• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D En Çok Sevdiğiniz/Olmasını İstediğiniz Özellik Hangisi

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mesala 2, kanaldaki atv hd kayıt ederken 3.kanaldaki sow hd izleyebilmek izlemek icin 50, kanaldaki sow hd gitmemek

Yorum yap

• Torrent ID'lerini izleyebilsek iptv gibi mükemmel olurdu.Böyle bir cihazda yakışırdı bence...

Yorum yap

• 1cisi sınama alt yapısı daha geniş ve içerikli olması 2ciside şifreli açılan kanalların farklı bir renkle olması
        Bu şekilde açılan kanalları daha rahat çözeriz

Yorum yap

• benim de çok istedigim kamera açıkken diger kanallara kamerayı çıkmadan geçmek, her seferinde kamerayı çık tekrar gir olmuyor, kamera köşede kalsın ama kanalları deyiştirmek mümkün olsun

Yorum yap

• facebook olmasi

Yorum yap

• Arkadaşlar 2 TB lik harici diskim var film izliyorum, ancak machina3D kumandadan kapattığım da harici diskinde kapanması gerekiyor, fakat kapanmıyor bende mecburen cihazı tamamen arkadan kapatmak zorunda kalıyorum ve bunu her defasında yapıyorum ayrıca cihaz Stand by konumunda bile aşırı ısınıyor bunlar nedir eksiklikse bunların giderilmesini istiyorum veya bunun bir yolu (usb ile bağlı cihazınızı güvenli çıkar seçeneği) var da ben mi bilmiyorum.

Sanırım bir eksiklik daha var o da;
              4-5 partlık bir filmi izlerken birinci part bitince filmin bütünlüğünü ve konsantrasyonun bozulmaması açısından sonraki partlara kendiliğinden geçmesini istiyorum.

Yorum yap

• sinbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Sanırım bir eksiklik daha var o da;
                4-5 partlık bir filmi izlerken birinci part bitince filmin bütünlüğünü ve konsantrasyonun bozulmaması açısından sonraki partlara kendiliğinden geçmesini istiyorum.
                :dedeeee: Demiştim ve bu sorunu çözdüm film listesi ekrana çıktıktan sonra filmlerin başındaki kutucukları kırmızı butona basarak seçiyoruz. seçtiğimiz partlar veya filmler sırayla oynamaya başlıyor...

Yorum yap

(usb ile bağlı cihazınızı güvenli çıkar seçeneği) var da ben mi bilmiyorum.
                  - Menü==>Kayıt Düzeni==>Kırmızı Tuş==>Güvenli Çıkart
                  - Bu menüden Harddiskinizi durdurabilirsiniz.

Yorum yap

• fecebooka girmiyor girse iyi olurdu yazılımla yapılamazmı

Yorum yap

• kadir1964 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      fecebooka girmiyor girse iyi olurdu yazılımla yapılamazmı
                      Eğerki bu durum cihazın çalışmasında bir sıkıntı yaratırsa KESİNLİKLE böyle bir şey istemem doğrusu.!!! Şunu hiç kimse unutmasın lütfen, bu cihaz ANDROİD bir cihaz değildir dolayısı ile yapılabilecekler zaten yapılmaktadır.
                      MACHİNA - 3-D
                      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        - Menü==>Kayıt Düzeni==>Kırmızı Tuş==>Güvenli Çıkart
                        - Bu menüden Harddiskinizi durdurabilirsiniz.
                        Teşekkürler sayın @Tasarım hemen uyguladım, daha bakalım bilmediğimiz neler çıkacak.

Şu tam ekran meselesine gelelim;
                        her video oynatma menüsünün tam ekran tuşu farklı çıkıyor sanırım bu ve buna benzer uygulamaları tek tuşa düşürmek hayli zorlu bir çalışmayı gerektirecek.

Yorum yap

• Kanal silme modunda silinecek kanallar seçildikten sonra mavi tuşa bastıktan sonra kanallar silinmeden önce "seçili kanalları sileceğinizden eminsiniz?" sorusu çıkarsa son andan silmekten vazgeçilecek kanal varsa onu önlemiş oluruz.

Kanalların başındaki kutucuklara seçim için konulan tik rengi kırmızı veya daha belirgin bir renk olursa daha iyi olacak zira açık uçuk bir renk olduğu için hangisi tikli belli olmuyor. yaşlandım galiba.... dunkes:

Yorum yap

Kanal silme modunda silinecek kanallar seçildikten sonra mavi tuşa bastıktan sonra kanallar silinmeden önce "seçili kanalları sileceğinizden eminsiniz?" sorusu çıkarsa son andan silmekten vazgeçilecek kanal varsa onu önlemiş oluruz.

Kanalların başındaki kutucuklara seçim için konulan tik rengi kırmızı veya daha belirgin bir renk olursa daha iyi olacak zira açık uçuk bir renk olduğu için hangisi tikli belli olmuyor. yaşlandım galiba.... dunkes:
                            - Uyarı konursa işlem biraz daha yavaşlar, bence böyle iyi...
                            - Kanalı işaretleyip dilerseniz silmeden önce "İnfo" tuşuyla tekrar izleyebilirsiniz.

Yorum yap

• benim next makinada en çok olmasını istedigim özellik flahş player destegi olurmu olmazmı onu yazılımı yapan hocalarımız bilir

Yorum yap

• Usb ile ön girişten bağlı harici diskimle film izleme esnasında izlenilen filmi beğenmeyip te diğer bir filmi başlatma girişimim cihazın tepkisiz kalması ile sonuçlanıyor."lütfen bekleyiniz" diyor ve normale dönmüyor arkadan kapatmak zorunda kalıyorum.
                                o donma süresince cihazın ön panelinde file drow veya file brow yazıyor bu her ne anlama geliyorsa bilmiyorum.
                                ben bu sıkıntıların giderilmesini istiyorum.

Aslında bu başlık altına buna benzer şeyleri yazmam doğru mu bilmiyorum ama cihazla ilgili sorunlarınız isimli bir başlık açılsa belki daha uygun olacak. en azında yazılımla ilgilenen ve bu işin uzmanı teknik arkadaşlarımız bu sorunları tek başlık altında okumuş hatta cevaplandırmış olurlar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X