• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 cı plus yazılım hakkında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000 cı plus yazılım hakkında

merhaba bende next 2000 cı plus 613b090706 mO20,00 yazılımı yüklü şu anki son yazılımı nasıl ve hangi programla yükleyebilirim lütfen yardım edermisiniz..

Yazılım Linki:
    http://www.mach1digital.com/mach1for...9&d=1181290938

Bu yazılımı aşağıdaki loaderle cihaz saat konumundayken atabilirsiniz.
    Yükleme Loaderi Linki:
    http://www.mach1digital.com/mach1for...9&d=1167991941

Yorum yap

bu yazılım programıyla yüklemiyor acaba 02,pc link başka versiyonuyla olabilirmi

Yorum yap

PcLink 2.0 ile yazılımı at daha sonraki tüm işlemlerini PcLink 2.2 kullanarak yapacaksınız.

Yorum yap

ilginize teşkk ederim 0030 yanıp sönüyordu yazılım attım cihazın flash ı gitti sağlık olsun

Yorum yap

arkadasım, 0030 yazıyor ise korkma. önce yukleme pclink 2.1 proğramında ampul vardır sag ustte. Cihazın P+ tusuna basılı tutarak cihazı açma - power düğmesinden önce ac. sonra ampule bas ve acılan pencereden ilgili uygun dosyayı sec ve yuklemeye basla. sonra. pc2.2 yukleme proğramı ile ilgili uygun softcamı cihazına, cihaz stb. da iken yukle. kolay gelsin.

Yorum yap

shenka61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              ilginize teşkk ederim 0030 yanıp sönüyordu yazılım attım cihazın flash ı gitti sağlık olsun
              Size boot modunda atın diye kim dediki. Normal olarak yüklemeniz gerekirdi.

Yorum yap

ya ben bot modunda cihaza yızlım attım ancak ekranda saat felan gitti ve kanalları taram yapıyorum kanallar gelmiyorr

Yorum yap

slm arkadaşlar ben cihaza yazılım attım ama şimdi uyduda tarama yapıyorum sinyal gelmiyor türsat ile hotbird ayarlarını yazabilirmisinizz şimdiden emeğinize tşk ederimm
                  Cihaz modeli: 200 X CI Plus

Yorum yap

turgutbahat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    slm arkadaşlar ben cihaza yazılım attım ama şimdi uyduda tarama yapıyorum sinyal gelmiyor türsat ile hotbird ayarlarını yazabilirmisinizz şimdiden emeğinize tşk ederimm
                    Cihaz modeli: 200 X CI Plus
                    Diseqc girişte hangi bölümlere bağlı ise ona göre Diseqc ayarını yap. Örneğin: Turksat: Diseqc giriş A, Hotbird Diseqc giriş B gibi. Bunları deneyin sinyal hangi bölümde geldiyse ona göre kaydedin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X