirilmis bende fark etmeyip usb'yi tekrar takmak istedim ama port icindeki ince metal cubuklar bukuldu catalla duzeltmeye calistim duzeltemedim ve hatta cubuklardan birinide kirdim.
    Servisi aradim anakart bozulmamissa 250 bozulmussa 580tl dediler. garantisinin bitmesine 1 ay kalmis sizce ben bu portu kendim degistirebilirmiyim ? kolaymidir ?

dayanamicam arkasini sokup bakicam ama tirsmiyoda degilim 50tlye usb girisli bir dvd aldim sorunu cozdum ama kafama takildi aciyimmi sizce?

Tesekkurler

Anaaaa kimse cevap vermiyo ama
    iyice korkmaya basladim ama seytanda durtuyo...

Yorum yap

Arkadasşar kimse bilmiyormu ? 60kisi bakmis ama kimse bir yorum yapmamis

Yorum yap

halodayi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Arkadaslar iyi aksamlar

Samsung marka LCD tv kullaniyorum usb'yi takip cikarirken USB portunun icindeki kucuk plastik parca kirilmis bende fark etmeyip usb'yi tekrar takmak istedim ama port icindeki ince metal cubuklar bukuldu catalla duzeltmeye calistim duzeltemedim ve hatta cubuklardan birinide kirdim.
        Servisi aradim anakart bozulmamissa 250 bozulmussa 580tl dediler. garantisinin bitmesine 1 ay kalmis sizce ben bu portu kendim degistirebilirmiyim ? kolaymidir ?

dayanamicam arkasini sokup bakicam ama tirsmiyoda degilim 50tlye usb girisli bir dvd aldim sorunu cozdum ama kafama takildi aciyimmi sizce?

Tesekkurler
        benim tavsiyem.
        Garatiye yollayip baktirman en azin dan arzayi ögrenmis olursun belki servisin dedigi gibi cikmaz para talep etmez ler talep etseler de yaptirmaz.
        Ucuza yaptira bilecegin yer ararsin.

Yorum yap

tavsiye icin tesekkurederim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X