Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Sohbet - Gündem - Haberler - Spor - Sosyalite > Televizyon Dünyası > Günlük TV Yayın Akışları
 

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...
 
 

   

   

Yanıtla
 
Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 16-05-2012, 11:08   #1
uyduman73
Gelişimci Üye
 
Yaş: 45
Mesaj: 225
Üye No: 122581
Giriş: 16-05-2012

Uydu Alıcısı: Dreambox 800 HD

Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Varsayılan TV de Bugün

16 MAYIS ÇARŞAMBA

KANAL D


06.00 Kanal D Ihlamurlar Altında (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
06.45 Kanal D İrfan Değirmenci ile Günaydın Haberler Sabah
09.00 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
11.15 Kanal D Mutfağım Yemek Programı Sabah
12.30 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
12.45 Kanal D Bana Her Şey Yakışır Yarışma Öğle
14.30 Kanal D Evim Şahane Aktüalite Öğle
15.40 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
17.15 Kanal D Arka Sokaklar (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
18.50 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.50 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Prime-time
20.00 Kanal D Kuzey Güney Yerli Dizi Prime-time
23.15 Kanal D Umutsuz Ev Kadınları (Tekrar) Yerli Dizi Gece
23.59 Kanal D Abbas Güçlü İle Genç Bakış Sohbet Gece Yarısı


SHOW TV


06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
09.00 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
09.45 Show Show Kulüp Magazin Sabah
12.00 Show Saba Tümer ile Bugün Eğlence Öğle
15.00 Show Bugün Ne Giysem? Yarışma Öğleden Sonra
18.30 Show Hayata Gülümse Aktüalite Akşam
18.45 Show Ali Kırca ile Ana Haber Haberler Prime-time
19.50 Show Spor Sayfası Spor Programı Prime-time
20.00 Show Türk’ün Uzayla İmtihanı (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
22.00 Show Pis Yedili (Tekrar) Yerli Dizi Gece


ATV


06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
08.30 Atv Unutulmaz (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
13.00 Atv Yeniden Başlayalım Aktüalite Öğle
15.45 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
19.00 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.30 Atv Fenerbahçe - Bursaspor Maç Prime-time
22.30 Atv Kupa Töreni Spor Programı Gece


STAR

06.40 Star Bugün Haberler Sabah
09.00 Star Beni Affet (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.00 Star Melek Aktüalite Sabah
13.00 Star Soframız Yemek Programı Öğle
14.00 Star Benim Güzel Evim Yarışma Öğle
15.30 Star Miss Turkey Kamp Günlüğü Aktüalite Öğleden Sonra
16.30 Star Yeni Bir Hayat Yarışma Öğleden Sonra
17.10 Star Beni Affet Yerli Dizi Akşam Üstü
18.45 Star Star Ana Haber Haberler Prime-time
19.30 Star Canımın İçi Yerli Dizi Prime-time
20.00 Star Muhteşem Yüzyıl Yerli Dizi Prime-time
23.15 Star Eyvah Düşüyorum Yarışma Gece


FOX


06.45 Fox Fatih Portakal ile Çalar Saat Haberler Sabah
10.30 Fox Lale Devri (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
12.30 Fox Su Gibi Kadın Programı Öğle
15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
16.30 Fox Dinle Sevgili (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
17.30 Fox Canım Benim Yerli Dizi Akşam Üstü
18.30 Fox Nazlı Tolga ile FOX Ana Haber Haberler Akşam
19.15 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
20.45 Fox Dinle Sevgili Yerli Dizi Prime-time
21.45 Fox Düşman Hattı 2: Felaket Ekseni Yabancı Sinema Prime-time
23.45 Fox Criminal Minds Yabancı Dizi Gece


TV 8


07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
08.30 TV 8 Erkan Tan'la Başkentten Haberler Sabah
10.45 TV 8 Böyle Bir Şey Var Mı? Sohbet Sabah
13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
13.30 TV 8 8 Numarada Şenlik Var Sohbet Öğle
16.30 TV 8 Gülhan’ın Galaksi Rehberi Gezi Öğleden Sonra
17.30 TV 8 Haber Aktif Haberler Akşam Üstü
19.00 TV 8 Kobra Takibi Yabancı Dizi Prime-time
20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
21.00 TV 8 Hücum Takımı Yabancı Sinema Prime-time
23.00 TV 8 Kral Çıplak Sohbet Gece


KANALTÜRK


07.00 Kanaltürk Habercin Ali Eğlence Sabah
08.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Sabah
10.45 Kanaltürk Aşk Yeniden Yerli Dizi Sabah
11.45 Kanaltürk Hicran Yarası (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
13.30 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
14.00 Kanaltürk Derya'nın Dünyası Kadın Programı Öğle
16.30 Kanaltürk Emret Komutanım Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.00 Kanaltürk TR Plaka Yarışma Prime-time
19.50 Kanaltürk Keskin Nişancı 3 Yabancı Sinema Prime-time
21.45 Kanaltürk Canlı Hedef Yabancı Dizi Prime-time
22.30 Kanaltürk Karakol Yabancı Dizi Prime-time
23.30 Kanaltürk Neşter Tartışma Gece


KANAL 7


06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
08.10 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Sabah
09.50 Kanal 7 Dr. Feridun Kunak Show Sağlık Sabah
12.00 Kanal 7 İkbal’le Hayatın İçinden Sohbet Öğle
14.30 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğle
15.30 Kanal 7 Şebnem Kısaparmak İle Güzel Günler Kadın Programı Öğleden Sonra
18.00 Kanal 7 Kanal 7 Ana Haber Haberler Akşam Üstü
19.00 Kanal 7 Keloğlan Yerli Sinema Prime-time
21.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
22.00 Kanal 7 Bay ve Bayan Smith Yabancı Sinema Prime-time
23.45 Kanal 7 Kurtlar Vadisi (Tekrar) Yerli Dizi Gece


SAMANYOLU TV


06.00 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
08.00 Samanyolu Şifa Niyetine Aktüalite Sabah
09.20 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Sabah
11.00 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Sabah
12.45 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Öğle
14.20 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
16.40 Samanyolu Gereği Düşünüldü Yerli Dizi Akşam Üstü
18.15 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.30 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Prime-time
21.30 Samanyolu Davaro Yerli Sinema Prime-time
23.00 Samanyolu Kelime Zinciri Yarışma Gece


TRT 1


06.00 TRT1 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı Advertorial Sabah
06.05 TRT1 En Son Babalar Duyar Yerli Dizi Sabah
07.00 TRT1 Sabah Haber Haberler Sabah
08.20 TRT1 Gez Göz Arpacık Gezi Sabah
08.50 TRT1 Yedi Numara Yerli Dizi Sabah
10.30 TRT1 Gülben Kadın Programı Sabah
13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
13.30 TRT1 Sarayın İncisi Yabancı Dizi Öğle
14.45 TRT1 Hayata Dair Zuhal Topal Aktüalite Öğleden Sonra
18.30 TRT1 Habere Doğru Haberler Akşam
19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.50 TRT1 Sakarya Fırat Yerli Dizi Prime-time
22.30 TRT1 Kurt Kanunu Yerli Dizi Gece


CİNE 5



07.30 Cine-5 Ayla Çetinkaya ile Güne Merhaba Haberler Sabah
09.30 Cine-5 Bir Öykü Belgesel Sabah
10.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
10.25 Cine-5 Pet Pals Çizgi-Film Sabah
10.40 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Sabah
11.15 Cine-5 Farklı Bir Gün Aktüalite Sabah
13.00 Cine-5 Cine5 Öğle Haberleri Haberler Öğle
13.30 Cine-5 Lerzan Mutlu ile Yüksek Topuklar Sohbet Öğle
15.50 Cine-5 Esra'nın Yemek Günlüğü Yemek Programı Öğleden Sonra
16.30 Cine-5 Carl 2 Çizgi-Film Öğleden Sonra
17.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü
17.35 Cine-5 Bir Öykü Belgesel Akşam Üstü
17.45 Cine-5 Bir Demet Yasemin Sohbet Akşam
19.20 Cine-5 Cine Cafe Kültür Sanat Prime-time
19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.30 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Prime-time
21.30 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Prime-time
22.15 Cine-5 Ece'nin Konukları Sohbet Prime-time
23.30 Cine-5 The Popcorn Kültür Sanat Gece


CNBC-E


06.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
09.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğle
17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
18.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi Sinema Akşam
18.30 CNBC-E House of Anubis Yabancı Dizi Akşam
19.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Prime-time
20.00 CNBC-E Gossip Girl (Final) Yabancı Dizi Prime-time
21.00 CNBC-E Mildred Pierce Yabancı Dizi Prime-time
22.00 CNBC-E Longford Yabancı Sinema Gece
00.00 CNBC-E Conan O'Brien Talk Show Gece Yarısı


E2


08.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Sabah
09.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Sabah
10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
11.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Sabah
12.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Öğle
13.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğle
14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
16.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğleden Sonra
17.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Akşam Üstü
18.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Akşam
19.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Prime-time
20.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Prime-time
21.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Prime-time
22.00 E2 Conan Talk Show Prime-time
23.00 E2 Eastbound & Down Yabancı Dizi Prime-time
23.30 E2 Bored To Death Yabancı Dizi Gece
23.59 E2 It’s Always Sunny In Philadelphia Yabancı Dizi Gece Yarısı


TNT


06.30 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
07.00 Tnt Ben 10 Ultimate Alien Çizgi-Film Sabah
07.30 Tnt Renkli Bir Gün Sohbet Sabah
09.15 Tnt Değişim Zamanı Sağlık Sabah
10.45 Tnt Magazin Dünyası Magazin Sabah
12.30 Tnt Ömer Çelakıl’la Hayatın Şifreleri Aktüalite Öğle
14.15 Tnt İzdivaç Kadın Programı Öğle
18.00 Tnt Türk Malı (Tekrar) Yerli Dizi Akşam
19.15 Tnt Çarkıfelek Yarışma Prime-time
22.00 Tnt Hayatın Şifreleri Özel Aktüalite Gece


LİG TV


00:00Günün Sonu (C)

00:45Avrupa'dan Futbol

02:301 Yıldız 10 Gol: Suat Kaya

02:45Günün Sonu

04:00Hollanda Haftanın Golleri

04:1521 Unutulmaz Brezilyalılar

06:15Beşiktaş - Trabzonspor

08:00Günaydın Futbol (C)

10:0021 Unutulmaz Afrikalılar

12:00Avrupa'dan Futbol

14:00Futbol Gündemi

16:00İstanbul Bb - Bursaspor

17:00Haberler

18:451 Yıldız 10 Gol: Suat Kaya

19:00Ana Haber

20:00Tutkumuz Futbol

22:00Ziraat Türkiye Kupası Finali (C)

23:00Süper Final Maç Özetleri

00:00Günün Sonu (C)

00:45Tutkumuz Futbol


LİG TV 2


00:00Premier League World

00:30Geniş Özet: Beşiktaş - Trabzonspor

01:15Maç Saati: Manchester City - QPR

03:00Futbol Gündemi

04:15Avrupa'dan Futbol

06:00Futbol Dergisi

07:00Fransa Maç Özetleri

07:45Vay Bee

08:00Geniş Özet: Fenerbahçe - Galatasaray

08:45Maç Saati: İstanbul BŞB - Bursaspor

10:30Günaydın Futbol

12:30Geniş Özet: Beşiktaş - Trabzonspor

13:15Geniş Özet: Manchester City - QPR

13:45Fransa Maç Özetleri

14:30İngiltere Maç Özetleri

15:30İtalya Haftanın Golleri

15:45Geniş Özet: Stoke City - Bolton

16:15Maçın Öyküsü: Fenerbahçe - Galatasaray

17:00Spor Toto Kupası Maç Özetleri

17:30Futbol Gündemi

19:00Avrupa'dan Futbol: İngiltere

20:30Premier League World

21:00Maçın Öyküsü: Fenerbahçe - Galatasaray

21:451 Yıldız 10 Gol: Suat Kaya

22:00Fransa Haftanın Golleri

22:15Rusya Ligi Maç Özetleri

22:45Geniş Özet: Sivasspor - Eskişehirspor

23:15İtalya Maç Özetleri

00:00Avrupa'dan Futbol: İngiltere


LİG TV 3


00:00İtalya Maç Özetleri

00:45Fransa Haftanın Golleri

01:30Galatasaray Mp - Bjk Milangaz

03:15Montpellier - Lille

05:15Santos - Guarani

07:00Haberler

08:30Rubin Kazan - Cska Moskova

09:00Haberler

09:15Sunderland - Man. United

11:00Haberler

11:30Galatasaray Mp - Bjk Milangaz

13:30Rusya Ligi Maç Özetleri

14:00Haberler

14:15Pınar Karşıyaka - Anadolu Efes

16:00Haberler

16:30Psg - Rennes

18:00Banvit - Anadolu Efes (C)

20:0041. Dakika (C)

21:00Otofan

22:00Haberler

22:30Montpellier - Lille

23:00İngiltere Maç Özetleri

00:30Rusya Ligi Maç Özetleri

01:00Otofan


FB TV


07:00 GÜNAYDIN TÜRKİYE
07:50 KLİP
07:58 HAVA DURUMU
07:59 YOL DURUMU
08:00 SPOR-FİT
08:25 KLİP
08:30 ÇİZGİ FİLM (MARSUPILAMI) 47.BÖLÜM
08:53 KLİP
08:54 HAVA DURUMU
08:55 YOL DURUMU
08:56 REKLAM
09:00 SPOR SABAHI
09:25 REKLAM
09:30 SPOR SABAHI DEVAM
09:55 REKLAM
10:00 FENERBAHÇE - BURSASPOR (24.03.2012)
10:45 REKLAM
10:50 KLİP
10:55 REKLAM
11:00 FENERBAHÇE - BURSASPOR (24.03.2012) 2.YARI
11:48 REKLAM
11:53 KLİP
11:55 REKLAM
12:00 FENERBAHÇE - ALTAY U18 CANLI
12:45 REKLAM
12:50 KLİP
12:55 REKLAM
13:00 FENERBAHÇE - ALTAY U18 2.YARI
13:55 REKLAM
14:00 POTADA FENER ÖZEL
14:25 REKLAM
14:30 KUPAYA DOĞRU
14:55 REKLAM
15:00 SPORTİF (MASA TENİSİ)
15:25 REKLAM
15:30 HABER
15:55 REKLAM
16:00 2F1B TEKRAR
16:25 REKLAM
16:30 2F1B DEVAM
16:55 REKLAM
17:00 2F1B DEVAM
17:25 REKLAM
17:30 HABER
17:58 REKLAM
18:00 STÜDYO FENERIUM CANLI
18:28 REKLAM
18:30 STÜDYO FENERIUM DEVAM
18:58 REKLAM
19:00 MAÇ BAŞLIYOR (FENERBAHÇE-BURSASPOR) CANLI
19:25 REKLAM
19:30 MAÇ BAŞLIYOR (FENERBAHÇE-BURSASPOR) DEVAM
19:55 REKLAM
20:00 MAÇ BAŞLIYOR (FENERBAHÇE-BURSASPOR) DEVAM
20:25 REKLAM
20:30 GÜNÜN MAÇI FENERBAHÇE-BURSASPOR CANLI ANLATIM
21:15 REKLAM
21:20 KLİP
21:25 REKLAM
21:30 GÜNÜN MAÇI FENERBAHÇE-BURSASPOR CANLI ANLATIM
22:25 REKLAM
22:30 MAÇIN ARDINDAN (FENERBAHÇE-BURSASPOR) CANLI
22:55 REKLAM
23:00 MAÇIN ARDINDAN (FENERBAHÇE-BURSASPOR) DEVAM
23:25 REKLAM
23:30 MAÇIN ARDINDAN (FENERBAHÇE-BURSASPOR) DEVAM
23:48 REKLAM
23:53 HAVA DURUMU
23:54 YOL DURUMU
23:55 REKLAM
00:00 HABER
00:50 KLİP
00:53 HAVA DURUMU
00:54 YOL DURUMU
00:55 REKLAM
01:00 MAÇIN ARDINDAN (FENERBAHÇE-BURSASPOR) TEKRAR
01:25 KLİP
01:30 MAÇIN ARDINDAN (FENERBAHÇE-BURSASPOR) DEVAM
01:55 KLİP
02:00 MAÇIN ARDINDAN (FENERBAHÇE-BURSASPOR) DEVAM
02:25 KLİP
02:30 POTADA FENER ÖZEL
02:55 KLİP
03:00 SPORTİF (MASA TENİSİ)
03:25 KLİP
03:30 SİNEMA SİNEMA
03:56 KLİP
04:00 HABER
04:55 KLİP
05:00 MUSIC BOX
05:25 REKLAM
05:30 FENERBAHÇE - ALTAY U18 TEKRAR
06:10 REKLAM
06:15 FENERBAHÇE - ALTAY U18 2.YARI
06:50 KLİP
06:58 HAVA DURUMU
06:59 YOL DURUMU


NTV SPOR



07:00 7 / 10
10:00 SPOR HABERLERİ
10:10 GOL
11:00 SPOR HABERLERİ
11:10 SPOR SERVİSİ
12:15 EXTREME SPORTS
13:00 SPOR HABERLERİ
13:15 HEDEF KIEV
14:00 14 / 16
15:30 FUTBOL MUNDIAL
16:00 SPOR HABERLERİ
16:10 SPOR SERVİSİ
17:00 SPOR HABERLERİ
17:15 DÜNYANIN SPORU
18:00 SPOR HABERLERİ
18:10 SON SET
19:00 SPOR MERKEZİ
20:00 LA LIGA MAÇ ÖZETLERİ
21:00 SPOR HABERLERİ
21:10 HANGİSİ DOĞRU
22:00 SPOR HABERLERİ
22:25 YÜZDE YÜZ FUTBOL
23:30 SPOR GECESİ
uyduman73 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-05-2012, 10:03   #2
uyduman73
Gelişimci Üye
 
Yaş: 45
Mesaj: 225
Üye No: 122581
Giriş: 16-05-2012

Uydu Alıcısı: Dreambox 800 HD

Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Varsayılan

17 MAYIS PERŞEMBE

KANAL D


06.00 Kanal D Ihlamurlar Altında (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
06.45 Kanal D İrfan Değirmenci ile Günaydın Haberler Sabah
09.00 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
11.15 Kanal D Mutfağım Yemek Programı Sabah
12.30 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
12.45 Kanal D Bana Her Şey Yakışır Yarışma Öğle
14.30 Kanal D Evim Şahane Aktüalite Öğle
15.40 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
17.15 Kanal D Arka Sokaklar (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
18.50 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.50 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Prime-time
20.00 Kanal D Fatmagül’ün Suçu Ne? Yerli Dizi Prime-time
23.00 Kanal D Şanslı Masa Eğlence Gece
23.59 Kanal D 32. Gün Sohbet Gece Yarısı


SHOW TV


06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
09.00 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
09.45 Show Show Kulüp Magazin Sabah
12.00 Show Saba Tümer ile Bugün Eğlence Öğle
15.00 Show Bugün Ne Giysem? Yarışma Öğleden Sonra
18.30 Show Hayata Gülümse Aktüalite Akşam
18.45 Show Ali Kırca ile Ana Haber Haberler Prime-time
19.50 Show Spor Sayfası Spor Programı Prime-time
20.00 Show Suskunlar Yerli Dizi Prime-time
23.30 Show Siyaset Meydanı Tartışma Gece


ATV


06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
08.30 Atv Unutulmaz (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
13.00 Atv Yeniden Başlayalım Aktüalite Öğle
15.45 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
19.00 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.00 Atv Alemin Kıralı Yerli Dizi Prime-time
22.45 Atv Kim Milyoner Olmak İster? Yarışma Gece
23.59 Atv Nihat Hatipoğlu ile Dosta Doğru Sohbet Gece Yarısı


STAR


06.40 Star Bugün Haberler Sabah
09.00 Star Beni Affet (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.00 Star Melek Aktüalite Sabah
13.00 Star Soframız Yemek Programı Öğle
14.00 Star Benim Güzel Evim Yarışma Öğle
15.30 Star Miss Turkey Kamp Günlüğü Aktüalite Öğleden Sonra
16.30 Star Yeni Bir Hayat Yarışma Öğleden Sonra
17.10 Star Beni Affet Yerli Dizi Akşam Üstü
18.45 Star Star Ana Haber Haberler Prime-time
19.30 Star Canımın İçi Yerli Dizi Prime-time
20.00 Star Eyvah Düşüyorum Yarışma Prime-time
22.00 Star İnsanlar Alemi Eğlence Prime-time
23.50 Star 1 Erkek 1 Kadın Yerli Dizi Gece


FOX


06.45 Fox Fatih Portakal ile Çalar Saat Haberler Sabah
10.30 Fox Lale Devri (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
12.30 Fox Su Gibi Kadın Programı Öğle
15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
16.30 Fox Dinle Sevgili (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
17.30 Fox Canım Benim Yerli Dizi Akşam Üstü
18.30 Fox Nazlı Tolga ile FOX Ana Haber Haberler Akşam
19.15 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
20.45 Fox Dinle Sevgili Yerli Dizi Prime-time
21.45 Fox Kime Niyet Kime Kısmet Yarışma Prime-time
23.45 Fox Yer Gök Aşk (Tekrar) Yerli Dizi Gece


TV 8


07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
08.30 TV 8 Erkan Tan'la Başkentten Haberler Sabah
10.45 TV 8 Böyle Bir Şey Var Mı? Sohbet Sabah
13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
13.30 TV 8 8 Numarada Şenlik Var Sohbet Öğle
16.30 TV 8 Gülhan’ın Galaksi Rehberi Gezi Öğleden Sonra
17.30 TV 8 Haber Aktif Haberler Akşam Üstü
19.00 TV 8 Kobra Takibi Yabancı Dizi Prime-time
20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
21.00 TV 8 Yolun Sonu: Adalet Yabancı Sinema Prime-time
23.00 TV 8 Muhabbet Kralı Eğlence Gece


KANALTÜRK


07.00 Kanaltürk Habercin Ali Eğlence Sabah
08.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Sabah
10.45 Kanaltürk Aşk Yeniden Yerli Dizi Sabah
11.45 Kanaltürk Hicran Yarası (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
13.30 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
14.00 Kanaltürk Derya'nın Dünyası Kadın Programı Öğle
16.30 Kanaltürk Emret Komutanım Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.00 Kanaltürk TR Plaka Yarışma Prime-time
19.50 Kanaltürk Ölümcül Silah Yabancı Sinema Prime-time
21.45 Kanaltürk Canlı Hedef Yabancı Dizi Prime-time
22.45 Kanaltürk Karakol Yabancı Dizi Prime-time
23.30 Kanaltürk 2X2 Tartışma Gece


KANAL 7


06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
08.10 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Sabah
09.50 Kanal 7 Dr. Feridun Kunak Show Sağlık Sabah
12.00 Kanal 7 İkbal’le Hayatın İçinden Sohbet Öğle
14.30 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğle
15.30 Kanal 7 Şebnem Kısaparmak İle Güzel Günler Kadın Programı Öğleden Sonra
18.00 Kanal 7 Kanal 7 Ana Haber Haberler Akşam Üstü
19.00 Kanal 7 Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı Yerli Sinema Prime-time
21.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
22.00 Kanal 7 Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler Sohbet Gece


SAMANYOLU TV


06.00 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
08.00 Samanyolu Şifa Niyetine Aktüalite Sabah
09.20 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Sabah
11.00 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Sabah
12.45 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Öğle
14.20 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
16.40 Samanyolu Gereği Düşünüldü Yerli Dizi Akşam Üstü
18.15 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.30 Samanyolu Problem Çocuk 3 Yabancı Sinema Prime-time
23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece


TRT 1


06.00 TRT1 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı Advertorial Sabah
06.05 TRT1 En Son Babalar Duyar Yerli Dizi Sabah
07.00 TRT1 Sabah Haber Haberler Sabah
08.20 TRT1 Gez Göz Arpacık Gezi Sabah
08.50 TRT1 Yedi Numara Yerli Dizi Sabah
10.30 TRT1 Gülben Kadın Programı Sabah
13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
13.30 TRT1 Sarayın İncisi Yabancı Dizi Öğle
14.45 TRT1 Hayata Dair Zuhal Topal Aktüalite Öğleden Sonra
18.30 TRT1 Habere Doğru Haberler Akşam
19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.50 TRT1 Sen de Gitme Yerli Dizi Prime-time
22.00 TRT1 Mavi Kelebekler Yerli Dizi Prime-time
23.59 TRT1 Aklı Selim Aktüalite Gece Yarısı


CİNE 5


07.30 Cine-5 Ayla Çetinkaya ile Güne Merhaba Haberler Sabah
09.30 Cine-5 Bir Öykü Belgesel Sabah
10.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
10.25 Cine-5 Pet Pals Çizgi-Film Sabah
10.40 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Sabah
11.15 Cine-5 Farklı Bir Gün Aktüalite Sabah
13.00 Cine-5 Cine5 Öğle Haberleri Haberler Öğle
13.30 Cine-5 Lerzan Mutlu ile Yüksek Topuklar Sohbet Öğle
15.50 Cine-5 Esra'nın Yemek Günlüğü Yemek Programı Öğleden Sonra
16.30 Cine-5 Carl 2 Çizgi-Film Öğleden Sonra
17.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü
17.35 Cine-5 Bir Öykü Belgesel Akşam Üstü
17.45 Cine-5 Bir Demet Yasemin Sohbet Akşam
19.20 Cine-5 Cine Cafe Kültür Sanat Prime-time
19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.30 Cine-5 Kitabın Ortasından Kültür Sanat Prime-time
21.40 Cine-5 Afganistan'ın Gurur Günü Belgesel Prime-time
22.15 Cine-5 Ece'nin Konukları Sohbet Prime-time
23.30 Cine-5 Basketbol Panaroma Spor Programı Gece


CNBC-E


06.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
09.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğle
17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
18.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi Sinema Akşam
18.30 CNBC-E House of Anubis Yabancı Dizi Akşam
19.00 CNBC-E Chuck Yabancı Dizi Prime-time
20.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Prime-time
21.00 CNBC-E Person Of Interest Yabancı Dizi Prime-time
22.00 CNBC-E Yıldırım Günleri Yabancı Sinema Gece
00.00 CNBC-E Conan O'Brien Talk Show Gece Yarısı


E2


08.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Sabah
09.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Sabah
10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
11.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Sabah
12.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Öğle
13.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğle
14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
16.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğleden Sonra
17.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Akşam Üstü
18.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Akşam
19.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Prime-time
20.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Prime-time
21.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Prime-time
22.00 E2 Conan Talk Show Gece
23.00 E2 Shameless Yabancı Dizi Gece
23.59 E2 Eastbound & Down Yabancı Dizi Gece Yarısı


TNT


06.30 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
07.00 Tnt Ben 10 Ultimate Alien Çizgi-Film Sabah
07.30 Tnt Renkli Bir Gün Sohbet Sabah
09.15 Tnt Değişim Zamanı Sağlık Sabah
10.45 Tnt Magazin Dünyası Magazin Sabah
12.30 Tnt Ömer Çelakıl’la Hayatın Şifreleri Aktüalite Öğle
14.15 Tnt İzdivaç Kadın Programı Öğle
18.00 Tnt Çarkıfelek Yarışma Akşam
20.00 Tnt Kurtlar Vadisi Pusu Yerli Dizi Prime-time
23.00 Tnt Hayatın Şifreleri Özel Aktüalite Gece


LİG TV


00:00Günün Sonu (C)

00:45Tutkumuz Futbol

02:30Vay Bee

02:45Günün Sonu

03:30Maçın Ardından: Türkiye Kupası Finali

04:151 Yıldız 10 Gol: Suat Kaya

04:30Futbol Dergisi

05:30Quiz: Cenk Gönen

06:00Vay Bee

06:15Fenerbahçe - Galatasaray

08:00Günaydın Futbol (C)

10:00Tutkumuz Futbol

11:451 Yıldız 10 Gol: Suat Kaya

12:00Maçın Ardından: Türkiye Kupası Finali

13:00Haberler

13:15Maçın Öyküsü: F.Bahçe - G.Saray

14:00Futbol Gündemi (C)

16:00Futbol Dergisi

17:00Haberler

17:15Spor Toto Kupası Maç Özetleri

17:45Vay Bee

18:00Geniş Özet: İBB - Bursaspor

18:45İngiltere Haftanın Golleri

19:00Ana Haber (C)

19:30Spor Toto Kupası Maç Başlıyor (C)

20:00Orduspor - Gaziantepspor (C)

22:00Spor Toto Kupası Maç Sonu (C)

22:15Avrupa'nın Kupası 2012

00:00Günün Sonu (C)

00:45Orduspor - Gaziantepspor


LİG TV 2


00:00Avrupa'dan Futbol: İngiltere

01:15İtalya Maç Özetleri

02:00Futbol Dergisi

03:00Futbol Gündemi

04:15Tutkumuz Futbol

06:00Premier League World

06:30Rusya Ligi Maç Özetleri

07:00İtalya Maç Özetleri

07:451 Yıldız 10 Gol: Suat Kaya

08:00Fransa Maç Özetleri

08:45Maç Saati: Beşiktaş - Trabzonspor

10:30Günaydın Futbol

12:30Avrupa'dan Futbol: İngiltere

13:15İtalya Maç Özetleri

14:30Futbol Dergisi

15:301 Yıldız 10 Gol: Suat Kaya

15:45Geniş Özet: Sunderland - Man. United

16:15Maçın Öyküsü: Beşiktaş - Trabzonspor

17:00Rusya Ligi Maç Özetleri

17:30Futbol Gündemi

19:00Avrupa'dan Futbol: İtalya

20:30Footbrazil

21:00İngiltere Maç Özetleri

22:00Geniş Özet: İstanbul BŞB - Bursaspor

22:30Fransa Maç Özetleri

23:15Geniş Özet: Fenerbahçe - Galatasaray

00:00Avrupa'dan Futbol: İtalya


LİG TV 3


00:30Rusya Ligi Maç Özetleri

01:00Otofan

01:15Banvit - Anadolu Efes

03:15Psg - Rennes

06:00Premier League World

07:00Haberler

07:30Marsilya - Auxerre

08:15Avrupa'da Haftanın Kurtarışları

08:30Kuban - Dinamo Moskova

09:15Manchester City - Qpr

11:00Haberler

13:00Hayatım Basketbol

13:30Geniş Özet: Santos - Guarani

14:00Haberler

14:15Montpellier - Lille

16:00Haberler

16:15Galatasaray Mp - Bjk Milangaz

18:30Footbrazil

19:00Bbl Play-Off Özel

20:00Galatasaray Mp - Bjk Milangaz (C)

22:0041. Dakika (C)

23:00Redbull X Fıghters: 1. Bölüm

00:00Premier League World

00:30Footbrazil


FB TV


07:00 MAÇIN ARDINDAN (FENERBAHÇE-BURSASPOR) DEVAM
07:50 KLİP
07:58 HAVA DURUMU
07:59 YOL DURUMU
08:00 MAÇIN ARDINDAN (FENERBAHÇE-BURSASPOR) DEVAM
08:25 KLİP
08:30 MAÇIN ARDINDAN (FENERBAHÇE-BURSASPOR) DEVAM
08:55 HAVA DURUMU
08:56 YOL DURUMU
08:57 REKLAM
09:00 SPOR SABAHI
09:26 REKLAM
09:30 SPOR SABAHI DEVAM
09:50 KLİP
09:54 HAVA DURUMU
09:55 YOL DURUMU
09:56 REKLAM
10:00 MAÇIN ARDINDAN (FENERBAHÇE-BURSASPOR) TEKRAR
10:26 REKLAM
10:30 MAÇIN ARDINDAN (FENERBAHÇE-BURSASPOR) DEVAM
10:55 REKLAM
11:00 MAÇIN ARDINDAN (FENERBAHÇE-BURSASPOR) DEVAM
11:25 REKLAM
11:30 MAÇIN ARDINDAN (FENERBAHÇE-BURSASPOR) DEVAM
11:55 REKLAM
12:00 MAÇIN ARDINDAN (FENERBAHÇE-BURSASPOR) DEVAM
12:25 REKLAM
12:30 MAÇIN ARDINDAN (FENERBAHÇE-BURSASPOR) DEVAM
12:56 REKLAM
13:00 HABER
13:50 KLİP
13:53 HAVA DURUMU
13:54 YOL DURUMU
13:55 REKLAM
14:00 GÜNÜN RÖPORTAJI CANLI
14:25 REKLAM
14:30 GÜNÜN RÖPORTAJI DEVAM
14:55 REKLAM
15:00 SPORTİF (MASA TENİSİ) TEKRAR
15:25 REKLAM
15:30 HABER
15:50 KLİP
15:53 HAVA DURUMU
15:54 YOL DURUMU
15:55 REKLAM
16:00 GÜNÜN RÖPORTAJI CANLI
16:25 REKLAM
16:30 GÜNÜN RÖPORTAJI DEVAM
16:55 REKLAM
17:00 POTADA FENER ÖZEL TEKRAR
17:25 REKLAM
17:30 HABER
17:50 KLİP
17:53 HAVA DURUMU
17:54 YOL DURUMU
17:55 REKLAM
18:00 MAÇIN ÖYKÜSÜ
18:35 REKLAM
18:40 MAÇIN ÖYKÜSÜ DEVAM
18:55 REKLAM
19:00 FİLEDE FENER
19:25 REKLAM
19:30 FİLEDE FENER DEVAM
19:55 REKLAM
20:00 HABER
20:45 REKLAM
20:50 KLİP
20:55 REKLAM
21:00 GÜNÜN RÖPORTAJI TEKRAR
21:25 REKLAM
21:30 GÜNÜN RÖPORTAJI DEVAM
21:55 REKLAM
22:00 MAÇIN ÖYKÜSÜ
22:25 REKLAM
22:30 MAÇIN ÖYKÜSÜ DEVAM
22:55 REKLAM
23:00 GÜNÜN RÖPORTAJI TEKRAR
23:25 REKLAM
23:30 GÜNÜN RÖPORTAJI DEVAM
23:55 REKLAM
00:00 HABER
00:50 KLİP
00:53 HAVA DURUMU
00:54 YOL DURUMU
00:55 REKLAM
01:00 GÜNÜN RÖPORTAJI TEKRAR
01:25 KLİP
01:30 GÜNÜN RÖPORTAJI DEVAM
01:55 KLİP
02:00 MAÇIN ÖYKÜSÜ
02:25 KLİP
02:30 MAÇIN ÖYKÜSÜ DEVAM
02:55 KLİP
03:00 FİLEDE FENER TEKRAR
03:25 KLİP
03:30 FİLEDE FENER DEVAM
03:55 KLİP
04:00 HABER
04:50 KLİP
04:58 HAVA DURUMU
04:59 YOL DURUMU
05:00 MUSIC BOX
05:25 KLİP
05:30 FENERBAHÇE - ALTAY U18 TEKRAR
06:10 REKLAM
06:15 FENERBAHÇE - ALTAY U18 2.YARI
06:50 KLİP
06:58 HAVA DURUMU
06:59 YOL DURUMU


NTV SPOR


07:00 7 / 10
10:00 SPOR HABERLERİ
10:10 YÜZDE YÜZ FUTBOL
11:00 SPOR HABERLERİ
11:10 SPOR SERVİSİ
12:15 LA LIGA MAÇ ÖZETLERİ
13:00 SPOR HABERLERİ
13:15 MOBIL 1 THE GRID
14:00 14 / 16
15:30 FUTBOL MUNDIAL
16:00 SPOR HABERLERİ
16:10 SPOR SERVİSİ
17:00 SPOR HABERLERİ
17:15 DÜNYANIN SPORU
18:00 SPOR HABERLERİ
18:15 TRANSWORLD SPORTS
19:00 SPOR MERKEZİ
19:50 MADRID MASTERS'IN ARDINDAN
21:10 CSKA MOSKOVA - OLIMPIAKOS (EUROLEAGUE)
22:00 SPOR HABERLERİ
22:15 HEDEF KIEV
23:00 SPOR GECESİ
uyduman73 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-05-2012, 11:08   #3
uyduman73
Gelişimci Üye
 
Yaş: 45
Mesaj: 225
Üye No: 122581
Giriş: 16-05-2012

Uydu Alıcısı: Dreambox 800 HD

Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Varsayılan

18 MAYIS CUMA

KANAL D


06.00 Kanal D Ihlamurlar Altında (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
06.45 Kanal D İrfan Değirmenci ile Günaydın Haberler Sabah
09.00 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
11.15 Kanal D Mutfağım Yemek Programı Sabah
12.30 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
12.45 Kanal D Bana Her Şey Yakışır Yarışma Öğle
14.30 Kanal D Evim Şahane Aktüalite Öğle
15.40 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
17.15 Kanal D Arka Sokaklar (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
18.50 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.50 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Prime-time
20.00 Kanal D Yalan Dünya Yerli Dizi Prime-time
23.00 Kanal D Beyaz Show Talk Show Gece


SHOW TV


06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
09.00 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
09.45 Show Show Kulüp Magazin Sabah
12.00 Show Saba Tümer ile Bugün Eğlence Öğle
15.00 Show Bugün Ne Giysem? Yarışma Öğleden Sonra
18.30 Show Hayata Gülümse Aktüalite Akşam
18.45 Show Ali Kırca ile Ana Haber Haberler Prime-time
19.50 Show Spor Sayfası Spor Programı Prime-time
20.00 Show Adını Feriha Koydum Yerli Dizi Prime-time
22.30 Show Eve Düşen Yıldırım Yerli Dizi Gece


ATV


06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
08.30 Atv Unutulmaz (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
13.00 Atv Yeniden Başlayalım Aktüalite Öğle
15.45 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
19.00 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.00 Atv Hayat Devam Ediyor Yerli Dizi Prime-time
23.00 Atv 2 Yaka Bir İsmail (Tekrar) Yerli Dizi Gece


STAR


06.40 Star Bugün Haberler Sabah
09.00 Star Beni Affet (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.00 Star Melek Aktüalite Sabah
13.00 Star Soframız Yemek Programı Öğle
14.00 Star Benim Güzel Evim Yarışma Öğle
15.30 Star Miss Turkey Kamp Günlüğü Aktüalite Öğleden Sonra
16.30 Star Yeni Bir Hayat Yarışma Öğleden Sonra
17.10 Star Beni Affet Yerli Dizi Akşam Üstü
18.45 Star Star Ana Haber Haberler Prime-time
19.30 Star Canımın İçi Yerli Dizi Prime-time
20.00 Star Canavarlar Yaratıklara Karşı Yabancı Sinema Prime-time
21.50 Star 1 Erkek 1 Kadın Yerli Dizi Prime-time
23.59 Star Acayip Hikayeler Yerli Dizi Gece


FOX


06.45 Fox Fatih Portakal ile Çalar Saat Haberler Sabah
10.30 Fox Lale Devri (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
12.30 Fox Su Gibi Kadın Programı Öğle
15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
16.30 Fox Dinle Sevgili (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
17.30 Fox Canım Benim Yerli Dizi Akşam Üstü
18.30 Fox Nazlı Tolga ile FOX Ana Haber Haberler Akşam
19.15 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
20.45 Fox Dinle Sevgili Yerli Dizi Prime-time
21.45 Fox Taşıyıcı 2 Yabancı Sinema Prime-time
23.45 Fox Canım Benim (Özel) Yerli Dizi Gece


TV 8


07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
08.30 TV 8 Erkan Tan'la Başkentten Haberler Sabah
10.45 TV 8 Böyle Bir Şey Var Mı? Sohbet Sabah
13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
13.30 TV 8 8 Numarada Şenlik Var Sohbet Öğle
16.30 TV 8 Gülhan’ın Galaksi Rehberi Gezi Öğleden Sonra
17.30 TV 8 Haber Aktif Haberler Akşam Üstü
19.00 TV 8 Kobra Takibi Yabancı Dizi Prime-time
20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
21.00 TV 8 Gölge Adam Yabancı Sinema Prime-time
23.00 TV 8 Medya Kralı Eğlence Gece


KANALTÜRK


07.00 Kanaltürk Habercin Ali Eğlence Sabah
08.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Sabah
10.45 Kanaltürk Aşk Yeniden Yerli Dizi Sabah
11.45 Kanaltürk Hicran Yarası (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
13.30 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
14.00 Kanaltürk Derya'nın Dünyası Kadın Programı Öğle
16.30 Kanaltürk Emret Komutanım Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.00 Kanaltürk TR Plaka Yarışma Prime-time
19.50 Kanaltürk Dejavu Yabancı Sinema Prime-time
22.15 Kanaltürk Canlı Hedef Yabancı Dizi Prime-time
23.15 Kanaltürk Karakol Yabancı Dizi Gece
23.59 Kanaltürk 7/24 Dolu Dizgin Magazin Gece Yarısı


KANAL 7


06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
08.10 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Sabah
09.50 Kanal 7 Dr. Feridun Kunak Show Sağlık Sabah
12.00 Kanal 7 İkbal’le Hayatın İçinden Sohbet Öğle
14.30 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğle
15.30 Kanal 7 Şebnem Kısaparmak İle Güzel Günler Kadın Programı Öğleden Sonra
18.00 Kanal 7 Kanal 7 Ana Haber Haberler Akşam Üstü
19.00 Kanal 7 Battal Gazi'nin İntikamı Yerli Sinema Prime-time
21.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
22.00 Kanal 7 Şaka Şaka Eğlence Prime-time
23.30 Kanal 7 İskele Sancak Tartışma Gece


SAMANYOLU TV


06.00 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
08.00 Samanyolu Şifa Niyetine Aktüalite Sabah
09.20 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Sabah
11.00 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Sabah
12.45 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Öğle
14.20 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
16.40 Samanyolu Gereği Düşünüldü Yerli Dizi Akşam Üstü
18.15 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.30 Samanyolu Afacan Köpek 3 Yabancı Sinema Prime-time
21.30 Samanyolu Farklı Boyut Yerli Dizi Prime-time
23.00 Samanyolu Maceracı Gezi Gece


TRT 1


06.00 TRT1 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı Advertorial Sabah
06.05 TRT1 En Son Babalar Duyar Yerli Dizi Sabah
07.00 TRT1 Sabah Haber Haberler Sabah
08.20 TRT1 Gez Göz Arpacık Gezi Sabah
08.50 TRT1 Yedi Numara Yerli Dizi Sabah
10.30 TRT1 Gülben Kadın Programı Sabah
13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
13.30 TRT1 Sarayın İncisi Yabancı Dizi Öğle
14.45 TRT1 Hayata Dair Zuhal Topal Aktüalite Öğleden Sonra
18.25 TRT1 Adanaspor-Ç.Rizespor Maç Akşam
18.30 TRT1 Habere Doğru Haberler Akşam
19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.15 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time
20.35 TRT1 Bulutların Ötesi Yerli Dizi Prime-time
22.25 TRT1 Star Wars 6: Jedi´ın Dönüşü Yabancı Sinema Gece


CİNE 5


07.30 Cine-5 Ayla Çetinkaya ile Güne Merhaba Haberler Sabah
09.30 Cine-5 Bir Öykü Belgesel Sabah
10.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
10.25 Cine-5 Pet Pals Çizgi-Film Sabah
10.40 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Sabah
11.15 Cine-5 Farklı Bir Gün Aktüalite Sabah
13.00 Cine-5 Cine5 Öğle Haberleri Haberler Öğle
13.30 Cine-5 Lerzan Mutlu ile Yüksek Topuklar Sohbet Öğle
15.50 Cine-5 Esra'nın Yemek Günlüğü Yemek Programı Öğleden Sonra
16.30 Cine-5 Carl 2 Çizgi-Film Öğleden Sonra
17.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü
17.45 Cine-5 Bir Demet Yasemin Sohbet Akşam
19.20 Cine-5 Cine Cafe Kültür Sanat Prime-time
19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.30 Cine-5 Yazı ve Medeniyet Belgesel Prime-time
21.05 Cine-5 Basketbol Panorama Spor Programı Prime-time
22.15 Cine-5 Ece'nin Konukları Sohbet Prime-time
23.30 Cine-5 Tekno Sinerji Aktüalite Gece


CNBC-E


06.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
09.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğle
17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
18.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi Sinema Akşam
18.30 CNBC-E House of Anubis Yabancı Dizi Akşam
19.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
20.00 CNBC-E The Secret Circle Yabancı Dizi Prime-time
21.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
22.00 CNBC-E Final Fantasy VII: Advent Children Yabancı Sinema Gece
00.00 CNBC-E Conan O'Brien Talk Show Gece Yarısı


E2


08.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Sabah
09.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Sabah
10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
11.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Sabah
12.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Öğle
13.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğle
14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
16.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğleden Sonra
17.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Akşam Üstü
18.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Akşam
19.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Prime-time
20.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Prime-time
21.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Prime-time
22.00 E2 Conan Talk Show Prime-time
23.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece
23.59 E2 Shameless Yabancı Dizi Gece Yarısı


TNT


06.30 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
07.00 Tnt Ben 10 Ultimate Alien Çizgi-Film Sabah
07.30 Tnt Renkli Bir Gün Sohbet Sabah
09.15 Tnt Değişim Zamanı Sağlık Sabah
10.45 Tnt Magazin Dünyası Magazin Sabah
12.30 Tnt Ömer Çelakıl’la Hayatın Şifreleri Aktüalite Öğle
14.15 Tnt İzdivaç Kadın Programı Öğle
18.00 Tnt Türk Malı (Tekrar) Yerli Dizi Akşam
19.15 Tnt Çarkıfelek Yarışma Prime-time
23.00 Tnt 90+1 Spor Programı Gece


LİG TV


00:00Günün Sonu (C)

00:45Orduspor - Gaziantepspor

02:30Fransa Haftanın Golleri

02:45Günün Sonu

03:30Maçın Öyküsü: F.Bahçe - G.Saray

04:00İngiltere Haftanın Golleri

04:15Avrupa'nın Kupası 2012

06:00İtalya Haftanın Golleri

06:1521: Unutulmaz Topuk Golleri

08:00Günaydın Futbol (C)

10:00Avrupa'nın Kupası 2012

11:45İngiltere Haftanın Golleri

12:00Geniş Özet: İBB - Bursaspor

12:45Vay Bee

13:00Haberler

13:15Maçın Öyküsü: Beşiktaş - Trabzonspor

14:00Futbol Gündemi (C)

16:00Geniş Özet: Sivasspor - Eskişehirspor

16:451 Yıldız 10 Gol: Suat Kaya

17:00Haberler

17:15Maçın Öyküsü: F.Bahçe - G.Saray

18:00Geniş Özet: Beşiktaş - Trabzonspor

18:45Fransa Haftanın Golleri

19:00Ana Haber (C)

19:30Quiz: Gökhan Zan

20:00Sezonun Ardıdan: Galatasaray (C)

21:45Vay Bee

22:00Haberler

22:15Maçın Öyküsü: Fenerbahçe - Galatasaray

23:00Futbol Dergisi

00:00Günün Sonu (C)

00:45Sezonun Ardından: Galatasaray


LİG TV 2


00:00Avrupa'dan Futbol: İtalya

01:15Avrupa'nın Kupası 2012

03:00Futbol Gündemi

04:15Sezonun Ardından

06:00Fransa Maç Özetleri

06:45İngiltere Maç Özetleri

07:45Redbull X Fıghters (1. Bölüm - Dubai)

08:45Tutkumuz Futbol

10:30Günaydın Futbol

12:30Avrupa'dan Futbol: İtalya

13:45Avrupa'nın Kupası 2012

15:30Sezonun Ardından

17:30Futbol Gündemi

19:00Geniş Özet: Santos - Guarani

19:30Premier League World

20:00Redbull X Fıghters (1. Bölüm - Dubai)

21:00Footbrazil

21:30Geniş Özet: Rubin Kazan - Cska Moskova

22:0021 Unutulmaz Brezilyalılar


LİG TV 3


00:00Premier League World

00:30Footbrazil

01:15Galatasaray Mp - Bjk Milangaz

03:15İtalya Maç Özetleri

04:00Redbull X Fıghters: 1. Bölüm

05:15Sunderland - Man. United

07:00Haberler

07:30Montpellier - Lille

08:30Everton - Newcastle United

09:15Wba - Arsenal

11:15Galatasaray Mp - Bjk Milangaz

13:00Haberler

14:15Banvit - Anadolu Efes

16:00Haberler

16:15Fransa Maç Özetleri

17:00Hayatım Basketbol

17:30Geniş Özet: Stoke City - Bolton

18:00Bbl Play-Off Özel (C)

19:00Banvıt - Anadolu Efes (C)

21:0041. Dakika (C)

21:30Geniş Özet: Stoke City - Bolton

22:15İtalya Maç Özetleri

23:00Fightcode: 3. Bölüm - Budapeşte

01:00Haberler


FB TV


07:00 GÜNAYDIN TÜRKİYE
07:50 KLİP
07:58 HAVA DURUMU
07:59 YOL DURUMU
08:00 SPOR-FİT
08:25 KLİP
08:30 ÇİZGİ FİLM (Dragon) 1-2.BÖLÜM
08:55 HAVA DURUMU
08:56 YOL DURUMU
08:57 REKLAM
09:00 SPOR SABAHI
09:27 REKLAM
09:30 SPOR SABAHI DEVAM
09:50 KLİP
09:55 HAVA DURUMU
09:56 YOL DURUMU
09:57 REKLAM
10:00 MAÇIN ÖYKÜSÜ
10:25 REKLAM
10:30 MAÇIN ÖYKÜSÜ DEVAM
10:55 REKLAM
11:00 SPORTİF (MASA TENİSİ)
11:25 REKLAM
11:30 2011-2012 TÜRKİYE KUPASI
11:55 REKLAM
12:00 POTADA FENER ÖZEL
12:25 REKLAM
12:30 SPORTS FUN
12:50 REKLAM
12:53 HAVA DURUMU
12:54 YOL DURUMU
12:55 REKLAM
13:15 HABER
13:50 KLİP
13:53 HAVA DURUMU
13:54 YOL DURUMU
13:55 REKLAM
14:00 GÜNÜN RÖPORTAJI (ORHAN ŞAM) TEKRAR
14:25 REKLAM
14:30 GÜNÜN RÖPORTAJI (ORHAN ŞAM) DEVAM
14:55 REKLAM
15:00 ZAMAN TÜNELİ
15:25 REKLAM
15:30 HABER
15:50 KLİP
15:53 HAVA DURUMU
15:54 YOL DURUMU
15:55 REKLAM
16:00 FİLEDE FENER TEKRAR
16:25 REKLAM
16:30 FİLEDE FENER DEVAM
16:55 REKLAM
17:00 MUSIC BOX
17:25 REKLAM
17:30 HABER
17:50 KLİP
17:53 HAVA DURUMU
17:54 YOL DURUMU
17:55 REKLAM
18:00 SİNEMA SİNEMA
18:25 REKLAM
18:30 2011-2012 TÜRKİYE KUPASI
18:55 REKLAM
19:00 ROTADA BU HAFTA KOLAJ
19:25 REKLAM
19:30 ROTADA BU HAFTA DEVAM
19:55 REKLAM
20:00 HABER
20:48 REKLAM
20:53 HAVA DURUMU
20:54 YOL DURUMU
20:55 REKLAM
21:00 MAÇIN ÖYKÜSÜ
21:25 REKLAM
21:30 MAÇIN ÖYKÜSÜ DEVAM
21:55 REKLAM
22:00 OFSAYTA DÜŞMEDEN
22:25 REKLAM
22:30 OFSAYTA DÜŞMEDEN DEVAM
22:55 REKLAM
23:00 MEMET ÖZER İLE BİZ BİZE
23:25 REKLAM
23:30 MEMET ÖZER İLE BİZ BİZE DEVAM
23:53 HAVA DURUMU
23:54 YOL DURUMU
23:55 REKLAM
00:00 HABER
00:50 KLİP
00:53 HAVA DURUMU
00:54 YOL DURUMU
00:55 REKLAM
01:00 OFSAYTA DÜŞMEDEN
01:25 KLİP
01:30 OFSAYTA DÜŞMEDEN DEVAM
01:55 KLİP
02:00 MAÇIN ÖYKÜSÜ
02:25 KLİP
02:30 MAÇIN ÖYKÜSÜ DEVAM
02:55 KLİP
03:00 MEMET ÖZER İLE BİZ BİZE
03:25 KLİP
03:30 MEMET ÖZER İLE BİZ BİZE DEVAM
03:55 KLİP
04:00 HABER
04:55 KLİP
05:00 SİNEMA SİNEMA
05:25 KLİP
05:30 FENERBAHÇE GRUNDIG-ARKAS SPOR TEKRAR
06:10 KLİP
06:15 FENERBAHÇE GRUNDIG-ARKAS SPOR 2.YARI
06:55 KLİP
06:58 HAVA DURUMU
06:59 YOL DURUMU


NTV SPOR

07:00 7 / 10
10:00 SPOR HABERLERİ
10:10 MADRID MASTERS'IN ARDINDAN
10:50 BELGESEL KUŞAĞI: PARLAMADAN SÖNEN YILDIZ
12:00 SPOR HABERLERİ
12:15 HEDEF KIEV
13:00 SPOR HABERLERİ
13:15 EXTREME SPORTS
14:00 14 / 16
15:30 MOBIL 1 THE GRID
16:00 SPOR HABERLERİ
16:10 HAYATIM SPOR
17:00 COCA-COLA U16 AKADEMİ LİGİ FİNAL MAÇI
19:00 SPOR MERKEZİ
20:00 TRANSWORLD SPORTS
21:00 SPOR HABERLERİ
21:15 FUTBOL MUNDIAL
21:50 BELGESEL KUŞAĞI: MUHAMMED VE LARRY
23:00 SPOR GECESİ
uyduman73 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-05-2012, 10:48   #4
uyduman73
Gelişimci Üye
 
Yaş: 45
Mesaj: 225
Üye No: 122581
Giriş: 16-05-2012

Uydu Alıcısı: Dreambox 800 HD

Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Varsayılan

19 MAYIS CUMARTESİ

KANAL D

06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulubü Çocuk Programı Sabah
07.30 Kanal D Sürpriz Tatil Çizgi Sinema Sabah
09.15 Kanal D Cinemania Kültür Sanat Sabah
10.00 Kanal D Magazin D Magazin Sabah
15.00 Kanal D Kazanmak İçin Bir Dakika Yarışma Öğleden Sonra
16.15 Kanal D BKM Mutfak (Tekrar) Eğlence Akşam Üstü
19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.50 Kanal D Spor Haberler Prime-time
20.00 Kanal D Akasya Durağı Yerli Dizi Prime-time
23.59 Kanal D Fame Yabancı Sinema Gece


SHOW TV


07.30 Show En İyi Arkadaşım Yerli Dizi Sabah
08.00 Show Türk’ün Uzayla İmtihanı (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.00 Show Cumartesi Sürprizi Magazin Sabah
12.45 Show Vahe’nin Sofrası Yemek Programı Öğle
13.45 Show Offshore - Samsun Yarışma Öğle
15.15 Show Üniversite Medya Eğitim Öğleden Sonra
17.15 Show Pis Yedili (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
18.30 Show Hayata Gülümse Aktüalite Akşam
18.45 Show Show TV Ana Haber Haberler Akşam
20.00 Show Survivor Ünlüler- Gönüllüler Yarışma Prime-time
23.30 Show Hayata Gülümse Aktüalite Gece


ATV


06.30 Atv Hayal ve Gerçek Yerli Dizi Sabah
08.30 Atv Beyblade: Metal Masters Çizgi-Film Sabah
09.00 Atv Selena (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.35 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
12.50 Atv Kalbim Seni Seçti (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
15.05 Atv Al Yazmalım (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
17.00 Atv Çocuklar Duymasın (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
19.00 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.00 Atv Yahşi Cazibe Yerli Dizi Prime-time
23.20 Atv Cehennem Melekleri Yabancı Sinema Gece


STAR


07.00 Star Scooby Doo Gizem Avcıları Çizgi-Film Sabah
08.00 Star Pıtırcık Çizgi-Film Sabah
08.50 Star Klon Savaşları Çizgi-Film Sabah
09.20 Star Merlin Yabancı Dizi Sabah
10.15 Star Sihirli Annem Yerli Dizi Sabah
11.45 Star Üstün Dökmen’le Küçük Şeyler Aktüalite Sabah
12.45 Star Süper Star Life Magazin Öğle
15.15 Star Şampiyonlar Ligi Özel Spor Programı Öğleden Sonra
15.45 Star Pasaport Yarışma Öğleden Sonra
17.15 Star Büyük Risk (Tekrar) Yarışma Akşam Üstü
18.45 Star Star Ana Haber Haberler Akşam
19.20 Star Canımın İçi (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
20.00 Star İffet (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
21.45 Star Bayern & Chelsea Maç Prime-time
23.45 Star Yeni Bir Hayat Yarışma Gece


FOX


07.30 Fox Murat Güloğlu ile Çalar Saat Haftasonu Haberler Sabah
10.00 Fox Bez Bebek (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
11.45 Fox Canım Benim (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
13.00 Fox Taşıyıcı 2 Yabancı Sinema Öğle
15.00 Fox Yer Gök Aşk (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.30 Fox Fox Ana Haber Hafta Sonu Haberler Akşam
19.45 Fox Lale Devri Yerli Dizi Prime-time
23.45 Fox Araf Zamanı (Tekrar) Yerli Dizi Gece


TV 8


07.15 TV 8 Evrim Akın İle Uzman Avı Aktüalite Sabah
08.00 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
11.00 TV 8 Gülhan’ın Galaksi Rehberi Gezi Sabah
12.00 TV 8 Kobra Takibi Yabancı Dizi Öğle
13.00 TV 8 Haberler Haberler Öğle
13.45 TV 8 İyilik Sağlık Sağlık Öğle
15.00 TV 8 8. Etap Teknoloji Öğleden Sonra
15.45 TV 8 İnce İnce (Tekrar) Müzik Programı Akşam Üstü
17.45 TV 8 8 Numarada Şenlik Var Aktüalite Akşam
20.00 TV 8 Hafta Sonu Haberleri Haberler Prime-time
21.00 TV 8 Uzay Yolu 8 : İlk Temas Yabancı Sinema Prime-time
23.00 TV 8 Disko Kralı Eğlence Gece


KANALTÜRK


07.00 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Sabah
08.15 Kanaltürk Aş Kendini Gezi Sabah
09.15 Kanaltürk Aşk Yeniden Yerli Dizi Sabah
10.45 Kanaltürk Cemil Yerli Sinema Sabah
12.15 Kanaltürk Dünyayı Geziyorum Gezi Öğle
13.00 Kanaltürk Tatlı Sürprizler Yemek Programı Öğle
13.45 Kanaltürk Uçuş Keyfi Aktüalite Öğle
14.30 Kanaltürk Gak Guk Eğlence Öğleden Sonra
16.15 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Öğleden Sonra
18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.00 Kanaltürk TR Plaka Yarışma Prime-time
19.50 Kanaltürk Godzilla Yabancı Sinema Prime-time
22.40 Kanaltürk Kick Boks Gecesi Spor Programı Gece


KANAL 7


06.30 Kanal 7 Kanal 7 de Sabah Haberler Sabah
08.10 Kanal 7 Asr-ı Saadet ’ten Tablolar Aktüalite Sabah
08.30 Kanal 7 Her Şeyin Başı Sağlık Sağlık Sabah
09.50 Kanal 7 Kalp Gözü Tv Filmi Sabah
10.15 Kanal 7 Bitirimler Sınıfı Yerli Sinema Sabah
11.45 Kanal 7 Taş Devri (Tekrar) Gezi Sabah
13.30 Kanal 7 Feryat Yerli Sinema Öğle
15.15 Kanal 7 Büyük Göçler - Bolluk ya da Kıtlık Belgesel Öğleden Sonra
16.10 Kanal 7 Estergon Kalesi Yerli Sinema Akşam Üstü
18.00 Kanal 7 Kanal 7 Hafta Sonu Haberleri Haberler Akşam
19.00 Kanal 7 Hababam Sınıfı Tatilde Yerli Sinema Prime-time
21.00 Kanal 7 Mahmut Tuncer Show Eğlence Prime-time
23.59 Kanal 7 Bir Yastıkta Kırk Yıl Tv Filmi Gece


SAMANYOLU TV


06.00 Samanyolu Tv Filmi Tv Filmi Sabah
06.30 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
09.10 Samanyolu Maceracı Gezi Sabah
10.45 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Sabah
12.30 Samanyolu Davetsiz Misafir Gezi Öğle
14.00 Samanyolu Farklı Desenler Yerli Dizi Öğle
16.20 Samanyolu Belgesel Belgesel Öğleden Sonra
18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.30 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Prime-time
21.50 Samanyolu Belgesel Belgesel Prime-time
23.00 Samanyolu Ayna Gezi Gece


TRT 1


06.15 TRT1 Prensin Şarkısı Yabancı Dizi Sabah
07.20 TRT1 Ömür Dediğin Aktüalite Sabah
07.50 TRT1 19 Mayıs Benim Doğum Günüm Belgesel Sabah
08.20 TRT1 Son Buluşma Yerli Sinema Sabah
09.55 TRT1 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Törenleri Advertorial Sabah
11.00 TRT1 Atatürk Şiirleri Advertorial Sabah
11.45 TRT1 Enine Boyuna Aktüalite Sabah
13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
13.30 TRT1 Savaşta Barışta Türk Ordusu Belgesel Öğle
14.05 TRT1 İstanbul İçin Erguvan Vakti Belgesel Öğle
14.45 TRT1 Karşılıksız Sevgi Aktüalite Öğleden Sonra
14.55 TRT1 Seksenler (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
17.15 TRT1 Gezelim Görelim Gezi Akşam Üstü
18.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
18.25 TRT1 Konyaspor-Kasımpaşa Maç Akşam
19.15 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time
20.35 TRT1 Elde Var Hayat Yerli Dizi Prime-time
22.45 TRT1 Kanlı Hesaplaşma Yabancı Sinema Gece


CİNE 5


07.00 Cine-5 Kahkaha Makinası Eğlence Sabah
07.35 Cine-5 Türksoy’la İpekyolu Gezi Sabah
08.20 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Sabah
08.55 Cine-5 Cine Çocuk Çocuk Programı Sabah
09.30 Cine-5 Carl 2 Çizgi-Film Sabah
10.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
10.25 Cine-5 Pet Pals Çizgi-Film Sabah
10.45 Cine-5 Filmler ve Müzikler Aktüalite Sabah
11.00 Cine-5 Cine Cafe Kültür Sanat Sabah
11.40 Cine-5 Bir Öykü Aktüalite Sabah
12.10 Cine-5 Emine Beder’le Afiyet Olsun Yemek Programı Öğle
13.15 Cine-5 Ebubekir Eroğlu Belgesel Öğle
14.10 Cine-5 Dizi Magazin (Tekrar) Magazin Öğle
15.05 Cine-5 Portreler Aktüalite Öğleden Sonra
16.15 Cine-5 Tarih ve Medeniyet (Tekrar) Aktüalite Öğleden Sonra
18.00 Cine-5 Soner Olgun İyi Bayramlar Müzik Programı Akşam
19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.30 Cine-5 Lerzan Mutlu İle Yüksek Topuklar Aktüalite Prime-time
22.10 Cine-5 Zembur Eğlence Prime-time


CNBC-E


06.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
06.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
07.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
07.30 CNBC-E Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah
08.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah
08.30 CNBC-E Fanboy And Chum Chum Çizgi-Film Sabah
09.00 CNBC-E Fairy Odd Parents Çizgi-Film Sabah
09.30 CNBC-E Back at the Barnyard Çizgi-Film Sabah
10.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
11.00 CNBC-E Penguens Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
11.30 CNBC-E I Carly Çizgi-Film Sabah
12.00 CNBC-E House of Anubis Yabancı Dizi Öğle
13.00 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Öğle
13.30 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Öğle
14.00 CNBC-E Endgame Yabancı Dizi Öğle
15.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğleden Sonra
16.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Öğleden Sonra
17.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Akşam Üstü
18.00 CNBC-E The Secret Circle Yabancı Dizi Akşam
19.00 CNBC-E Dark Blue Yabancı Dizi Prime-time
20.00 CNBC-E Luck Yabancı Dizi Prime-time
21.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
22.00 CNBC-E Person Of Interest Yabancı Dizi Prime-time
23.00 CNBC-E Spartacus: Vengeance Yabancı Dizi Gece
23.59 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Gece Yarısı


E2


08.00 E2 The Ellen Show Sohbet Sabah
10.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Sabah
12.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğle
14.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğle
15.00 E2 Hot In Cleveland Yabancı Dizi Öğleden Sonra
16.00 E2 Ellen Show Sohbet Öğleden Sonra
18.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam
20.00 E2 Conan Talk Show Prime-time
22.00 E2 Mad Men Yabancı Dizi Prime-time
23.00 E2 Shameless Yabancı Dizi Gece
23.59 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece Yarısı


TNT


06.30 Tnt Mama Mirabelle Çizgi-Film Sabah
07.00 Tnt Jelly Jam Çizgi-Film Sabah
07.30 Tnt Bananas In Pyjamas Çizgi-Film Sabah
08.00 Tnt Wow Wow Wubbzy Çizgi-Film Sabah
08.30 Tnt Smurfs Çizgi-Film Sabah
09.00 Tnt Johnny Test Çizgi-Film Sabah
09.30 Tnt Ben 10 Ultimate Challange Çizgi-Film Sabah
10.00 Tnt Renkli Hafta Sonu Magazin Sabah
12.00 Tnt Gizli Saklı Magazin Öğle
15.00 Tnt Çocuk Deyip Geçme Yarışma Öğleden Sonra
16.30 Tnt Ana Kurban Can Kurban Yerli Sinema Öğleden Sonra
18.00 Tnt Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Akşam
20.00 Tnt Jack Hunter ve Cennet Tapınağı Yabancı Sinema Prime-time
22.00 Tnt Gözde Çift Yabancı Sinema Gece
23.59 Tnt The Mentalist Yabancı Dizi Gece Yarısı


LİG TV


00:00Günün Sonu (C)

00:45Sezonun Ardından: Galatasaray

02:30İtalya Haftanın Golleri

02:45Günün Sonu

03:3021: Unutulmaz Topuk Golleri

05:151 Yıldız 10 Gol: Suat Kaya

05:30Quiz: Gökhan Zan

06:00Vay Bee

06:15Maçın Öyküsü: Beşiktaş - Trabzonspor

06:45Geniş Özet: Sivasspor - Eskişehirspor

07:15Futbol Dergisi

08:15Avrupa'nın Kupası 2012

10:00Günaydın Futbol (C)

12:00Sezonun Ardından: Galatasaray

14:00Haberler

14:15Tutkumuz Futbol

16:00Haberler

16:15Geniş Özet: Fenerbahçe - Galatasaray

17:00Haberler

17:15Avrupa'nın Kupası 2012

19:00Ana Haber (C)

19:30Quiz: Volkan Demirel

20:00Sezonun Ardından: Fenerbahçe (C)

21:45İngiltere Haftanın Golleri

22:0021: Unutulmaz Afrikalılar

00:00Günün Sonu (C)

00:45Sezonun Ardından: Fenerbahçe


FB TV


07:00 GÜNAYDIN TÜRKİYE
07:25 KLİP
07:30 HAVA DURUMU
07:55 YOL DURUMU
08:00 SPOR-FİT
08:27 KLİP
08:30 ÇİZGİ FİLM (Dragon) 3-4.BÖLÜM
08:55 HAVA DURUMU
08:56 YOL DURUMU
08:57 REKLAM
09:00 SPOR SABAHI
09:27 REKLAM
09:30 SPOR SABAHI DEVAM
09:55 REKLAM
10:00 EĞİTİMDE FARKLI BAKIŞ
10:25 REKLAM
10:30 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL 1.GÜN CANLI
10:55 REKLAM
11:00 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL DEVAM
11:25 REKLAM
11:30 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL DEVAM
11:55 REKLAM
12:00 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL DEVAM
12:25 REKLAM
12:30 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL DEVAM
12:55 REKLAM
13:00 HABER
13:50 KLİP
13.53 HAVA DURUMU
13:54 YOL DURUMU
13:55 REKLAM
14:00 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL 1.GÜN CANLI
14:25 REKLAM
14:30 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL DEVAM
14:55 REKLAM
15:00 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL DEVAM
15:25 REKLAM
15:30 HABER
15:50 KLİP
15:53 HAVA DURUMU
15:54 YOL DURUMU
15:55 REKLAM
16:00 VILADIN VOSTOK-FENERBAHÇE ETTU CUP FİNALİ CANLI
16:25 REKLAM
16:30 VILADIN VOSTOK-FENERBAHÇE ETTU CUP FİNALİ DEVAM
16:55 REKLAM
17:00 VILADIN VOSTOK-FENERBAHÇE ETTU CUP FİNALİ DEVAM
17:25 REKLAM
17:30 VILADIN VOSTOK-FENERBAHÇE ETTU CUP FİNALİ DEVAM
17:55 REKLAM
18:00 VILADIN VOSTOK-FENERBAHÇE ETTU CUP FİNALİ DEVAM
18:25 REKLAM
18:30 2011-2012 TÜRKİYE KUPASI
18:55 REKLAM
19:00 OFSAYTA DÜŞMEDEN
19:25 REKLAM
19:30 OFSAYTA DÜŞMEDEN DEVAM
19:55 REKLAM
20:00 HABER
20:50 REKLAM
20:53 HAVA DURUMU
20:54 YOL DURUMU
20:55 REKLAM
21:00 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL 1. GÜN TEKRAR
21:25 REKLAM
21:30 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL DEVAM
21:55 REKLAM
22:00 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL DEVAM
22:25 REKLAM
22:30 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL DEVAM
22:55 REKLAM
23:00 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL DEVAM
23:25 REKLAM
23:30 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL DEVAM
23:55 REKLAM
00:00 HABER
00:50 KLİP
00:53 HAVA DURUMU
00:54 YOL DURUMU
00:55 REKLAM
01:00 VILADIN VOSTOK-FENERBAHÇE ETTU CUP FİNALİ TEKRAR
01:25 KLİP
01:30 VILADIN VOSTOK-FENERBAHÇE ETTU CUP FİNALİ DEVAM
01:55 KLİP
02:00 VILADIN VOSTOK-FENERBAHÇE ETTU CUP FİNALİ DEVAM
02:25 KLİP
02:30 VILADIN VOSTOK-FENERBAHÇE ETTU CUP FİNALİ DEVAM
02:55 KLİP
03:00 VILADIN VOSTOK-FENERBAHÇE ETTU CUP FİNALİ DEVAM
03:25 KLİP
03:30 2011-2012 TÜRKİYE KUPASI
03:55 KLİP
04:00 HABER
04:55 KLİP
05:00 SİNEMA SİNEMA
05:25 KLİP
05:30 FENERBAHÇE - ALTAY U18 TEKRAR
06:10 KLİP
06:15 FENERBAHÇE - ALTAY U18 2.YARI
06:55 KLİP
06:58 HAVA DURUMU
06:59 YOL DURUMU


NTV SPOR

09:00 SPOR HABERLERİ
11:00 FUTBOL BİR AŞK
11:35 RÜZGAR ÜSTÜ
12:00 SPOR HABERLERİ
12:15 HAYATIM SPOR
13:00 SPOR HABERLERİ
13:30 YENİLSEN DE YENSEN DE
15:00 DIAMOND LEAGUE SHANHGAI GP / Aynı anda NTVSpor HD
17:00 ROMA MASTERS YARI FİNAL 1.MAÇI / Aynı anda NTVSpor HD
19:00 SPOR HABERLERİ
19:10 ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇ ÖZETLERİ
20:00 ŞAMPİYONLAR LİGİ ÖZEL
21:00 ROMA MASTERS YARI FİNAL 2.MAÇI / Aynı anda NTVSpor HD
23:00 SPOR HABERLERİ
23:15 FUTBOL MUNDIAL
23:40 ŞAMPİYONLAR LİGİ ÖZEL
uyduman73 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-05-2012, 11:28   #5
uyduman73
Gelişimci Üye
 
Yaş: 45
Mesaj: 225
Üye No: 122581
Giriş: 16-05-2012

Uydu Alıcısı: Dreambox 800 HD

Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Varsayılan

20 MAYIS PAZAR

KANAL D


06.00 Kanal D Kanal D Çocuk Kulübü Çocuk Programı Sabah
06.30 Kanal D Sihirbazlar ve Devler Çizgi-Film Sabah
07.30 Kanal D Prenses ve Bezelye Tanesi Çizgi Sinema Sabah
09.15 Kanal D Afacan Arkadaşlar Çizgi Sinema Sabah
11.15 Kanal D Evim Şahane (Tekrar) Aktüalite Sabah
13.00 Kanal D Güneri Civaoğlu ile Şeffaf Oda Aktüalite Öğle
14.15 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
16.15 Kanal D BKM Mutfak (Tekrar) Eğlence Öğleden Sonra
19.00 Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.00 Kanal D Umutsuz Ev Kadınları Yerli Dizi Prime-time
23.15 Kanal D Dehşet Adası Yabancı Sinema Gece


SHOW TV


07.30 Show Vidivodo Eğlence Sabah
08.00 Show Türk’ün Uzayla İmtihanı (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.00 Show Pazar Sürprizi Magazin Sabah
12.45 Show İyi Beslen Mutlu Yaşa Sağlık Öğle
13.45 Show Offshore - Samsun Yarışma Öğle
15.15 Show Eve Düşen Yıldırım (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.30 Show Hayata Gülümse Aktüalite Akşam
18.45 Show Show TV Ana Haber Haberler Akşam
20.00 Show Survivor Ünlüler- Gönüllüler Yarışma Prime-time
23.30 Show Hayata Gülümse Aktüalite Gece


ATV


06.30 Atv Hayal ve Gerçek Yerli Dizi Sabah
08.30 Atv Beyblade: Metal Masters Çizgi-Film Sabah
09.00 Atv Selena (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.10 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
11.55 Atv Seni Bana Yazmışlar (Tekrar) Yerli Dizi Öğle
13.45 Atv Dizi TV Magazin Öğle
14.50 Atv 2 Yaka Bir İsmail (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
16.45 Atv Yahşi Cazibe (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
19.00 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.00 Atv 2 Yaka Bir İsmail Yerli Dizi Prime-time
22.00 Atv Kim Milyoner Olmak İster? Yarışma Prime-time
23.20 Atv Sesler Yabancı Sinema Gece


STAR


07.00 Star Scooby Doo Gizem Avcıları Çizgi-Film Sabah
08.00 Star Pıtırcık Çizgi-Film Sabah
08.50 Star Klon Savaşları Çizgi-Film Sabah
09.20 Star Merlin Yabancı Dizi Sabah
10.15 Star Yeni Bir Hayat Yarışma Sabah
11.45 Star Üstün Dökmen İle Küçük Şeyler Aktüalite Sabah
12.45 Star İnsanlar Alemi (Tekrar) Eğlence Öğle
14.30 Star Eyvah Düşüyorum (Tekrar) Yarışma Öğleden Sonra
16.30 Star Bir Çocuk Sevdim (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
18.45 Star Star Ana Haber Haberler Prime-time
19.20 Star Canımın İçi (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
20.00 Star Hancock Yabancı Sinema Prime-time
21.50 Star Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Yerli Dizi Prime-time
23.59 Star Acayip Hikayeler (Tekrar) Yerli Dizi Gece


FOX


07.15 TV 8 Evrim Akın İle Uzman Avı Aktüalite Sabah
08.00 TV 8 Erken Baskı Aktüalite Sabah
11.00 TV 8 Eğitim ve Başarı Eğitim Sabah
12.00 TV 8 Yeni Hayat Aktüalite Öğle
13.00 TV 8 Haberler Haberler Öğle
13.45 TV 8 8. Gün Tartışma Öğle
16.45 TV 8 Bam Teli Gezi Akşam Üstü
18.00 TV 8 Salı Sefası (Tekrar) Aktüalite Akşam
20.00 TV 8 Hafta Sonu Haberleri Haberler Prime-time
21.00 TV 8 Baba Yabancı Sinema Prime-time
23.59 TV 8 Kara Yılan İnliyor Yabancı Sinema Gece


KANALTÜRK


07.00 Kanaltürk Gag Guk Eğlence Sabah
07.30 Kanaltürk Dolu Dolu Anadolu Gezi Sabah
08.30 Kanaltürk Aşk Yeniden Yerli Dizi Sabah
10.00 Kanaltürk Pazar Eki Sohbet Sabah
12.00 Kanaltürk Ankara’nın Nabzı Tartışma Öğle
13.30 Kanaltürk Tatlı Sürprizler Yemek Programı Öğle
14.15 Kanaltürk Dünyayı Geziyorum Gezi Öğle
15.15 Kanaltürk Herşeyim Sensin Yerli Sinema Öğleden Sonra
16.30 Kanaltürk 7/24 Dolu Dizgin Magazin Akşam Üstü
18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.00 Kanaltürk TR Plaka Yarışma Prime-time
19.50 Kanaltürk Terminatör Yabancı Dizi Prime-time
21.45 Kanaltürk Telegol Spor Programı Prime-time


KANAL 7


06.30 Kanal 7 Kanal 7’de Sabah Haberler Sabah
08.10 Kanal 7 Asr-ı Saadet’ten Tablolar Aktüalite Sabah
08.30 Kanal 7 Her Şeyin Başı Sağlık Sağlık Sabah
10.15 Kanal 7 Almanyalı Yarim Yerli Sinema Sabah
11.45 Kanal 7 Başkent Kulisi Tartışma Sabah
13.30 Kanal 7 Fakir Milyoner Yerli Sinema Öğle
15.15 Kanal 7 Çita Belgesel Öğleden Sonra
16.20 Kanal 7 İki Cambaz Yerli Sinema Akşam Üstü
18.00 Kanal 7 Kanal 7 Hafta Sonu Haberleri Haberler Akşam
19.00 Kanal 7 Taş Devri Gezi Prime-time
20.20 Kanal 7 Şaşkın Damat Yerli Sinema Prime-time


SAMANYOLU TV



06.00 Samanyolu Tv Filmi Tv Filmi Sabah
06.30 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
09.00 Samanyolu Davetsiz Misafir Gezi Sabah
10.40 Samanyolu Ayna Gezi Sabah
12.40 Samanyolu Yerli Sinema Yerli Sinema Öğle
14.20 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Öğle
16.20 Samanyolu Belgesel Belgesel Öğleden Sonra
18.20 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.30 Samanyolu Farklı Desenler Yerli Dizi Prime-time
22.00 Samanyolu Kasırga Yabancı Sinema Prime-time
23.50 Samanyolu Belgesel Belgesel Gece


TRT 1


06.35 TRT1 Gezelim Görelim Gezi Sabah
07.05 TRT1 Ömür Dediğin Belgesel Sabah
07.35 TRT1 Çiçek Taksi Yerli Dizi Sabah
08.30 TRT1 Zirvedekiler Aktüalite Sabah
09.05 TRT1 Kara Şimşek Yabancı Dizi Sabah
10.05 TRT1 Cripple Kasabası Yabancı Sinema Sabah
11.45 TRT1 Politik Açılım Tartışma Sabah
13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
14.05 TRT1 Ne Umduk Ne Bulduk Yerli Sinema Öğle
16.00 TRT1 Eğlence Pazarı Aktüalite Öğleden Sonra
17.40 TRT1 Süper Dadı Eğitim Akşam Üstü
19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.50 TRT1 Avrupa Avrupa Yerli Dizi Prime-time
21.40 TRT1 Bir Kutup Masalı Yabancı Sinema Prime-time
23.15 TRT1 Stadyum Final Spor Programı Gece


CİNE 5


07.00 Cine-5 Portreler Aktüalite Sabah
07.55 Cine-5 Filmler ve Müzikler Aktüalite Sabah
08.20 Cine-5 Dizi Magazin (Tekrar) Magazin Sabah
09.05 Cine-5 Cine Çocuk Çocuk Programı Sabah
09.45 Cine-5 Carl 2 Çizgi-Film Sabah
10.15 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
10.40 Cine-5 Pet Pals Çizgi-Film Sabah
11.20 Cine-5 Emine Beder’le Afiyet Olsun Yemek Programı Sabah
12.00 Cine-5 Bir Öykü Belgesel Öğle
12.30 Cine-5 Tekno Sinerji Aktüalite Öğle
13.30 Cine-5 Lerzan Mutlu İle Yüksek Topuklar Aktüalite Öğle
15.00 Cine-5 Kitabın Ortasından Kültür Sanat Öğleden Sonra
16.30 Cine-5 Cine Sinema Kültür Sanat Akşam Üstü
18.00 Cine-5 Soner Olgun İyi Bayramlar Müzik Programı Akşam
19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.30 Cine-5 Türksoy’la İpekyolu Gezi Prime-time
21.30 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Prime-time
22.30 Cine-5 Tarih ve Medeniyet Tartışma Gece


CNBC-E


06.00 CNBC-E Danny Phantom Çizgi-Film Sabah
06.30 CNBC-E Go Diego Go Çizgi-Film Sabah
07.00 CNBC-E Dora Çizgi-Film Sabah
07.30 CNBC-E Jimmy Neutron Çizgi-Film Sabah
08.00 CNBC-E Rocket Power Çizgi-Film Sabah
08.30 CNBC-E Fanboy And Chum Chum Çizgi-Film Sabah
09.00 CNBC-E Fairy Odd Parents Çizgi-Film Sabah
09.30 CNBC-E Penguins Of Madagascar Çizgi-Film Sabah
10.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi-Film Sabah
11.00 CNBC-E Back at the Barnyard Çizgi-Film Sabah
11.30 CNBC-E I Carly Çizgi-Film Sabah
12.00 CNBC-E House of Anubis Yabancı Dizi Öğle
13.00 CNBC-E The Simpsons Yabancı Dizi Öğle
13.30 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Öğle
14.00 CNBC-E The Secret Circle Yabancı Dizi Öğle
15.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Öğleden Sonra
16.00 CNBC-E Gossip Girl Yabancı Dizi Öğleden Sonra
17.00 CNBC-E Dark Blue Yabancı Dizi Akşam Üstü
18.00 CNBC-E Mildred Pierce Yabancı Dizi Akşam
19.00 CNBC-E Person Of Interest Yabancı Dizi Prime-time
20.00 CNBC-E The Vampire Diaries Yabancı Dizi Prime-time
21.00 CNBC-E The Secret Circle Yabancı Dizi Prime-time
22.00 CNBC-E Luck Yabancı Dizi Prime-time
23.00 CNBC-E Spartacus: Vengeance Yabancı Dizi Gece


E2


08.00 E2 The Ellen Show Sohbet Sabah
10.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Sabah
12.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğle
13.30 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğle
15.00 E2 Hot In Cleveland Yabancı Dizi Öğleden Sonra
16.00 E2 The Ellen Show Sohbet Öğleden Sonra
18.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Akşam
20.00 E2 Conan Talk Show Prime-time
22.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Prime-time
23.00 E2 Mad Men Yabancı Dizi Gece
23.59 E2 Shameless Yabancı Dizi Gece Yarısı


TNT


06.30 Tnt Mama Mirabbelle Çizgi-Film Sabah
07.00 Tnt Jelly Jam Çizgi-Film Sabah
07.30 Tnt Bananas In Pyjamas Çizgi-Film Sabah
08.00 Tnt Wow Wow Wubbzy Çizgi-Film Sabah
08.30 Tnt Smurfs Çizgi-Film Sabah
09.00 Tnt Jonny Test Çizgi-Film Sabah
09.30 Tnt Ben 10 Ultimate Challange Çizgi-Film Sabah
10.00 Tnt Renkli Hafta Sonu Magazin Sabah
12.00 Tnt Gizli Saklı (Tekrar) Magazin Öğle
15.00 Tnt Vahe İle Dekodizayn Aktüalite Öğleden Sonra
16.30 Tnt İstasyon Yerli Sinema Akşam Üstü
18.00 Tnt Yıldız Masalı (Tekrar) Yerli Dizi Akşam
20.00 Tnt Arka Sıradakiler Yerli Dizi Prime-time
23.00 Tnt Kırmızı Halı Magazin Gece
23.59 Tnt The Mentalist Yabancı Dizi Gece Yarısı


LİG TV


00:00Günün Sonu (C)

00:45Sezonun Ardından: Fenerbahçe

02:30İngiltere Haftanın Golleri

02:45Günün Sonu

03:30Tutkumuz Futbol

05:15Vay Bee

05:30Quiz: Volkan Demirel

06:001 Yıldız 10 Gol: Suat Kaya

06:15Maçın Öyküsü: Fenerbahçe - Galatasaray

06:45Geniş Özet: İBB - Bursaspor

07:15Spor Toto Kupası Maç Özetleri

07:45Quiz: Gökhan Zan

08:15Avrupa'nın Kupası 2012

10:00Günaydın Futbol (C)

12:00Sezonun Ardından: Fenerbahçe

14:00Haberler

14:15Maçın Öyküsü: Fenerbahçe - Galatasaray

15:00Futbol Dergisi

16:00Haberler

16:15Maçın Öyküsü: Beşiktaş - Trabzonspor

17:00Haberler

17:15Avrupa'nın Kupası 2012

19:00Ana Haber (C)

19:30Quiz: Olcan Adın

20:00Sezonun Ardından: Trabzonspor (C)

21:45Fransa Haftanın Golleri

22:00Haberler

22:15Şampiyonun Öyküsü

23:451 Yıldız 10 Gol: Suat Kaya


FB TV


07:30 GÜNAYDIN TÜRKİYE
08:26 KLİP
08:30 ÇİZGİ FİLM (Dragon) 5-6.BÖLÜM
08:53 HAVA DURUMU
08:54 YOL DURUMU
08:55 REKLAM
09:00 SPOR SABAHI
09:25 REKLAM
09:30 SPOR SABAHI DEVAM
09:55 REKLAM
10:00 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL 2.GÜN CANLI
10:10 REKLAM
10:13 OFSAYTA DÜŞMEDEN TEKRAR
10:37 REKLAM
10:40 OFSAYTA DÜŞMEDEN DEVAM
10:58 REKLAM
11:00 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL 2.GÜN CANLI
11:10 REKLAM
11:13 MEMET ÖZER İLE BİZ BİZE
11:34 REKLAM
11:37 MEMET ÖZER İLE BİZ BİZE DEVAM
11:58 REKLAM
12:00 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL 2.GÜN CANLI
12:10 KLİP
12:15 2011-2012 TÜRKİYE KUPASI
12:40 REKLAM
12:45 ZAMAN TÜNELİ
12:55 REKLAM
13:00 HABER
13:50 KLİP
13:53 HAVA DURUMU
13:54 YOL DURUMU
13:55 REKLAM
14:00 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL 2.GÜN CANLI
14:10 KLİP
14:15 ZAMAN TÜNELİ
14:25 REKLAM
14:30 EĞİTİMDE FARKLI BAKIŞ
14:55 REKLAM
15:00 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL 2.GÜN CANLI
15:10 KLİP
15:15 ZAMAN TÜNELİ
15:25 REKLAM
15:30 HABER
15:50 KLİP
15:53 HAVA DURUMU
15:54 YOL DURUMU
15:55 REKLAM
16:00 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL 2.GÜN CANLI
16:10 KLİP
16:15 ZAMAN TÜNELİ
16:25 REKLAM
16:30 SİNEMA SİNEMA
16:55 REKLAM
17:00 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL 2.GÜN CANLI
17:25 REKLAM
17:30 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL 2.GÜN CANLI
17:55 REKLAM
18:00 GÜNÜN RÖPORTAJI (ORHAN ŞAM)
18:25 REKLAM
18:30 GÜNÜN RÖPORTAJI (ORHAN ŞAM) DEVAM
18:55 REKLAM
19:00 DELFİ KAHİNİ
19:25 REKLAM
19:30 DELFİ KAHİNİ DEVAM
19:55 REKLAM
20:00 HABER
20:50 REKLAM
20:53 HAVA DURUMU
20:54 YOL DURUMU
20:55 REKLAM
21:00 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL 2.GÜN TEKRAR
21:25 REKLAM
21:30 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL DEVAM
21:55 REKLAM
22:00 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL DEVAM
22:25 REKLAM
22:30 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL DEVAM
22:55 REKLAM
23:00 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL DEVAM
23:25 REKLAM
23:30 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL DEVAM
23:55 REKLAM
00:00 HABER
00:50 KLİP
00:53 HAVA DURUMU
00:54 YOL DURUMU
00:55 REKLAM
01:00 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL 2.GÜN TEKRAR
01:25 KLİP
01:30 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL DEVAM
01:55 KLİP
02:00 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL DEVAM
02:25 KLİP
02:30 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL DEVAM
02:55 KLİP
03:00 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL DEVAM
03:25 KLİP
03:30 SEÇİMLİ OLAĞAN GENEL KURUL DEVAM
03:55 KLİP
04:00 HABER
04:55 KLİP
05:00 SPORTS FUN
05:25 KLİP
05:30 FENERBAHÇE GRUNDIG - ARKAS SPOR TEKRAR
06:10 KLİP
06:15 FENERBAHÇE GRUNDIG - ARKAS SPOR DEVAM
06:55 KLİP
06:58 HAVA DURUMU
06:59 YOL DURUMU


NTV SPOR


09:00 SPOR HABERLERİ
10:50 BELGESEL KUŞAĞI: MUHAMMED VE LARRY
11:40 RÜZGAR ÜSTÜ
12:00 YÜZDE YÜZ BASKET
13:00 FUTBOL AKTÜEL
14:00 SPOR HABERLERİ
14:00 SPOR HABERLERİ
14:10 ROMA MASTERS YARI FİNAL MAÇLARI GENİŞ ÖZETİ
15:00 İSTANBUL TRACK RACING
15:30 AMERIKA KUPASI FİLO YARIŞI VENEDİK / Aynı anda NTVSpor HD
17:00 ROMA MASTERS FİNAL MAÇI / Aynı anda NTVSpor HD
19:00 SPOR HABERLERİ
19:10 LA LIGA MAÇ ÖZETLERİ
20:00 SPOR HABERLERİ
20:10 DIAMOND LEAGUE SHANHGAI GP
21:00 SPOR HABERLERİ
21:15 EUROLEAGUE MAGAZİN
22:00 CHELSEA - BAYERN MUNIH GENİŞ ÖZETİ
23:00 HEDEF KIEV
uyduman73 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-05-2012, 10:57   #6
uyduman73
Gelişimci Üye
 
Yaş: 45
Mesaj: 225
Üye No: 122581
Giriş: 16-05-2012

Uydu Alıcısı: Dreambox 800 HD

Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Varsayılan

21 MAYIS PAZARTESİ

KANAL D

06.00 Kanal D Ihlamurlar Altında (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
06.45 Kanal D İrfan Değirmenci ile Günaydın Haberler Sabah
09.00 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
11.15 Kanal D Mutfağım Yemek Programı Sabah
12.30 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
12.45 Kanal D Bana Her Şey Yakışır Yarışma Öğle
14.30 Kanal D Evim Şahane Aktüalite Öğle
15.40 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
17.15 Kanal D Arka Sokaklar (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
18.50 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.50 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Prime-time
20.00 Kanal D Arka Sokaklar Yerli Dizi Prime-time
23.00 Kanal D Kanıt Yerli Dizi Gece


SHOW TV


06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
09.00 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
09.45 Show Show Kulüp Magazin Sabah
12.00 Show Saba Tümer ile Bugün Eğlence Öğle
15.00 Show Bugün Ne Giysem? Yarışma Öğleden Sonra
18.30 Show Hayata Gülümse Aktüalite Akşam
18.45 Show Ali Kırca ile Ana Haber Haberler Prime-time
19.50 Show Spor Sayfası Spor Programı Prime-time
20.00 Show Survivor Ünlüler- Gönüllüler Yarışma Prime-time


ATV


06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
08.30 Atv Unutulmaz (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
13.00 Atv Yeniden Başlayalım Aktüalite Öğle
15.45 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
19.00 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.00 Atv Son Yerli Dizi Prime-time
22.45 Atv Kim Milyoner Olmak İster? Yarışma Gece


STAR


06.40 Star Bugün Haberler Sabah
09.00 Star Beni Affet (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.00 Star Melek Aktüalite Sabah
13.00 Star Soframız Yemek Programı Öğle
14.00 Star Benim Güzel Evim Yarışma Öğle
15.30 Star Miss Turkey Kamp Günlüğü Aktüalite Öğleden Sonra
16.30 Star Yeni Bir Hayat Yarışma Öğleden Sonra
17.10 Star Beni Affet Yerli Dizi Akşam Üstü
18.45 Star Star Ana Haber Haberler Prime-time
19.20 Star Canımın İçi Yerli Dizi Prime-time
20.00 Star Bir Çocuk Sevdim Yerli Dizi Prime-time
23.10 Star Büyük Risk Yarışma Gece


FOX


06.45 Fox Fatih Portakal ile Çalar Saat Haberler Sabah
10.30 Fox Lale Devri (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
12.30 Fox Su Gibi Kadın Programı Öğle
15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
16.30 Fox Dinle Sevgili (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.30 Fox Nazlı Tolga ile FOX Ana Haber Haberler Akşam
19.15 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
20.45 Fox Yer Gök Aşk Yerli Dizi Prime-time
23.59 Fox Canım Benim (Tekrar) Yerli Dizi Gece Yarısı


TV 8


07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
08.30 TV 8 Erkan Tan'la Başkentten Haberler Sabah
10.45 TV 8 Böyle Bir Şey Var Mı? Sohbet Sabah
13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
13.30 TV 8 8 Numarada Şenlik Var Sohbet Öğle
16.30 TV 8 Gülhan’ın Galaksi Rehberi Gezi Öğleden Sonra
17.30 TV 8 Haber Aktif Haberler Akşam Üstü
19.00 TV 8 Kobra Takibi Yabancı Dizi Prime-time
20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
21.00 TV 8 Zorro Efsanesi Yabancı Sinema Prime-time
23.30 TV 8 Bizim Stadyum Spor Programı Gece


KANALTÜRK

07.00 Kanaltürk Habercin Ali Eğlence Sabah
08.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Sabah
11.00 Kanaltürk TR Plaka (Tekrar) Yarışma Sabah
11.45 Kanaltürk Hicran Yarası (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
13.30 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
14.00 Kanaltürk Derya'nın Dünyası Kadın Programı Öğle
16.30 Kanaltürk Yerden Yüksek (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
18.50 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Akşam
19.00 Kanaltürk TR Plaka Yarışma Prime-time
19.50 Kanaltürk Bitirim İkili 2 Yabancı Sinema Prime-time
21.45 Kanaltürk Canlı Hedef Yabancı Dizi Prime-time
22.45 Kanaltürk Karakol Yabancı Dizi Prime-time
23.45 Kanaltürk Sır Yabancı Sinema Gece


KANAL 7


06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
08.10 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Sabah
09.50 Kanal 7 Dr. Feridun Kunak Show Sağlık Sabah
12.00 Kanal 7 İkbal’le Hayatın İçinden Sohbet Öğle
14.30 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğle
15.30 Kanal 7 Şebnem Kısaparmak İle Güzel Günler Kadın Programı Öğleden Sonra
18.00 Kanal 7 Kanal 7 Ana Haber Haberler Akşam Üstü
19.00 Kanal 7 Hababam Sınıfı Uyanıyor Yerli Sinema Prime-time
21.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
22.00 Kanal 7 Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı Sohbet Prime-time


SAMANYOLU TV


06.00 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
08.00 Samanyolu Şifa Niyetine Aktüalite Sabah
09.20 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Sabah
11.00 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Sabah
12.45 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Öğle
14.20 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
16.40 Samanyolu Gereği Düşünüldü Yerli Dizi Akşam Üstü
18.15 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.30 Samanyolu Ve İnsan Aldandı Yerli Dizi Prime-time
23.45 Samanyolu Farklı Boyut Yerli Dizi Gece


TRT 1


06.00 TRT1 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı Advertorial Sabah
06.05 TRT1 Ayrılsak da Beraberiz Yerli Dizi Sabah
07.00 TRT1 Sabah Haber Haberler Sabah
08.25 TRT1 Şaşıfelek Çıkmazı Yerli Dizi Sabah
09.10 TRT1 Ah Kalbim Yerli Dizi Sabah
10.30 TRT1 Gülben Kadın Programı Sabah
13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
13.30 TRT1 Prensin Şarkısı Yabancı Dizi Öğle
14.45 TRT1 Hayata Dair Zuhal Topal Aktüalite Öğleden Sonra
16.30 TRT1 Halil İbrahim Sofrası Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.30 TRT1 Habere Doğru Haberler Akşam
19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.50 TRT1 Bir Zamanlar Osmanlı - Kıyam Yerli Dizi Prime-time
22.15 TRT1 Leyla ile Mecnun Yerli Dizi Gece


CİNE 5


07.30 Cine-5 Ayla Çetinkaya ile Güne Merhaba Haberler Sabah
09.30 Cine-5 Bir Öykü Belgesel Sabah
10.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
10.25 Cine-5 Pet Pals Çizgi-Film Sabah
10.40 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Sabah
11.15 Cine-5 Farklı Bir Gün Aktüalite Sabah
13.00 Cine-5 Cine5 Öğle Haberleri Haberler Öğle
13.30 Cine-5 Lerzan Mutlu ile Yüksek Topuklar Sohbet Öğle
15.50 Cine-5 Esra'nın Yemek Günlüğü Yemek Programı Öğleden Sonra
16.30 Cine-5 Carl 2 Çizgi-Film Öğleden Sonra
17.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü
17.35 Cine-5 Bir Öykü Belgesel Akşam Üstü
17.45 Cine-5 Bir Demet Yasemin Sohbet Akşam
19.20 Cine-5 Cine Cafe Kültür Sanat Prime-time
19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.30 Cine-5 Portreler Aktüalite Prime-time
21.35 Cine-5 The Popcorn Kültür Sanat Prime-time
22.15 Cine-5 Ece'nin Konukları Sohbet Prime-time
23.30 Cine-5 Surabhis Tiyatrosu: Hindistan Belgesel Gece


CNBC-E


06.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
09.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğle
17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
18.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi Sinema Akşam
18.30 CNBC-E House of Anubis Yabancı Dizi Akşam
19.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
20.00 CNBC-E Two And A Half Men Yabancı Dizi Prime-time
21.00 CNBC-E Luck Yabancı Dizi Prime-time
22.00 CNBC-E Matrix 2 Yabancı Sinema Gece
00.00 CNBC-E Conan O'Brien Talk Show Gece Yarısı


E2


08.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Sabah
09.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Sabah
10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
11.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Sabah
12.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Öğle
13.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğle
14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
16.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğleden Sonra
17.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Akşam Üstü
18.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Akşam
19.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Prime-time
20.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Prime-time
21.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Prime-time
22.00 E2 Conan Talk Show Prime-time
23.00 E2 Mad Men Yabancı Dizi Gece
23.59 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece Yarısı


TNT


06.30 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
07.00 Tnt Ben 10 Ultimate Alien Çizgi-Film Sabah
07.30 Tnt Renkli Bir Gün Sohbet Sabah
09.15 Tnt Değişim Zamanı Sağlık Sabah
10.45 Tnt Magazin Dünyası Magazin Sabah
12.30 Tnt Ömer Çelakıl’la Hayatın Şifreleri Aktüalite Öğle
14.15 Tnt İzdivaç Kadın Programı Öğle
18.00 Tnt Çarkıfelek Yarışma Akşam
20.00 Tnt Kiminle Evlendim Yabancı Sinema Prime-time
22.00 Tnt Benim Zengin Dostlarım Yabancı Sinema Gece
23.59 Tnt Lanetli Ev Yabancı Sinema Gece Yarısı


LİG TV


00:00Günün Sonu (C)

00:45Sezonun Ardından: Trabzonspor

02:30Avrupa'nın Kupası 2012

04:15Bursaspor - Kayserispor

06:001 Yıldız 10 Gol: Suat Kaya

06:15Fenerbahçe - Orduspor

08:00Günaydın Futbol (C)

10:00Sezonun Ardından: Trabzonspor

13:00Haberler

14:00Futbol Gündemi (C)

16:001 Yıldız 10 Gol: Suat Kaya

17:15Eskişehirspor - Beşiktaş

18:00Quiz: Ayhan Akman

19:00Ana Haber (C)

20:00Sezonun Ardından: Beşiktaş (C)

21:451 Yıldız 10 Gol: Suat Kaya

22:00Haberler

22:15Avrupa'nın Kupası 2012

00:00Günün Sonu (C)

00:45Sezonun Ardından: Beşiktaş


LİG TV 2

00:00Blackpool - West Ham United

00:30İtalya Haftanın Golleri

00:45Sport Recife - Flamengo

01:15Auxerre - Montpellier

04:00Vay Bee

05:00Sezonun Ardından: Trabzonspo

07:30Blackpool - West Ham United

08:00Maçın Öyküsü: Fenerbahçe - Galatasaray

08:45 Eskişehirspor- Beşiktaş

10:30Günaydın Futbol

12:30Bursaspor - Kayserispor

14:15Footbrazil

15:00Sezonun Ardından: Trabzonspor

17:00Premier League World

19:00Auxerre - Montpellier

21:15Footbrazil

21:45Manchester City - Qpr

22:15Blackpool - West Ham United

00:00Footbrazil

00:30Avrupa'nın Kupası 2012


LİG TV 3


00:30Geniş Özet: St Etıenne - Bordeaux

01:00Haberler

01:15Maç Saati: BJK Milangaz - Galatasaray MP

03:00Haberler

03:15Maç Saati: Auxerre - Montpellier

05:00Haberler

05:15Maç Saati: Lorient - PSG

07:00Haberler

07:151 Efsane 10 Gol: Pele

07:30Geniş Özet: Sport Recife - Flamengo

08:00Haberler

08:151 Efsane 10 Gol: Maradona

08:30Hayatım Basketbol: Mehmet Baturalp

09:00Haberler

09:15Maç Saati: Auxerre - Montpellier

11:00Haberler

11:15Maç Saati: BJK Milangaz - Galatasaray MP

13:00Footbrazil

13:30Otofan

14:00Haberler

14:15Maç Saati: St Etienne - Bordeaux

16:00Haberler

16:15Maç Saati: Banvit - Anadolu Efes

18:00BBL Play-Off Özel

19:00Anadolu Efes - Banvit (C)

21:00BBL 3.05 (C)

22:00Haberler

22:151 Efsane 10 Gol: Ian Wright

22:30Geniş Özet: Auxerre - Montpellier

23:00Premier League World

23:30Geniş Özet: Botafogo - Sao Paulo

00:00Fransa Maç Özetleri

00:451 Efsane 10 Gol: Dennis Bergkamp

01:00Haberler


FB TV


07:00 GÜNAYDIN TÜRKİYE
08:26 KLİP
08:30 ÇİZGİ FİLM (Dragon) 7-8.BÖLÜM
08:54 REKLAM
09:00 SPOR SABAHI CANLI
09:27 REKLAM
09:30 SPOR SABAHI DEVAM
09:55 REKLAM
10:00 SPOR SABAHI DEVAM
10:26 REKLAM
10:30 SPOR SABAHI DEVAM
10:55 REKLAM
11:00 2011-2012 TÜRKİYE KUPASI
11:25 REKLAM
11:30 MEMET ÖZER İLE BİZ BİZE
11:55 REKLAM
12:00 MEMET ÖZER İLE BİZ BİZE DEVAM
12:25 REKLAM
12:30 HABER
13:50 KLİP
13:53 HAVA DURUMU
13:54 YOL DURUMU
13:55 REKLAM
14:00 GÜNDEM (MASA TENİSİ) CANLI
14:25 REKLAM
14:30 GÜNDEM (MASA TENİSİ) DEVAM
14:55 REKLAM
15:00 GÜNDEM (GENÇ BAYAN BASKETBOL TAKIMI) CANLI
15:25 REKLAM
15:30 HABER
15:55 REKLAM
16:00 DELFİ KAHİNİ
16:25 REKLAM
16:30 DELFİ KAHİNİ DEVAM
16:55 REKLAM
17:00 SİNEMA SİNEMA
17:25 REKLAM
17:30 HABER
17:50 KLİP
17:53 HAVA DURUMU
17:54 YOL DURUMU
17:55 REKLAM
18:00 ROTADA BU HAFTA KOLAJ
18:25 REKLAM
18:30 ROTADA BU HAFTA DEVAM
18:55 REKLAM
19:00 OFSAYTA DÜŞMEDEN
19:25 REKLAM
19:30 OFSAYTA DÜŞMEDEN DEVAM
19:55 REKLAM
20:00 HABER
20:48 REKLAM
20:53 HAVA DURUMU
20:54 YOL DURUMU
20:55 REKLAM
21:00 STÜDYO FUTBOL
21:25 REKLAM
21:30 STÜDYO FUTBOL DEVAM
21:55 REKLAM
22:00 STÜDYO FUTBOL DEVAM
22:25 REKLAM
22:30 GÜNDEM (GENÇ BAYAN BASKETBOL TAKIMI) TEKRAR
22:55 REKLAM
23:00 CAN BARTU İLE FUTBOL GÜNDEMİ
23:25 REKLAM
23:30 CAN BARTU İLE FUTBOL GÜNDEMİ DEVAM
23:55 REKLAM
00:00 HABER
00:50 KLİP
00:53 HAVA DURUMU
00:54 YOL DURUMU
00:55 REKLAM
01:00 STÜDYO FUTBOL TEKRAR
01:25 KLİP
01:30 STÜDYO FUTBOL DEVAM
01:55 KLİP
02:00 STÜDYO FUTBOL DEVAM
02:25 KLİP
02:30 2011-2012 TÜRKİYE KUPASI
02:55 REKLAM
03:00 CAN BARTU İLE FUTBOL GÜNDEMİ TEKRAR
03:25 REKLAM
03:30 CAN BARTU İLE FUTBOL GÜNDEMİ DEVAM
03:55 KLİP
04:00 HABER
04:50 KLİP
05:00 SİNEMA SİNEMA
05:25 KLİP
05:30 BURSASPOR - FENERBAHÇE U15 FİNALİ TEKRAR
06:10 KLİP
06:15 BURSASPOR - FENERBAHÇE U15 FİNALİ 2.YARI
06:55 KLİP
06:58 HAVA DURUMU
06:59 YOL DURUMU


NTV SPOR


07:00 7 / 10
10:00 SPOR HABERLERİ
10:10 DIAMOND LEAGUE SHANHGAI GP
11:00 SPOR HABERLERİ
11:10 SPOR SERVİSİ
12:10 EXTREME SPORTS
13:00 ROMA MASTERS FİNAL MAÇI: Rafael Nadal – Novak Djokovic / Aynı anda NTVSpor HD
15:30 FUTBOL MUNDIAL
16:00 SPOR HABERLERİ
16:10 SPOR SERVİSİ
17:00 SPOR HABERLERİ
17:15 DÜNYANIN SPORU
18:00 SPOR HABERLERİ
18:15 MADRID MASTERS YARI FİNAL MAÇLARI GENİŞ ÖZET
19:00 SPOR MERKEZİ
20:00 CSKA MOSKOVA - OLIMPIAKOS (EUROLEAGUE)
22:30 ŞAMPİYONLUK HİKAYESİ
23:00 90 +
00:00 SPOR GECESİ
uyduman73 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-05-2012, 11:13   #7
uyduman73
Gelişimci Üye
 
Yaş: 45
Mesaj: 225
Üye No: 122581
Giriş: 16-05-2012

Uydu Alıcısı: Dreambox 800 HD

Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Varsayılan

22 MAYIS SALI

KANAL D


06.00 Kanal D Ihlamurlar Altında (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
06.45 Kanal D İrfan Değirmenci ile Günaydın Haberler Sabah
09.00 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
11.15 Kanal D Mutfağım Yemek Programı Sabah
12.30 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
12.45 Kanal D Bana Her Şey Yakışır Yarışma Öğle
14.30 Kanal D Evim Şahane Aktüalite Öğle
15.40 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
17.15 Kanal D Arka Sokaklar (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
18.50 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.50 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Prime-time
20.00 Kanal D Öyle Bir Geçer Zaman Ki Yerli Dizi Prime-time
23.00 Kanal D Kazanmak İçin 1 Dakika Yarışma Gece


SHOW TV


06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
09.00 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
09.45 Show Show Kulüp Magazin Sabah
12.00 Show Saba Tümer ile Bugün Eğlence Öğle
15.00 Show Bugün Ne Giysem? Yarışma Öğleden Sonra
18.30 Show Hayata Gülümse Aktüalite Akşam
18.45 Show Ali Kırca ile Ana Haber Haberler Prime-time
19.50 Show Spor Sayfası Spor Programı Prime-time
20.00 Show Pis Yedili Yerli Dizi Prime-time
23.15 Show Tatil Yabancı Sinema Gece


ATV


06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
08.30 Atv Unutulmaz (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
13.00 Atv Yeniden Başlayalım Aktüalite Öğle
15.45 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
19.00 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.00 Atv Al Yazmalım Yerli Dizi Prime-time
22.15 Atv Uçurum Yerli Dizi Gece


STAR


06.40 Star Bugün Haberler Sabah
09.00 Star Beni Affet (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.00 Star Melek Aktüalite Sabah
13.00 Star Soframız Yemek Programı Öğle
14.00 Star Benim Güzel Evim Yarışma Öğle
15.30 Star Miss Turkey Kamp Günlüğü Aktüalite Öğleden Sonra
16.30 Star Yeni Bir Hayat Yarışma Öğleden Sonra
17.10 Star Beni Affet Yerli Dizi Akşam Üstü
18.45 Star Star Ana Haber Haberler Prime-time
19.20 Star Canımın İçi Yerli Dizi Prime-time
20.00 Star Firar Yerli Dizi Prime-time
23.10 Star Büyük Risk Yarışma Gece
23.59 Star Dehşet Gecesi Yabancı Sinema Gece Yarısı


FOX


06.45 Fox Fatih Portakal ile Çalar Saat Haberler Sabah
10.30 Fox Lale Devri (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
12.30 Fox Su Gibi Kadın Programı Öğle
15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
16.30 Fox Dinle Sevgili (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.30 Fox Nazlı Tolga ile FOX Ana Haber Haberler Akşam
19.15 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
20.45 Fox Dinle Sevgili Yerli Dizi Prime-time
21.45 Fox Araf Zamanı Yerli Dizi Prime-time


TV 8


07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
08.30 TV 8 Erkan Tan'la Başkentten Haberler Sabah
10.45 TV 8 Böyle Bir Şey Var Mı? Sohbet Sabah
13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
13.30 TV 8 8 Numarada Şenlik Var Sohbet Öğle
16.30 TV 8 Gülhan’ın Galaksi Rehberi Gezi Öğleden Sonra
17.30 TV 8 Haber Aktif Haberler Akşam Üstü
19.00 TV 8 Kobra Takibi Yabancı Dizi Prime-time
20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
21.00 TV 8 Çılgın İkili 2 Yabancı Sinema Prime-time
23.00 TV 8 Muhallebi Kralı Eğlence Gece


KANALTÜRK


07.00 Kanaltürk Habercin Ali Eğlence Sabah
08.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Sabah
11.00 Kanaltürk TR Plaka (Tekrar) Yarışma Sabah
11.45 Kanaltürk Hicran Yarası (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
13.30 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
14.00 Kanaltürk Derya'nın Dünyası Kadın Programı Öğle
16.30 Kanaltürk Yerden Yüksek (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
18.50 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Akşam
19.00 Kanaltürk TR Plaka Yarışma Prime-time
19.50 Kanaltürk Karanlık Fırtına Yabancı Sinema Prime-time
21.45 Kanaltürk Canlı Hedef Yabancı Dizi Prime-time
22.45 Kanaltürk Karakol Yabancı Dizi Prime-time
23.30 Kanaltürk Merkez Siyaset Tartışma Gece


KANAL 7


06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
08.10 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Sabah
09.50 Kanal 7 Dr. Feridun Kunak Show Sağlık Sabah
12.00 Kanal 7 İkbal’le Hayatın İçinden Sohbet Öğle
14.30 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğle
15.30 Kanal 7 Şebnem Kısaparmak İle Güzel Günler Kadın Programı Öğleden Sonra
18.00 Kanal 7 Kanal 7 Ana Haber Haberler Akşam Üstü
19.00 Kanal 7 Avanak Abdi Yerli Sinema Prime-time
21.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
22.00 Kanal 7 Ceylan Show Eğlence Prime-time


SAMANYOLU TV


06.00 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
08.00 Samanyolu Şifa Niyetine Aktüalite Sabah
09.20 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Sabah
11.00 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Sabah
12.45 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Öğle
14.20 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
16.40 Samanyolu Gereği Düşünüldü Yerli Dizi Akşam Üstü
18.15 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
23.30 Samanyolu Ve İnsan Aldandı Yerli Dizi Gece


TRT 1


06.00 TRT1 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı Advertorial Sabah
06.05 TRT1 Ayrılsak da Beraberiz Yerli Dizi Sabah
07.00 TRT1 Sabah Haber Haberler Sabah
08.25 TRT1 Şaşıfelek Çıkmazı Yerli Dizi Sabah
09.10 TRT1 Ah Kalbim Yerli Dizi Sabah
10.30 TRT1 Gülben Kadın Programı Sabah
13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
13.30 TRT1 Prensin Şarkısı Yabancı Dizi Öğle
14.45 TRT1 Hayata Dair Zuhal Topal Aktüalite Öğleden Sonra
16.30 TRT1 Halil İbrahim Sofrası Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.25 TRT1 Ç.Rizespor-Adanaspor Maç Akşam
18.30 TRT1 Habere Doğru Haberler Akşam
19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.35 TRT1 Seksenler Yerli Dizi Prime-time
23.00 TRT1 Mor Menekşeler (Tekrar) Yerli Dizi Gece


CİNE 5


07.30 Cine-5 Ayla Çetinkaya ile Güne Merhaba Haberler Sabah
09.30 Cine-5 Bir Öykü Belgesel Sabah
10.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
10.25 Cine-5 Pet Pals Çizgi-Film Sabah
10.40 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Sabah
11.15 Cine-5 Farklı Bir Gün Aktüalite Sabah
13.00 Cine-5 Cine5 Öğle Haberleri Haberler Öğle
13.30 Cine-5 Lerzan Mutlu ile Yüksek Topuklar Sohbet Öğle
15.50 Cine-5 Esra'nın Yemek Günlüğü Yemek Programı Öğleden Sonra
16.30 Cine-5 Carl 2 Çizgi-Film Öğleden Sonra
17.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü
17.35 Cine-5 Bir Öykü Belgesel Akşam Üstü
17.45 Cine-5 Bir Demet Yasemin Sohbet Akşam
19.20 Cine-5 Cine Cafe Kültür Sanat Prime-time
19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.30 Cine-5 Tarih ve Medeniyet Tartışma Prime-time
22.10 Cine-5 90+3 Spor Programı Gece


CNBC-E


06.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
09.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğle
17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
18.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi Sinema Akşam
18.30 CNBC-E House of Anubis Yabancı Dizi Akşam
19.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
20.00 CNBC-E Desperate Housewives Yabancı Dizi Prime-time
22.00 CNBC-E Üvey Kardeşler Yabancı Sinema Gece
00.00 CNBC-E Conan O'Brien Talk Show Gece Yarısı


E2


08.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Sabah
09.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Sabah
10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
11.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Sabah
12.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Öğle
13.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğle
14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
16.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğleden Sonra
17.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Akşam Üstü
18.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Akşam
19.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Prime-time
20.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Prime-time
21.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Prime-time
22.00 E2 Conan Talk Show Prime-time
23.00 E2 It’s Always Sunny In Philadelphia Yabancı Dizi Prime-time
23.30 E2 How To Make It In America Yabancı Dizi Gece
23.59 E2 Mad Men Yabancı Dizi Gece Yarısı


TNT


06.30 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
07.00 Tnt Ben 10 Ultimate Alien Çizgi-Film Sabah
07.30 Tnt Renkli Bir Gün Sohbet Sabah
09.15 Tnt Değişim Zamanı Sağlık Sabah
10.45 Tnt Magazin Dünyası Magazin Sabah
12.30 Tnt Ömer Çelakıl’la Hayatın Şifreleri Aktüalite Öğle
14.15 Tnt İzdivaç Kadın Programı Öğle
18.00 Tnt Türk Malı (Tekrar) Yerli Dizi Akşam
19.15 Tnt Çarkıfelek Yarışma Prime-time
22.00 Tnt Arka Sıradakiler (Tekrar) Yerli Dizi Gece
23.59 Tnt Uzayda Dehşet Yabancı Sinema Gece Yarısı


LİG TV


00:00Günün Sonu (C)

00:45Sezonun Ardından: Beşiktaş

02:30Avrupa'nın Kupası 2012

04:15 Manisaspor - Trabzonspor

06:15İstanbul Bb - Galatasaray

08:00Günaydın Futbol (C)

10:00Sezonun Ardından: Beşiktaş

12:00Avrupa'nın Kupası 2012

14:00Futbol Gündemi (C)

15:00Acun Efsaneler Kupası (C)

19:00Ana Haber (C)

20:00Şampiyonluğun Öyküsü

21:45Vay Bee

22:0021

00:00Günün Sonu (C)

00:45Şampiyonluğun Öyküsü


LİG TV 2


00:00Footbrazil

00:30Avrupa'nın Kupası 2012

02:15Golün Kralı: Burak Yılmaz

02:30Botafogo - Sao Paulo

05:00Sezonun Ardından: Beşiktaş

06:45Premier League World

08:00Maçın Öyküsü: Beşiktaş - Trabzonspor

08:45Gaziantepspor - Fenerbahçe

10:30Günaydın Futbol

12:30Manisaspor - Trabzonspor

14:15Premier League World

15:00Sezonun Ardından: Beşiktaş

17:30Futbol Gündemi

19:00Avrupa'nın Kupası 2012

20:451 Yıldız 10 Gol: M. Romashenko

21:00Premier League'de Sezonun Golleri

22:15Sezonun Ardından: Galatasaray

00:30Premier League World

00:45Auxerre - Montpellier


LİG TV 3


00:00Fransa Maç Özetleri

00:451 Efsane 10 Gol: Dennis Bergkamp

01:00Haberler

03:15Bbl 3.05

04:151 Efsane 10 Gol: Kevin Keegan

05:00Haberler

05:15St Etienne - Bordeaux

08:00Haberler

08:30Euroleague Magazin

09:00Haberler

09:15Toulouse - Ajaccio

11:00Haberler

11:15Anadolu Efes - Banvit

13:00Bbl 3.05

14:00Haberler

14:15Auxerre - Montpellier

16:00Haberler

16:15Bjk Milangaz - Galatasaray Mp

18:00Haberler

19:00Bbl Play-Off Özel (C)

20:00Bjk Milangaz - Galatasaray Mp (C)

22:0041. Dakika (C)

22:30Euroleague Magazin


FB TV


07:00 GÜNAYDIN TÜRKİYE
07:53 KLİP
07:58 HAVA DURUMU
07:59 YOL DURUMU
08:00 SPOR-FİT
08:27 KLİP
08:30 ÇİZGİ FİLM (Dragon) 9-10.BÖLÜM
08:57 REKLAM
09:00 SPOR SABAHI
09:25 REKLAM
09:30 SPOR SABAHI DEVAM
09:50 KLİP
09:55 HAVA DURUMU
09:56 YOL DURUMU
09:57 REKLAM
10:00 POTADA FENER CANLI
10:25 REKLAM
10:30 POTADA FENER DEVAM
10:55 REKLAM
11:00 GÜNDEM (MASA TENİSİ)
11:25 REKLAM
11:30 CAN BARTU İLE FUTBOL GÜNDEMİ TEKRAR
11:55 REKLAM
12:00 CAN BARTU İLE FUTBOL GÜNDEMİ DEVAM
12:25 REKLAM
12:30 SPORTS FUN
12:50 KLİP
12:53 HAVA DURUMU
12:54 YOL DURUMU
12:55 REKLAM
13:00 HABER
13:50 KLİP
13:53 HAVA DURUMU
13:54 YOL DURUMU
13:55 REKLAM
14:00 STÜDYO FUTBOL TEKRAR
14:25 REKLAM
14:30 STÜDYO FUTBOL DEVAM
14:55 REKLAM
15:00 STÜDYO FUTBOL DEVAM
15:25 REKLAM
15:30 HABER
15:50 KLİP
15:53 HAVA DURUMU
15:54 YOL DURUMU
15:55 REKLAM
16:00 GÜNDEM (MASA TENİSİ) TEKRAR
16:25 REKLAM
16:30 GÜNDEM (MASA TENİSİ) DEVAM
16:55 REKLAM
17:00 GÜNDEM (GENÇ BAYAN BASKET TAKIMI) TEKRAR
17:25 REKLAM
17:30 HABER
17:53 HAVA DURUMU
17:54 YOL DURUMU
17:55 REKLAM
18:00 SPORTİF (YELKEN ŞUBESİ)
18:25 REKLAM
18:30 FENERBAHÇE'YE ÇAĞ ATLATAN BAŞKAN
18:55 REKLAM
19:00 DELFİ KAHİNİ
19:25 REKLAM
19:30 DELFİ KAHİNİ DEVAM
19:55 REKLAM
20:00 HABER
20:50 REKLAM
20:53 HAVA DURUMU
20:54 YOL DURUMU
20:55 REKLAM
21:00 2F1B
21:25 REKLAM
21:30 2F1B DEVAM
21:55 REKLAM
22:00 2F1B DEVAM
22:25 REKLAM
22:30 SPOR MAGAZİN
22:55 REKLAM
23:00 SPOR MAGAZİN DEVAM
23:25 REKLAM
23:30 GÜNDEM (MASA TENİSİ) DEVAM
23:53 HAVA DURUMU
23:54 YOL DURUMU
23:55 REKLAM
00:00 HABER
00:50 KLİP
00:53 HAVA DURUMU
00:54 YOL DURUMU
00:55 REKLAM
01:00 2F1B TEKRAR
01:25 KLİP
01:30 2F1B DEVAM
01:55 KLİP
02:00 2F1B DEVAM
02:25 KLİP
02:30 SPOR MAGAZİN
02:55 KLİP
03:00 SPOR MAGAZİN DEVAM
03:25 KLİP
03:30 FENERBAHÇE'YE ÇAĞ ATLATAN BAŞKAN
03:55 KLİP
04:00 HABER
04:50 KLİP
04:58 HAVA DURUMU
04:59 YOL DURUMU
05:00 SİNEMA SİNEMA
05:25 KLİP
05:30 BUCASPOR-FENERBAHÇE 14 FİNALİ TEKRAR
06:10 REKLAM
06:15 BUCASPOR-FENERBAHÇE 14 FİNALİ 2.YARI
06:55 KLİP


NTV SPOR


07:00 7 / 10
10:00 SPOR HABERLERİ
10:10 TRANSWORLD SPORTS
11:00 SPOR HABERLERİ
11:10 SPOR SERVİSİ
12:15 HANGİSİ DOĞRU
13:00 SPOR HABERLERİ
13:15 İSTANBUL TRACK RACING
14:00 14 / 16
15:30 LAUREUS SPOR MAGAZİN
16:00 SPOR HABERLERİ
16:10 SPOR SERVİSİ
17:00 SPOR HABERLERİ
17:15 DÜNYANIN SPORU
18:00 SPOR HABERLERİ
18:15 SON SET
19:00 SPOR MERKEZİ
20:00 FUTBOL MUNDIAL
20:30 GOL
22:00 SPOR HABERLERİ
22:15 HEDEF KIEV
23:00 SPOR GECESİ
uyduman73 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-05-2012, 10:56   #8
uyduman73
Gelişimci Üye
 
Yaş: 45
Mesaj: 225
Üye No: 122581
Giriş: 16-05-2012

Uydu Alıcısı: Dreambox 800 HD

Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Varsayılan



23 MAYIS ÇARŞAMBA

KANAL D

06.00 Kanal D Ihlamurlar Altında (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
06.45 Kanal D İrfan Değirmenci ile Günaydın Haberler Sabah
09.00 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
11.15 Kanal D Mutfağım Yemek Programı Sabah
12.30 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
12.45 Kanal D Bana Her Şey Yakışır Yarışma Öğle
14.30 Kanal D Evim Şahane Aktüalite Öğle
15.40 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
17.15 Kanal D Arka Sokaklar (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
18.50 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.50 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Prime-time
20.00 Kanal D Kuzey Güney Yerli Dizi Prime-time
23.59 Kanal D Abbas Güçlü İle Genç Bakış Sohbet Gece Yarısı


SHOW TV

06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
09.00 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
09.45 Show Show Kulüp Magazin Sabah
12.00 Show Saba Tümer ile Bugün Eğlence Öğle
15.00 Show Bugün Ne Giysem? Yarışma Öğleden Sonra
18.30 Show Hayata Gülümse Aktüalite Akşam
18.45 Show Ali Kırca ile Ana Haber Haberler Prime-time
19.50 Show Spor Sayfası Spor Programı Prime-time
20.00 Show Türk’ün Uzayla İmtihanı Yerli Dizi Prime-time
22.00 Show Eve Düşen Yıldırım (Tekrar) Yerli Dizi Prime-time
23.59 Show Hayata Gülümse Aktüalite Gece


ATV

06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
08.30 Atv Unutulmaz (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
13.00 Atv Yeniden Başlayalım Aktüalite Öğle
15.45 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
19.00 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.00 Atv Çocuklar Duymasın Yerli Dizi Prime-time
23.20 Atv 2 Yaka Bir İsmail (Tekrar) Yerli Dizi Gece


STAR


06.40 Star Bugün Haberler Sabah
09.00 Star Beni Affet (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.00 Star Melek Aktüalite Sabah
13.00 Star Soframız Yemek Programı Öğle
14.00 Star Benim Güzel Evim Yarışma Öğle
15.30 Star Miss Turkey Kamp Günlüğü Aktüalite Öğleden Sonra
16.30 Star Yeni Bir Hayat Yarışma Öğleden Sonra
17.10 Star Beni Affet Yerli Dizi Akşam Üstü
18.45 Star Star Ana Haber Haberler Prime-time
19.20 Star Canımın İçi Yerli Dizi Prime-time
20.00 Star Muhteşem Yüzyıl Yerli Dizi Prime-time
23.15 Star Eyvah Düşüyorum Yarışma Gece


FOX


06.45 Fox Fatih Portakal ile Çalar Saat Haberler Sabah
10.30 Fox Lale Devri (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
12.30 Fox Su Gibi Kadın Programı Öğle
15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
16.30 Fox Dinle Sevgili (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.30 Fox Nazlı Tolga ile FOX Ana Haber Haberler Akşam
19.15 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
20.45 Fox Dinle Sevgili Yerli Dizi Prime-time
21.45 Fox Düşman Hattı 3: Kolombiya Yabancı Sinema Prime-time
23.45 Fox Criminal Minds Yabancı Dizi Gece


TV 8


07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
08.30 TV 8 Erkan Tan'la Başkentten Haberler Sabah
10.45 TV 8 Böyle Bir Şey Var Mı? Sohbet Sabah
13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
13.30 TV 8 8 Numarada Şenlik Var Sohbet Öğle
16.30 TV 8 Gülhan’ın Galaksi Rehberi Gezi Öğleden Sonra
17.30 TV 8 Haber Aktif Haberler Akşam Üstü
19.00 TV 8 Kobra Takibi Yabancı Dizi Prime-time
20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
21.00 TV 8 Adaletin Peşinde Yabancı Sinema Prime-time
23.00 TV 8 Kral Çıplak Sohbet Gece


KANALTÜRK


07.00 Kanaltürk Habercin Ali Eğlence Sabah
08.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Sabah
11.00 Kanaltürk TR Plaka (Tekrar) Yarışma Sabah
11.45 Kanaltürk Hicran Yarası (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
13.30 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
14.00 Kanaltürk Derya'nın Dünyası Kadın Programı Öğle
16.30 Kanaltürk Yerden Yüksek (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
18.50 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Akşam
19.00 Kanaltürk TR Plaka Yarışma Prime-time
19.50 Kanaltürk Öldürme Zamanı Yabancı Sinema Prime-time
21.45 Kanaltürk Canlı Hedef Yabancı Dizi Prime-time
22.45 Kanaltürk Karakol Yabancı Dizi Prime-time
23.30 Kanaltürk Neşter Tartışma Gece


KANAL 7


06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
08.10 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Sabah
09.50 Kanal 7 Dr. Feridun Kunak Show Sağlık Sabah
12.00 Kanal 7 İkbal’le Hayatın İçinden Sohbet Öğle
14.30 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğle
15.30 Kanal 7 Şebnem Kısaparmak İle Güzel Günler Kadın Programı Öğleden Sonra
18.00 Kanal 7 Kanal 7 Ana Haber Haberler Akşam Üstü
19.00 Kanal 7 Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor Yerli Sinema Prime-time
21.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
22.00 Kanal 7 Keloğlan İle Cankız Yerli Sinema Prime-time
23.45 Kanal 7 Kurtlar Vadisi (Tekrar) Yerli Dizi Gece


SAMANYOLU TV


06.00 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
08.00 Samanyolu Şifa Niyetine Aktüalite Sabah
09.20 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Sabah
11.00 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Sabah
12.45 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Öğle
14.20 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
16.40 Samanyolu Gereği Düşünüldü Yerli Dizi Akşam Üstü
18.15 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.30 Samanyolu Şefkat Tepe Yerli Dizi Prime-time
23.00 Samanyolu Kelime Zinciri Yarışma Gece


TRT 1

06.00 TRT1 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı Advertorial Sabah
06.05 TRT1 Ayrılsak da Beraberiz Yerli Dizi Sabah
07.00 TRT1 Sabah Haber Haberler Sabah
08.25 TRT1 Şaşıfelek Çıkmazı Yerli Dizi Sabah
09.10 TRT1 Ah Kalbim Yerli Dizi Sabah
10.30 TRT1 Gülben Kadın Programı Sabah
13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
13.30 TRT1 Prensin Şarkısı Yabancı Dizi Öğle
14.45 TRT1 Hayata Dair Zuhal Topal Aktüalite Öğleden Sonra
16.30 TRT1 Halil İbrahim Sofrası Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.25 TRT1 Kasımpaşa-Konyaspor Maç Akşam
18.30 TRT1 Habere Doğru Haberler Akşam
19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.15 TRT1 Devre Arası Maç Prime-time
20.35 TRT1 Sakarya Fırat Yerli Dizi Prime-time
22.40 TRT1 Kurt Kanunu Yerli Dizi Prime-time
23.55 TRT1 Gabbeh Yabancı Sinema Gece


CİNE 5


07.30 Cine-5 Ayla Çetinkaya ile Güne Merhaba Haberler Sabah
09.30 Cine-5 Bir Öykü Belgesel Sabah
10.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
10.25 Cine-5 Pet Pals Çizgi-Film Sabah
10.40 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Sabah
11.15 Cine-5 Farklı Bir Gün Aktüalite Sabah
13.00 Cine-5 Cine5 Öğle Haberleri Haberler Öğle
13.30 Cine-5 Lerzan Mutlu ile Yüksek Topuklar Sohbet Öğle
15.50 Cine-5 Esra'nın Yemek Günlüğü Yemek Programı Öğleden Sonra
16.30 Cine-5 Carl 2 Çizgi-Film Öğleden Sonra
17.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü
17.35 Cine-5 Bir Öykü Belgesel Akşam Üstü
17.45 Cine-5 Bir Demet Yasemin Sohbet Akşam
19.20 Cine-5 Cine Cafe Kültür Sanat Prime-time
19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.30 Cine-5 Dizi Magazin Magazin Prime-time
21.30 Cine-5 Türkiye Özlemi Gezi Prime-time
22.15 Cine-5 Ece'nin Konukları Sohbet Prime-time
23.30 Cine-5 The Popcorn Kültür Sanat Gece


CNBC-E


06.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
09.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğle
17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
18.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi Sinema Akşam
18.30 CNBC-E House of Anubis Yabancı Dizi Akşam
19.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
20.00 CNBC-E Better with You Yabancı Dizi Prime-time
21.00 CNBC-E Mildred Pierce Yabancı Dizi Prime-time
22.00 CNBC-E Risk Almak Yabancı Sinema Gece
00.00 CNBC-E Conan O'Brien Talk Show Gece Yarısı


E2


08.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Sabah
09.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Sabah
10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
11.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Sabah
12.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Öğle
13.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğle
14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
16.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğleden Sonra
17.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Akşam Üstü
18.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Akşam
19.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Prime-time
20.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Prime-time
21.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Prime-time
22.00 E2 Conan Talk Show Prime-time
23.00 E2 Eastbound & Down Yabancı Dizi Prime-time
23.30 E2 Bored To Death Yabancı Dizi Gece
23.59 E2 It’s Always Sunny In Philadelphia Yabancı Dizi Gece Yarısı


TNT


06.30 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
07.00 Tnt Ben 10 Ultimate Alien Çizgi-Film Sabah
07.30 Tnt Renkli Bir Gün Sohbet Sabah
09.15 Tnt Değişim Zamanı Sağlık Sabah
10.45 Tnt Magazin Dünyası Magazin Sabah
12.30 Tnt Ömer Çelakıl’la Hayatın Şifreleri Aktüalite Öğle
14.15 Tnt İzdivaç Kadın Programı Öğle
18.00 Tnt Türk Malı (Tekrar) Yerli Dizi Akşam
19.15 Tnt Çarkıfelek Yarışma Prime-time
22.00 Tnt Hayatın Şifreleri Özel Aktüalite Gece








LİG TV


00:00Günün Sonu (C)

00:45Şampiyonluğun Öyküsü

04:15Beşiktaş - Mke Ankaragücü

06:15Mersin İy - Bursaspor

08:00Günaydın Futbol (C)

10:00Futbol Dergisi: 17. Bölüm

11:15Şampiyonluğun Öyküsü

13:00Haberler

14:00Futbol Gündemi (C)

16:00Golün Kralı: Burak Yılmaz

17:00Haberler

18:00Quiz: Dıego Lugano

19:00Ana Haber (C)

20:00Quiz: Ergün Penbe

21:45Golün Kralı: Burak Yılmaz

22:00Haberler

23:45Fransa Haftanın Golleri

00:00Günün Sonu (C)

00:45Quiz: Ergün Penbe


LİG TV 2


00:30Premier League World

00:45Auxerre - Montpellier

01:15Fransa Ligi Maç Özetleri

02:00Premier League'de Sezonun Golleri

03:00Futbol Gündemi

04:15Günün Sonu

06:45St Etienne - Bordeaux

07:30 Auxerre - Montpellier

08:00Fransa Ligi Maç Özetleri

10:30Günaydın Futbol

12:30Beşiktaş - Mke Ankaragücü

14:15Blackpool - West Ham United

14:451 Yıldız 10 Gol: M. Romashenko

16:45Fransa Haftanın Golleri

19:00Şampiyonluğun Öyküsü

21:00Fransa Ligi Maç Özetleri

22:15Sezonun Ardından: Fenerbahçe

00:00Farklı Açı Süper Final

00:45Fransa Haftanın Golleri


LİG TV 3


00:00Redbull X Fıghters: 1. Bölüm - Dubai

01:00Haberler

01:15Bjk Milangaz - Galatasaray Mp

03:00Haberler

03:15Fransa Maç Özetleri

05:15Blackpool - West Ham United

07:151 Efsane 10 Gol: Eric Cantona

07:30Premier League World

08:15Fransa Haftanın Golleri

09:00Botafogo - Sao Paulo

11:00Haberler

11:15Bjk Milangaz - Galatasaray Mp

13:00İngiltere Premier League Sezonun En İyi Golleri

14:00Haberler

14:15Fransa Haftanın Golleri

15:00Euroleague Magazin

15:30Blackpool - West Ham United

16:00Anadolu Efes - Banvit

18:00Bbl Play - Off Özel (C)

19:00Anadolu Efes - Banvit (C)

21:0041. Dakika (C)

21:30Botafogo - Sao Paulo

22:00Haberler

23:00Hayatım Basketbol: Aydın Örs

00:00St Etienne - Bordeaux

00:30Premier League World


FB TV

07:00 GÜNAYDIN TÜRKİYE
07:50 KLİP
07:58 HAVA DURUMU
07:59 YOL DURUMU
08:00 SPOR-FİT
08:25 KLİP
08:30 ÇİZGİ FİLM (Dragon) 11-12.BÖLÜM
08:53 KLİP
08:54 HAVA DURUMU
08:55 YOL DURUMU
08:56 REKLAM
09:00 SPOR SABAHI
09:25 REKLAM
09:30 SPOR SABAHI DEVAM
09:55 REKLAM
10:00 SPORTİF (YELKEN ŞUBESİ)
10:25 REKLAM
10:30 GÜNDEM (MASA TENİSİ)
10:55 REKLAM
11:00 SPOR MAGAZİN
11:25 REKLAM
11:30 SPOR MAGAZİN DEVAM
11:55 REKLAM
12:00 DELFİ KAHİNİ
12:25 REKLAM
12:30 DELFİ KAHİNİ DEVAM
12:55 REKLAM
13:00 HABER
13:50 KLİP
13:53 HAVA DURUMU
13:54 YOL DURUMU
13:55 REKLAM
14:00 GÜNÜN RÖPORTAJI (Fahrudin Ömeroviç)
14:25 REKLAM
14:30 GÜNÜN RÖPORTAJI (Fahrudin Ömeroviç) DEVAM
14:55 REKLAM
15:00 MUSIC BOX
15:25 REKLAM
15:30 HABER
15:50 KLİP
15:53 HAVA DURUMU
15:54 YOL DURUMU
15:55 REKLAM
16:00 2F1B TEKRAR
16:25 REKLAM
16:30 2F1B DEVAM
16:55 REKLAM
17:00 2F1B DEVAM
17:25 REKLAM
17:30 HABER
17:50 KLİP
17:53 HAVA DURUMU
17:54 YOL DURUMU
17:55 REKLAM
18:00 POTADA FENER TEKRAR
18:25 REKLAM
18:30 POTADA FENER DEVAM
18:55 REKLAM
19:00 STÜDYO FENERIUM CANLI
19:25 REKLAM
19:30 STÜDYO FENERIUM DEVAM
19:55 REKLAM
20:00 HABER
20:48 REKLAM
20:53 HAVA DURUMU
20:54 YOL DURUMU
20:55 REKLAM
21:00 GÜNÜN RÖPORTAJI (Fahrudin Ömeroviç)
21:25 REKLAM
21:30 GÜNÜN RÖPORTAJI (Fahrudin Ömeroviç) DEVAM
21:55 REKLAM
22:00 GÜNDEM (MASA TENİSİ)
22:25 REKLAM
22:30 GÜNDEM (MASA TENİSİ) DEVAM
22:55 REKLAM
23:00 FENERBAHÇE'YE ÇAĞ ATLATAN BAŞKAN
23:25 REKLAM
23:30 GÜNDEM (GENÇ BAYAN BASKET TAKIMI) TEKRAR
23:53 HAVA DURUMU
23:54 YOL DURUMU
23:55 REKLAM
00:00 HABER
00:50 KLİP
00:53 HAVA DURUMU
00:54 YOL DURUMU
00:55 REKLAM
01:00 SPOR MAGAZİN
01:25 KLİP
01:30 SPOR MAGAZİN DEVAM
01:55 KLİP
02:00 SPORTİF (YELKEN ŞUBESİ)
02:25 KLİP
02:30 GÜNDEM (MASA TENİSİ)
02:55 KLİP
03:00 DELFİ KAHİNİ
03:25 KLİP
03:30 DELFİ KAHİNİ DEVAM
03:56 KLİP
04:00 HABER
04:55 KLİP
05:00 SPORTS FUN
05:25 KLİP
05:30 BURSASPOR - FENERBAHÇE U15 FİNALİ TEKRAR
06:10 KLİP
06:15 BURSASPOR - FENERBAHÇE U15 FİNALİ 2.YARI
06:50 KLİP
06:58 HAVA DURUMU
06:59 YOL DURUMU


[COLOR="DarkGreen"NTV SPOR[/color]

07:00 7 / 10
10:00 SPOR HABERLERİ
10:10 GOL
11:00 SPOR HABERLERİ
11:10 SPOR SERVİSİ
12:15 SON SET
13:00 SPOR HABERLERİ
13:15 FUTBOL BİR AŞK
14:00 14 / 16
15:30 HEDEF KIEV
16:00 SPOR HABERLERİ
16:10 SPOR SERVİSİ
17:00 SPOR HABERLERİ
17:15 DÜNYANIN SPORU
18:00 SPOR HABERLERİ
18:10 HAYATIM SPOR
19:00 SPOR MERKEZİ
19:55 ROMA MASTERS ARDINDAN
21:00 SPOR HABERLERİ
21:15 ŞAMPİYONUN MAÇLARI (FA CUP)
22:00 SPOR HABERLERİ
22:15 EUROLEAGUE MAGAZİN
23:00 SPOR GECESİ
uyduman73 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-05-2012, 10:17   #9
uyduman73
Gelişimci Üye
 
Yaş: 45
Mesaj: 225
Üye No: 122581
Giriş: 16-05-2012

Uydu Alıcısı: Dreambox 800 HD

Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Varsayılan

23 MAYIS PERŞEMBE

KANAL D


06.00 Kanal D Ihlamurlar Altında (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
06.45 Kanal D İrfan Değirmenci ile Günaydın Haberler Sabah
09.00 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
11.15 Kanal D Mutfağım Yemek Programı Sabah
12.30 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
12.45 Kanal D Bana Her Şey Yakışır Yarışma Öğle
14.30 Kanal D Evim Şahane Aktüalite Öğle
15.40 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
17.15 Kanal D Arka Sokaklar (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
18.50 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.50 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Prime-time
20.00 Kanal D Fatmagül’ün Suçu Ne? Yerli Dizi Prime-time
23.00 Kanal D Şanslı Masa Eğlence Gece
23.59 Kanal D 32. Gün Sohbet Gece Yarısı


SHOW TV


06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
09.00 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
09.45 Show Show Kulüp Magazin Sabah
12.00 Show Saba Tümer ile Bugün Eğlence Öğle
15.00 Show Bugün Ne Giysem? Yarışma Öğleden Sonra
18.30 Show Hayata Gülümse Aktüalite Akşam
18.45 Show Ali Kırca ile Ana Haber Haberler Prime-time
19.50 Show Spor Sayfası Spor Programı Prime-time
20.00 Show Suskunlar Yerli Dizi Prime-time
23.30 Show Siyaset Meydanı Tartışma Gece


ATV



06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
08.30 Atv Unutulmaz (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
13.00 Atv Yeniden Başlayalım Aktüalite Öğle
15.45 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
19.00 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.00 Atv Alemin Kıralı Yerli Dizi Prime-time
22.00 Atv Kim Milyoner Olmak İster? Yarışma Prime-time
23.30 Atv Nihat Hatipoğlu ile Kandil Dini Program Gece


STAR


06.40 Star Bugün Haberler Sabah
09.00 Star Beni Affet (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.00 Star Melek Aktüalite Sabah
13.00 Star Soframız Yemek Programı Öğle
14.00 Star Benim Güzel Evim Yarışma Öğle
15.30 Star Miss Turkey Kamp Günlüğü Aktüalite Öğleden Sonra
16.30 Star Yeni Bir Hayat Yarışma Öğleden Sonra
17.10 Star Beni Affet Yerli Dizi Akşam Üstü
18.45 Star Star Ana Haber Haberler Prime-time
19.20 Star Canımın İçi Yerli Dizi Prime-time
20.00 Star Eyvah Düşüyorum Yarışma Prime-time
22.00 Star İnsanlar Alemi Eğlence Prime-time
23.45 Star 1 Erkek 1 Kadın Yerli Dizi Gece


FOX


06.45 Fox Fatih Portakal ile Çalar Saat Haberler Sabah
10.30 Fox Lale Devri (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
12.30 Fox Su Gibi Kadın Programı Öğle
15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
16.30 Fox Dinle Sevgili (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.30 Fox Nazlı Tolga ile FOX Ana Haber Haberler Akşam
19.15 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
20.45 Fox Dinle Sevgili Yerli Dizi Prime-time
21.45 Fox Kime Niyet Kime Kısmet Yarışma Prime-time
23.45 Fox Yer Gök Aşk (Tekrar) Yerli Dizi Gece


TV 8


07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
08.30 TV 8 Erkan Tan'la Başkentten Haberler Sabah
10.45 TV 8 Böyle Bir Şey Var Mı? Sohbet Sabah
13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
13.30 TV 8 8 Numarada Şenlik Var Sohbet Öğle
16.30 TV 8 Gülhan’ın Galaksi Rehberi Gezi Öğleden Sonra
17.30 TV 8 Haber Aktif Haberler Akşam Üstü
19.00 TV 8 Kobra Takibi Yabancı Dizi Prime-time
20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
21.00 TV 8 Kiralık Katil Yabancı Sinema Prime-time
23.00 TV 8 Muhabbet Kralı Eğlence Gece


KANALTÜRK


07.00 Kanaltürk Habercin Ali Eğlence Sabah
08.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Sabah
11.00 Kanaltürk TR Plaka (Tekrar) Yarışma Sabah
11.45 Kanaltürk Hicran Yarası (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
13.30 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
14.00 Kanaltürk Derya'nın Dünyası Kadın Programı Öğle
16.30 Kanaltürk Yerden Yüksek (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
18.50 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Akşam
19.00 Kanaltürk TR Plaka Yarışma Prime-time
19.50 Kanaltürk Kara Şövalye Yabancı Sinema Prime-time
21.45 Kanaltürk Canlı Hedef Yabancı Dizi Prime-time
22.45 Kanaltürk Karakol Yabancı Dizi Prime-time
23.30 Kanaltürk 2X2 Tartışma Gece


KANAL 7



06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
08.10 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Sabah
09.50 Kanal 7 Dr. Feridun Kunak Show Sağlık Sabah
12.00 Kanal 7 İkbal’le Hayatın İçinden Sohbet Öğle
14.30 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğle
15.30 Kanal 7 Şebnem Kısaparmak İle Güzel Günler Kadın Programı Öğleden Sonra
18.00 Kanal 7 Kanal 7 Ana Haber Haberler Akşam Üstü
19.00 Kanal 7 Kapıcılar Kralı Yerli Sinema Prime-time
21.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
22.00 Kanal 7 Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler-Regaib Kandili Sohbet Gece


SAMANYOLU TV



6.00 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
08.00 Samanyolu Şifa Niyetine Aktüalite Sabah
09.20 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Sabah
11.00 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Sabah
12.45 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Öğle
14.20 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
16.40 Samanyolu Gereği Düşünüldü Yerli Dizi Akşam Üstü
18.15 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.30 Samanyolu Büyük Buluşma Yerli Dizi Prime-time
21.30 Samanyolu Regaip Kandili Özel Dini Program Prime-time
23.00 Samanyolu Kelime Zinciri Yarışma Gece


TRT 1


06.00 TRT1 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı Advertorial Sabah
06.05 TRT1 Ayrılsak da Beraberiz Yerli Dizi Sabah
07.00 TRT1 Sabah Haber Haberler Sabah
08.25 TRT1 Şaşıfelek Çıkmazı Yerli Dizi Sabah
09.10 TRT1 Ah Kalbim Yerli Dizi Sabah
10.30 TRT1 Gülben Kadın Programı Sabah
13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
13.30 TRT1 Prensin Şarkısı Yabancı Dizi Öğle
14.45 TRT1 Hayata Dair Zuhal Topal Aktüalite Öğleden Sonra
16.30 TRT1 Halil İbrahim Sofrası Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.30 TRT1 Habere Doğru Haberler Akşam
19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.50 TRT1 Regaib Kandili Özel Dini Program Prime-time
21.35 TRT1 Eurovision´a Doğru Yarışma Prime-time
22.00 TRT1 Eurovision Şarkı Yarışması Yarı Final Yarışma Gece
23.59 TRT1 Aklı Selim Aktüalite Gece Yarısı


CİNE 5


07.30 Cine-5 Ayla Çetinkaya ile Güne Merhaba Haberler Sabah
09.30 Cine-5 Bir Öykü Belgesel Sabah
10.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
10.25 Cine-5 Pet Pals Çizgi-Film Sabah
10.40 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Sabah
11.15 Cine-5 Farklı Bir Gün Aktüalite Sabah
13.00 Cine-5 Cine5 Öğle Haberleri Haberler Öğle
13.30 Cine-5 Lerzan Mutlu ile Yüksek Topuklar Sohbet Öğle
15.50 Cine-5 Esra'nın Yemek Günlüğü Yemek Programı Öğleden Sonra
16.30 Cine-5 Carl 2 Çizgi-Film Öğleden Sonra
17.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü
17.35 Cine-5 Bir Öykü Belgesel Akşam Üstü
17.45 Cine-5 Bir Demet Yasemin Sohbet Akşam
19.20 Cine-5 Cine Cafe Kültür Sanat Prime-time
19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.30 Cine-5 Regaip Kandili Özel Dini Program Prime-time
21.35 Cine-5 Prof. Dr. Ramazan Ayvallı ile Kandil Özel Dini Program Prime-time
22.50 Cine-5 Basketbol Panaroma Spor Programı Gece


CNBC-E


06.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
09.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğle
17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
18.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi Sinema Akşam
18.30 CNBC-E House of Anubis Yabancı Dizi Akşam
19.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
20.00 CNBC-E How I Met Your Mother Yabancı Dizi Prime-time
21.00 CNBC-E Person Of Interest Yabancı Dizi Prime-time
22.00 CNBC-E Amerikan Güzeli Yabancı Sinema Gece
00.00 CNBC-E Conan O'Brien Talk Show Gece Yarısı


E2


08.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Sabah
09.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Sabah
10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
11.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Sabah
12.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Öğle
13.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğle
14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
16.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğleden Sonra
17.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Akşam Üstü
18.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Akşam
19.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Prime-time
20.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Prime-time
21.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Prime-time
22.00 E2 Conan Talk Show Gece
23.00 E2 Shameless Yabancı Dizi Gece
23.59 E2 Eastbound & Down Yabancı Dizi Gece Yarısı


TNT


06.30 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
07.00 Tnt Ben 10 Ultimate Alien Çizgi-Film Sabah
07.30 Tnt Renkli Bir Gün Sohbet Sabah
09.15 Tnt Değişim Zamanı Sağlık Sabah
10.45 Tnt Magazin Dünyası Magazin Sabah
12.30 Tnt Ömer Çelakıl’la Hayatın Şifreleri Aktüalite Öğle
14.15 Tnt İzdivaç Kadın Programı Öğle
18.00 Tnt Çarkıfelek Yarışma Akşam
20.00 Tnt Kurtlar Vadisi Pusu Yerli Dizi Prime-time
23.15 Tnt Hayatın Şifreleri Özel Aktüalite Gece


LİG TV


00:00Günün Sonu (C)

00:45Quiz: Ergün Penbe

01:151 Yıldız 10 Gol: M. Romashenko

01:30Farklı Açı Süper Final

03:15Fransa Haftanın Golleri

04:00Golün Kralı: Burak Yılmaz

06:15Samsunspor - Trabzonspor

08:00Günaydın Futbol (C)

10:0021

12:45Golün Kralı: Burak Yılmaz

13:00Haberler

14:00Futbol Gündemi (C)

16:001 Yıldız 10 Gol: M. Romashenko

17:00Haberler

18:00Quiz: Ergün Penbe

18:30Süper Final Maç Özetleri: 4. Hafta

19:00Ana Haber (C)

20:00Milli Maça Doğru (C)

21:00Türkiye-Gürcistan (C)

23:00Milli Maçın Ardından (C)

00:00Günün Sonu (C)

00:45Türkiye - Gürcistan


LİG TV 2


00:00Farklı Açı Süper Final

00:45Fransa Haftanın Golleri

01:15Vay Bee

02:30Blackpool - West Ham United

03:00Futbol Gündemi

06:45Farklı Açı Süper Final

07:30Premier League'de Sezonun Golleri

08:45Bursaspor - Beşiktaş

10:30Günaydın Futbol

12:30 Fenerbahçe - Manisaspor

15:30Şampiyonluğun Öyküsü

17:30Futbol Gündemi

20:30Footbrazil

21:15Premier League World

22:15Sezonun Ardından: Trabzonspor

00:45Şampiyonluğun Öyküsü


LİG TV 3


00:00St Etienne - Bordeaux

00:30Premier League World

03:15Lorient - Psg

05:15Fransa Maç Özetleri

07:151 Efsane 10 Gol: Johan Cruyff

08:151 Efsane 10 Gol: George Best

09:00Haberler

11:15Anadolu Efes - Banvit

13:00Hayatım Basketbol: Erman Kunter

14:00Haberler

15:15Redbull X Fıghters: 1. Bölüm - Dubai

16:15Blackpool - West Ham United

18:30Footbrazil

19:00Bbl 3.05

21:00İngiltere Premier League Sezonun En İyi Goller

22:00Haberler

23:00Euroleague Magazin

23:30Auxerre - Montpellier


FB TV


07:00 GÜNAYDIN TÜRKİYE
07:50 KLİP
07:58 HAVA DURUMU
07:59 YOL DURUMU
08:00 SPOR-FİT
08:25 KLİP
08:30 ÇİZGİ FİLM (Dragon) 13-14.BÖLÜM
08:55 HAVA DURUMU
08:56 YOL DURUMU
08:57 REKLAM
09:00 SPOR SABAHI
09:26 REKLAM
09:30 SPOR SABAHI DEVAM
09:50 KLİP
09:54 HAVA DURUMU
09:55 YOL DURUMU
09:56 REKLAM
10:00 FİLEDE FENER CANLI
10:26 REKLAM
10:30 FİLEDE FENER DEVAM
10:55 REKLAM
11:00 FENERBAHÇE'YE ÇAĞ ATLATAN BAŞKAN
11:25 REKLAM
11:30 SPORTİF (KÜREK ŞUBESİ)
11:55 REKLAM
12:00 MUSIC BOX
12:25 REKLAM
12:30 GÜNDEM (MASA TENİSİ)
12:56 REKLAM
13:00 HABER
13:50 KLİP
13:53 HAVA DURUMU
13:54 YOL DURUMU
13:55 REKLAM
14:00 SPOR MAGAZİN
14:25 REKLAM
14:30 SPOR MAGAZİN DEVAM
14:55 REKLAM
15:00 2011-2012 TÜRKİYE KUPASI
15:25 REKLAM
15:30 HABER
15:50 KLİP
15:53 HAVA DURUMU
15:54 YOL DURUMU
15:55 REKLAM
16:00 GÜNÜN RÖPORTAJI (Fahrudin Ömeroviç)
16:25 REKLAM
16:30 GÜNÜN RÖPORTAJI (Fahrudin Ömeroviç) DEVAM
16:55 REKLAM
17:00 SPORTS FUN
17:25 REKLAM
17:30 HABER
17:50 KLİP
17:53 HAVA DURUMU
17:54 YOL DURUMU
17:55 REKLAM
18:00 FİLEDE FENER TEKRAR
18:35 REKLAM
18:40 FİLEDE FENER DEVAM
18:55 REKLAM
19:00 FENERBAHÇE'YE ÇAĞ ATLATAN BAŞKAN
19:25 REKLAM
19:30 SPORTİF (KÜREK ŞUBESİ)
19:55 REKLAM
20:00 HABER
20:45 REKLAM
20:50 KLİP
20:55 REKLAM
21:00 FUTBOL DOSYASI
21:25 REKLAM
21:30 FUTBOL DOSYASI DEVAM
21:55 REKLAM
22:00 FUTBOL DOSYASI DEVAM
22:25 REKLAM
22:30 MAÇ KAÇ KAÇ
22:55 REKLAM
23:00 MAÇIN ARDINDAN (TÜRKİYE-GÜRCİSTAN) CANLI
23:25 REKLAM
23:30 MAÇIN ARDINDAN (TÜRKİYE-GÜRCİSTAN) DEVAM
23:48 KLİP
23:53 HAVA DURUMU
23:54 YOL DURUMU
23:55 REKLAM
00:00 HABER
00:50 KLİP
00:53 HAVA DURUMU
00:54 YOL DURUMU
00:55 REKLAM
01:00 FUTBOL DOSYASI TEKRAR
01:25 KLİP
01:30 FUTBOL DOSYASI DEVAM
01:55 KLİP
02:00 FUTBOL DOSYASI DEVAM
02:25 KLİP
02:30 MAÇ KAÇ KAÇ
02:55 KLİP
03:00 MAÇIN ARDINDAN (TÜRKİYE-GÜRCİSTAN) TEKRAR
03:25 KLİP
03:30 MAÇIN ARDINDAN (TÜRKİYE-GÜRCİSTAN) DEVAM
03:55 KLİP
04:00 HABER
04:50 KLİP
04:58 HAVA DURUMU
04:59 YOL DURUMU
05:00 SPORTİF (KÜREK ŞUBESİ)
05:25 KLİP
05:30 FENERBAHÇE GRUNDIG - ARKAS SPOR TEKRAR
06:10 REKLAM
06:15 FENERBAHÇE GRUNDIG - ARKAS SPOR DEVAM
06:50 KLİP
06:58 HAVA DURUMU
06:59 YOL DURUMU


NTV SPOR


07:00 7 / 10
10:00 SPOR HABERLERİ
10:10 ROMA MASTERS ARDINDAN
11:00 SPOR HABERLERİ
11:10 SPOR SERVİSİ
12:15 TRANSWORLD SPORTS
13:00 SPOR HABERLERİ
13:15 LAUREUS SPOR MAGAZİN
14:00 ATP 250 NICE ÇEYREK FİNAL MAÇI
16:00 ATP 250 NICE ÇEYREK FİNAL MAÇI
18:00 SPOR HABERLERİ
18:15 ŞAMPİYONUN MAÇLARI (FA CUP)
19:00 SPOR MERKEZİ
19:55 BELGESEL KUŞAĞI: MUHAMMED VE LARRY
21:00 ŞAMPİYONUN MAÇLARI (AVRUPA LİGİ)
22:00 SPOR HABERLERİ
22:15 HEDEF KIEV
23:00 SPOR GECESİ
uyduman73 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-05-2012, 11:29   #10
uyduman73
Gelişimci Üye
 
Yaş: 45
Mesaj: 225
Üye No: 122581
Giriş: 16-05-2012

Uydu Alıcısı: Dreambox 800 HD

Thanks: 0
Thanked 8 Times in 7 Posts
Varsayılan

25 MAYIS CUMA

KANAL D

06.00 Kanal D Ihlamurlar Altında (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
06.45 Kanal D İrfan Değirmenci ile Günaydın Haberler Sabah
09.00 Kanal D Doktorum Sağlık Sabah
11.15 Kanal D Mutfağım Yemek Programı Sabah
12.30 Kanal D Gün Arası Haberler Öğle
12.45 Kanal D Bana Her Şey Yakışır Yarışma Öğle
14.30 Kanal D Evim Şahane Aktüalite Öğle
15.40 Kanal D Akasya Durağı (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
17.15 Kanal D Arka Sokaklar (Tekrar) Yerli Dizi Akşam Üstü
18.50 Kanal D Koca Kafalar Eğlence Akşam
19.00 Kanal D Kanal D Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.50 Kanal D Spor Gündemi Spor Programı Prime-time
20.00 Kanal D Yalan Dünya Yerli Dizi Prime-time
23.00 Kanal D Beyaz Show Eğlence Gece


SHOW TV


06.30 Show Sabah Haberleri Haberler Sabah
09.00 Show Cennet Mahallesi (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
09.45 Show Show Kulüp Magazin Sabah
12.00 Show Saba Tümer ile Bugün Eğlence Öğle
15.00 Show Bugün Ne Giysem? Yarışma Öğleden Sonra
18.30 Show Hayata Gülümse Aktüalite Akşam
18.45 Show Ali Kırca ile Ana Haber Haberler Prime-time
19.50 Show Spor Sayfası Spor Programı Prime-time
20.00 Show Adını Feriha Koydum Yerli Dizi Prime-time
22.30 Show Eve Düşen Yıldırım Yerli Dizi Gece


ATV


06.30 Atv Kahvaltı Haberleri Haberler Sabah
08.30 Atv Unutulmaz (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.00 Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert Aktüalite Sabah
13.00 Atv Yeniden Başlayalım Aktüalite Öğle
15.45 Atv Esra Erol'da Evlen Benimle Kadın Programı Öğleden Sonra
19.00 Atv ATV Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.00 Atv Hayat Devam Ediyor Yerli Dizi Prime-time
23.20 Atv Uçurum (Tekrar) Yerli Dizi Gece


STAR


06.40 Star Bugün Haberler Sabah
09.00 Star Beni Affet (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
10.00 Star Melek Aktüalite Sabah
13.00 Star Soframız Yemek Programı Öğle
14.00 Star Benim Güzel Evim Yarışma Öğle
15.30 Star Miss Turkey Kamp Günlüğü Aktüalite Öğleden Sonra
16.30 Star Yeni Bir Hayat Yarışma Öğleden Sonra
17.10 Star Beni Affet Yerli Dizi Akşam Üstü
18.45 Star Star Ana Haber Haberler Prime-time
19.20 Star Canımın İçi Yerli Dizi Prime-time
20.00 Star Yüzüklerin Efendisi Yabancı Sinema Prime-time
23.30 Star 1 Erkek 1 Kadın Yerli Dizi Gece
23.59 Star Acayip Hikayeler Yerli Dizi Gece Yarısı


FOX


06.45 Fox Fatih Portakal ile Çalar Saat Haberler Sabah
10.30 Fox Lale Devri (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
12.30 Fox Su Gibi Kadın Programı Öğle
15.00 Fox Unutma Beni Yerli Dizi Öğleden Sonra
16.30 Fox Dinle Sevgili (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.30 Fox Nazlı Tolga ile FOX Ana Haber Haberler Akşam
19.15 Fox Deniz Yıldızı Yerli Dizi Prime-time
21.00 Fox Avatar Yabancı Sinema Prime-time


TV 8


07.00 TV 8 tv8'de Bu Sabah Haberler Sabah
08.30 TV 8 Erkan Tan'la Başkentten Haberler Sabah
10.45 TV 8 Böyle Bir Şey Var Mı? Sohbet Sabah
13.00 TV 8 Gün Ortası Haberler Öğle
13.30 TV 8 8 Numarada Şenlik Var Sohbet Öğle
16.30 TV 8 Gülhan’ın Galaksi Rehberi Gezi Öğleden Sonra
17.30 TV 8 Haber Aktif Haberler Akşam Üstü
19.00 TV 8 Kobra Takibi Yabancı Dizi Prime-time
20.00 TV 8 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
21.00 TV 8 Özel Birlik Yabancı Sinema Prime-time
23.00 TV 8 Medya Kralı Eğlence Gece


KANALTÜRK


07.00 Kanaltürk Habercin Ali Eğlence Sabah
08.45 Kanaltürk 2. Sayfa Magazin Sabah
11.00 Kanaltürk TR Plaka (Tekrar) Yarışma Sabah
11.45 Kanaltürk Hicran Yarası (Tekrar) Yerli Dizi Sabah
13.30 Kanaltürk Öğle Haberleri Haberler Öğle
14.00 Kanaltürk Derya'nın Dünyası Kadın Programı Öğle
16.30 Kanaltürk Yerden Yüksek (Tekrar) Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.00 Kanaltürk Sıcak Gündem Haberler Akşam
18.15 Kanaltürk Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
18.50 Kanaltürk Spor Bülteni Haberler Akşam
19.00 Kanaltürk TR Plaka Yarışma Prime-time
19.50 Kanaltürk Bakış Açısı Yabancı Sinema Prime-time
21.45 Kanaltürk Canlı Hedef Yabancı Dizi Prime-time
22.30 Kanaltürk Karakol Yabancı Dizi Prime-time
23.30 Kanaltürk 7/24 Dolu Dizgin Magazin Gece


KANAL 7


06.30 Kanal 7 Kanal 7'de Sabah Haberler Sabah
08.10 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Sabah
09.50 Kanal 7 Dr. Feridun Kunak Show Sağlık Sabah
12.00 Kanal 7 İkbal’le Hayatın İçinden Sohbet Öğle
14.30 Kanal 7 Kalp Gözü Yerli Dizi Öğle
15.30 Kanal 7 Şebnem Kısaparmak İle Güzel Günler Kadın Programı Öğleden Sonra
18.00 Kanal 7 Kanal 7 Ana Haber Haberler Akşam Üstü
19.00 Kanal 7 Hababam Sınıfı Güle Güle Yerli Sinema Prime-time
21.00 Kanal 7 Kanal 7 Haber Saati Haberler Prime-time
22.00 Kanal 7 Şaka Şaka Eğlence Prime-time
23.30 Kanal 7 İskele Sancak Tartışma Gece


SAMANYOLU TV


06.00 Samanyolu Merhaba Yenigün Haberler Sabah
08.00 Samanyolu Şifa Niyetine Aktüalite Sabah
09.20 Samanyolu Beşinci Boyut Yerli Dizi Sabah
11.00 Samanyolu Tek Türkiye Yerli Dizi Sabah
12.45 Samanyolu Doğruluk Ekseni Yerli Dizi Öğle
14.20 Samanyolu Yeşil Elma Yemek Programı Öğle
16.40 Samanyolu Gereği Düşünüldü Yerli Dizi Akşam Üstü
18.15 Samanyolu Ana Haber Bülteni Haberler Akşam
19.30 Samanyolu Afacan Köpek 4 Yabancı Sinema Prime-time
21.15 Samanyolu Maceracı Gezi Prime-time
23.00 Samanyolu Kelime Zinciri Yarışma Gece


TRT 1


06.00 TRT1 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı Advertorial Sabah
06.05 TRT1 Ayrılsak da Beraberiz Yerli Dizi Sabah
07.00 TRT1 Sabah Haber Haberler Sabah
08.25 TRT1 Şaşıfelek Çıkmazı Yerli Dizi Sabah
09.10 TRT1 Ah Kalbim Yerli Dizi Sabah
10.30 TRT1 Gülben Kadın Programı Sabah
13.00 TRT1 Haber Haberler Öğle
13.15 TRT1 Spor Haberler Öğle
13.30 TRT1 Prensin Şarkısı Yabancı Dizi Öğle
14.45 TRT1 Hayata Dair Zuhal Topal Aktüalite Öğleden Sonra
16.30 TRT1 Halil İbrahim Sofrası Yerli Dizi Öğleden Sonra
18.30 TRT1 Habere Doğru Haberler Akşam
19.00 TRT1 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
19.50 TRT1 Bulutların Ötesi Yerli Dizi Prime-time
21.40 TRT1 Star Wars 1: Gizli Tehlike Yabancı Sinema Prime-time
23.59 TRT1 Gece Vardiyası Müzik Programı Gece


CİNE 5


07.30 Cine-5 Ayla Çetinkaya ile Güne Merhaba Haberler Sabah
09.30 Cine-5 Bir Öykü Belgesel Sabah
10.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Sabah
10.25 Cine-5 Pet Pals Çizgi-Film Sabah
10.40 Cine-5 Kadınları Anlama Kılavuzu Yerli Dizi Sabah
11.15 Cine-5 Farklı Bir Gün Aktüalite Sabah
13.00 Cine-5 Cine5 Öğle Haberleri Haberler Öğle
13.30 Cine-5 Lerzan Mutlu ile Yüksek Topuklar Sohbet Öğle
15.50 Cine-5 Esra'nın Yemek Günlüğü Yemek Programı Öğleden Sonra
16.30 Cine-5 Carl 2 Çizgi-Film Öğleden Sonra
17.00 Cine-5 Cedric Çizgi-Film Akşam Üstü
17.35 Cine-5 Bir Öykü Belgesel Akşam Üstü
17.45 Cine-5 Bir Demet Yasemin Sohbet Akşam
19.20 Cine-5 Cine Cafe Kültür Sanat Prime-time
19.40 Cine-5 Ana Haber Bülteni Haberler Prime-time
20.30 Cine-5 Soner Olgun İyi Bayramlar Müzik Programı Prime-time
22.15 Cine-5 Ece'nin Konukları Sohbet Prime-time
23.30 Cine-5 Tekno Sinerji Aktüalite Gece


CNBC-E


06.00 CNBC-E Geri Sayım Ekonomi Sabah
09.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Sabah
12.00 CNBC-E Finans Cafe Ekonomi Öğle
14.00 CNBC-E Piyasa Ekranı Ekonomi Öğle
17.00 CNBC-E Son Baskı Ekonomi Akşam Üstü
18.00 CNBC-E Spongebob Squarepants Çizgi Sinema Akşam
18.30 CNBC-E House of Anubis Yabancı Dizi Akşam
19.00 CNBC-E Smallville Yabancı Dizi Prime-time
20.00 CNBC-E The Secret Circle Yabancı Dizi Prime-time
21.00 CNBC-E Merlin Yabancı Dizi Prime-time
22.00 CNBC-E Aynalı Maske Yabancı Sinema Gece
00.00 CNBC-E Conan O'Brien Talk Show Gece Yarısı


E2


08.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Sabah
09.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Sabah
10.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Sabah
11.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Sabah
12.00 E2 The Martha Stewart Show Aktüalite Öğle
13.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Öğle
14.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Öğle
15.00 E2 Ellen Show Eğlence Öğleden Sonra
16.00 E2 Dedikoducu Kız Yabancı Dizi Öğleden Sonra
17.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Akşam Üstü
18.00 E2 The Martha Stewart Show Eğlence Akşam
19.00 E2 Umutsuz Ev Kadınları Yabancı Dizi Prime-time
20.00 E2 The Ellen Degeneres Show Sohbet Prime-time
21.00 E2 The Tonight Show With Jay Leno Talk Show Prime-time
22.00 E2 Conan Talk Show Prime-time
23.00 E2 Breaking Bad Yabancı Dizi Gece
23.59 E2 Shameless Yabancı Dizi Gece Yarısı


TNT


06.30 Tnt Bakugan Çizgi-Film Sabah
07.00 Tnt Ben 10 Ultimate Alien Çizgi-Film Sabah
07.30 Tnt Renkli Bir Gün Sohbet Sabah
09.15 Tnt Değişim Zamanı Sağlık Sabah
10.45 Tnt Magazin Dünyası Magazin Sabah
12.30 Tnt Ömer Çelakıl’la Hayatın Şifreleri Aktüalite Öğle
14.15 Tnt İzdivaç Kadın Programı Öğle
18.00 Tnt Türk Malı (Tekrar) Yerli Dizi Akşam
19.15 Tnt Çarkıfelek Yarışma Prime-time
22.00 Tnt Çete Yabancı Sinema Prime-time
23.59 Tnt The Mentalist Yabancı Dizi Gece Yarısı


LİG TV


00:00Günün Sonu (C)

00:45Türkiye - Gürcistan

02:30Milli Maç'ın Ardından

04:15Karabükspor - Galatasaray

06:15Beşiktaş - Mp Antalyaspor

10:00Türkiye - Gürcistan

11:45Golün Kralı: Burak Yılmaz

12:45Vay Bee

13:15Quiz: Ergün Penbe

14:00Futbol Gündemi (C)

16:00Fransa Haftanın Golleri

17:00Haberler

18:00Quiz: Tolga Zengi

18:30Süper Final Maç Özetleri: 3. Hafta

20:00Farklı Açı: Süper Final

21:00Haberler

21:15Türkiye - Gürcistan

22:15Avrupa'nın Kupası 2012

00:00Günün Sonu (C)


LİG TV 2


00:45Şampiyonluğun Öyküsü

01:451 Yıldız 10 Gol: M. Romashenko

02:00Premier League'de Sezonun Golleri

03:00Footbrazil

06:00Redbull X Fıghters

07:45Şampiyonluğun Öyküsü

10:30Günaydın Futbol

12:30Karabükspor - Galatasaray

14:451 Yıldız 10 Gol: M. Romashenko

15:45Türkiye - Gürcistan

17:30Futbol Gündemi

19:30Premier League World

21:00Sezonun Ardından: Trabzonspor

23:00Footbrazil

23:30Quiz: Ergün Penbe

00:30Premier League World


LİG TV 3


00:00Otofan

00:30FootBrazil

01:00Haberler

01:15BBL 3.05

02:451 Efsane 10 Gol: Kenny Dalglish

03:00Haberler

05:15Auxerre-Montpellier

07:00Haberler

07:151 Efsane 10 Gol: Dennis Berkamp

07:30Euroleague Magazin

08:00Haberler

08:15Fransa Maç Özetleri

09:00Haberler

09:15Blackpool-West Ham United

11:00Haberler

11:15BBL 3.05

12:45Fransa Maç Özetleri

13:30Hayatım Basketbol: Doğan Hakyemez

14:15FootBrazil

14:451 Efsane 10 Gol: Eric Cantona

15:00İngiltere'de sezonun en iyi golleri

16:00Haberler

16:15Auxerre-Montpellier

18:00Haberler

18:151 Efsane 10 Gol: Michel Platini

18:30Otofan

19:00Haberler

19:15Fransa Haftanın Golleri

19:30Geniş Özet: Botafogo-Sao Paulo

20:00Haberler

20:15Blackpool-West Ham United

22:00Haberler

22:15Premier League sezonun ardından

00:00Premier League Sezonun Ardından

00:15Fransa Maç Özetleri

01:00Haberler


FB TV


07:00 GÜNAYDIN TÜRKİYE
07:50 KLİP
07:58 HAVA DURUMU
07:59 YOL DURUMU
08:00 SPOR-FİT
08:25 KLİP
08:30 ÇİZGİ FİLM (Dragon) 15-16.BÖLÜM
08:55 HAVA DURUMU
08:56 YOL DURUMU
08:57 REKLAM
09:00 SPOR SABAHI
09:27 REKLAM
09:30 SPOR SABAHI DEVAM
09:50 KLİP
09:55 HAVA DURUMU
09:56 YOL DURUMU
09:57 REKLAM
10:00 MAÇ KAÇ KAÇ
10:25 REKLAM
10:30 GÜNÜN RÖPORTAJI (Fahrudin Ömeroviç)
10:55 REKLAM
11:00 GÜNÜN RÖPORTAJI (Fahrudin Ömeroviç) DEVAM
11:25 REKLAM
11:30 FENERBAHÇE'YE ÇAĞ ATLATAN BAŞKAN
11:55 REKLAM
12:00 MAÇIN ARDINDAN (TÜRKİYE-GÜRCİSTAN) TEKRAR
12:25 REKLAM
12:30 MAÇIN ARDINDAN (TÜRKİYE-GÜRCİSTAN) DEVAM
12:50 REKLAM
12:53 HAVA DURUMU
12:54 YOL DURUMU
12:55 REKLAM
13:15 HABER
13:50 KLİP
13:53 HAVA DURUMU
13:54 YOL DURUMU
13:55 REKLAM
14:00 FUTBOL DOSYASI TEKRAR
14:25 REKLAM
14:30 FUTBOL DOSYASI DEVAM
14:55 REKLAM
15:00 FUTBOL DOSYASI DEVAM
15:25 REKLAM
15:30 HABER
15:50 KLİP
15:53 HAVA DURUMU
15:54 YOL DURUMU
15:55 REKLAM
16:00 FİLEDE FENER TEKRAR
16:25 REKLAM
16:30 FİLEDE FENER DEVAM
16:55 REKLAM
17:00 SİNEMA SİNEMA
17:25 REKLAM
17:30 HABER
17:50 KLİP
17:53 HAVA DURUMU
17:54 YOL DURUMU
17:55 REKLAM
18:00 SPOR MAGAZİN
18:25 REKLAM
18:30 SPOR MAGAZİN DEVAM
18:55 REKLAM
19:00 STÜDYO FENERIUM CANLI
19:25 REKLAM
19:30 STÜDYO FENERIUM DEVAM
19:55 REKLAM
20:00 HABER
20:48 REKLAM
20:53 HAVA DURUMU
20:54 YOL DURUMU
20:55 REKLAM
21:00 ROTADA BU HAFTA
21:25 REKLAM
21:30 ROTADA BU HAFTA DEVAM
21:55 REKLAM
22:00 OFSAYTA DÜŞMEDEN
22:25 REKLAM
22:30 OFSAYTA DÜŞMEDEN DEVAM
22:55 REKLAM
23:00 MEMET ÖZER İLE BİZ BİZE
23:25 REKLAM
23:30 MEMET ÖZER İLE BİZ BİZE DEVAM
23:53 HAVA DURUMU
23:54 YOL DURUMU
23:55 REKLAM
00:00 HABER
00:50 KLİP
00:53 HAVA DURUMU
00:54 YOL DURUMU
00:55 REKLAM
01:00 ROTADA BU HAFTA
01:25 KLİP
01:30 ROTADA BU HAFTA DEVAM
01:55 KLİP
02:00 OFSAYTA DÜŞMEDEN
02:25 KLİP
02:30 OFSAYTA DÜŞMEDEN DEVAM
02:55 KLİP
03:00 MEMET ÖZER İLE BİZ BİZE
03:25 KLİP
03:30 MEMET ÖZER İLE BİZ BİZE DEVAM
03:55 KLİP
04:00 HABER
04:55 KLİP
05:00 SİNEMA SİNEMA
05:25 KLİP
05:30 FENERBAHÇE GRUNDIG-ARKAS SPOR TEKRAR
06:10 KLİP
06:15 FENERBAHÇE GRUNDIG-ARKAS SPOR DEVAM
06:55 KLİP
06:58 HAVA DURUMU
06:59 YOL DURUMU


NTV SPOR


07:00 7 / 10
10:00 SPOR HABERLERİ
10:10 TRANSWORLD SPORTS
11:00 ŞAMPİYONUN MAÇLARI (AVRUPA LİGİ)
12:00 SPOR HABERLERİ
12:10 ATP 250 NICE ÇEYREK FİNAL MAÇI
13:00 SPOR HABERLERİ
13:15 MOBIL 1 THE GRID
14:00 14 / 16
15:30 ATP 250 NICE YARI FİNAL MAÇI
17:30 ATP 250 NICE YARI FİNAL MAÇI
19:30 SPOR MERKEZİ
20:00 TRANSWORLD SPORTS
21:00 SPOR HABERLERİ
21:15 FUTBOL MUNDIAL
22:00 BELGESEL KUŞAĞI: PES ETMEYEN BANDO
23:00 SPOR GECESİ
uyduman73 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş



Saat 20:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.