• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 21.4.2008 S.view Au Fix Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ewoha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wiyevlerin 3 tanesi gösteriyor digerlerini açmıyor 2000 süper pulus usbli yardım reset attım yine düzelmedi
    full arkadaşım şu an braz bekle kanalların üzerinde
    Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

• teşekkürler doktor

Yorum yap

• selam arkadaşlar,benim sorunumda cihazım boo-lanma sırasında d1-d2-d3-...-d99 diye normal şekilde devam edip bu işlem bittiğinde Err- şeklinde bi yazı çıkıyor ve başarısız deyip tekrar eski progdan devam ediyor.yüklemeyi yapan arkadaşlar nasıl yapabildiler bilmiyorum ama ben ve benim durumumda olabilecek arkadaşlara bi yardımcı olursanız da seviniriz.şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

• Hocamlarimiza TeŞekkÜrler Onlarda Olmasa Halİmİz Harap.....
          Karbon Dioksit Oranı Artıyor*Okyanuslar Isınıyor*Buzullar Eriyor*Deniz Seviyesi Yükseliyor*Orman Yangınları Artıyor*Buzul Tabakaları Parcalınıyor*Göller Kücülüyor*Kurak Dönemler Uzuyor*Irmaklar Kuruyor*Kıs Sıcaklıkları Artıyor*İlkbahar Erken Geliyor*Sonbahar Gecikiyor*Bitkiler Erken Cicek Acıyor*

Gezegenimizde Neler Oluyor?

Yorum yap

• oguzzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            selam arkadaşlar,benim sorunumda cihazım boo-lanma sırasında d1-d2-d3-...-d99 diye normal şekilde devam edip bu işlem bittiğinde Err- şeklinde bi yazı çıkıyor ve başarısız deyip tekrar eski progdan devam ediyor.yüklemeyi yapan arkadaşlar nasıl yapabildiler bilmiyorum ama ben ve benim durumumda olabilecek arkadaşlara bi yardımcı olursanız da seviniriz.şimdiden teşekkürler.
            oguz arkadaşım bide bott modunda yazılım atmayı dene
            biliyormusun bott modunda yazılım atmayı? bilmiyorsan cis süperplus topiğinde bott modunda yazılım atmaya bak
            Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

• oguzzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              selam arkadaşlar,benim sorunumda cihazım boo-lanma sırasında d1-d2-d3-...-d99 diye normal şekilde devam edip bu işlem bittiğinde Err- şeklinde bi yazı çıkıyor ve başarısız deyip tekrar eski progdan devam ediyor.yüklemeyi yapan arkadaşlar nasıl yapabildiler bilmiyorum ama ben ve benim durumumda olabilecek arkadaşlara bi yardımcı olursanız da seviniriz.şimdiden teşekkürler.
              arkadaşım attığı dosya yazılımmı yoksa kanal listesimi ..onu belirtirmisin

Yorum yap

• bigbird Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                kullanmayın diye yazıyorsunuz ama 1.5 kb'lık 2000 süperlere bis softcam vermeye devam ediyorsunuz bu bir çelişki değilmi tasarım ustam.. bu bug mudur diye soruyoruz cevap evet mi hayır mı ustam
                Evet bu bir bugdır.

Yorum yap

• çok teşekkür ederim,ellerinize sağlık

Yorum yap

• cx super plus benim cihaza 18.04 yazılımı yüklemiştim kanallar normal 21.04 yazılımındaan bir fark varmı.

Yorum yap

• sahin_ta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      cx super plus benim cihaza 18.04 yazılımı yüklemiştim kanallar normal 21.04 yazılımındaan bir fark varmı.
                      21.04'de cx yazılımı yok. 18.04'de cx'e verilen yazılım, 21.04'de diğer modellere verildi.

Yorum yap

• teşekkürler arkadaşım.

Yorum yap

• diğer cihazlara çıktı ama super plus nerec e hala yazılım çıkmadı yakında çıkarmı

Yorum yap

• 22 nisan da tps update yapmıyor *** güncellendi yazısı yeşil tuşa bastığımın gibi ekranda beliriyor bir uygulama hatası yapmış olabilirmiyim ? bilgisi olan varmı arkadaşlar

Yorum yap

• aksoy- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              kardeş yeni yazılımda değişti girişler bölümü kırmızı tuş şifre
                              teşekkürler kardeş haloldu

Yorum yap

• emeginize saglık

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X