• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ELEC için TVHeadend Sürümleri...

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ELEC için TVHeadend Sürümleri...

Core updated

internationalization support for webui
    separated passwords from ACLs
    allow multiple profiles / channel tags per ACL
    improved traces (negligible runtime overhead when compiled-in - --enable-trace)
    whole HTTP data interface is accessible through /api URLs
    improved the internal data handling (idnode, simple node)
    improved m3u playlist generator (advanced options to export logos)
    added Enigma2 playlist generator
    added XMLTV EPG generator
    bouquets - added automatic import from Enigma1/2 bouquets
    XMLTV/PyEPG: rewrite EPG importers (better channel mapping and management)

DVB Improvements

added HEVC (H.265) support
    improved MPEG audio frame parsers (layers 1,2,3)
    improved AAC audio frame parsers
    added over-the-air ATSC EPG parser
    improved descrambling (buffering, error handling)
    added master tuner feature for linuxdvb
    improved live service checking

DVR Improvements

added support for multiple files per entry (delete request now removes all files from disc)
    possibility to filter out failed recordings for an user
    added advanced format for the output filename specification (format string)
    added possibility to change owner/creator fields for administator
    added possibility to disable scheduled recordings
    added "autodelete" functionality to autorec
    added possibility to re-record wronly received broadcasting
    added possibility to do precise recordings based on the EPG running status

IPTV

added proper stream timing (to stream static media)
    added auto-network (auto-import) functionality using m3u playlists
    added file:// support
    added simple HTTP HLS support

SAT>IP

added support for embedded (interleaved) data in RTSP sessions for client and server
    added possibility to pass the subscription weight from client to server

Transcoding

more audio/video encoder optimized settings
    add HEVC (H.265) support

WEBUI

add theme support (blue,gray,access)
    partial AJAX updates
    configurable area on top (login, clock, storage space)
    multi-row editor (change multiple records together)
    cumulative status for all input tuners

Test Tvheadend 4.2

Sevgiler..

Corrected Tvheadend 4.0.9-4 for LibreELEC

Sevgiler...

Yorum yap

Anladığım kadarı ile enigma'dan kanal listesini çekebiliyor. Üstad geçen hafta tekrar uydu içinde openelec kullanayım diye düşünürken backup hazırladığını okudum umarım çok geciktirmezsin. (NOT: Kullandığın iki yeterli )

İyi çalışmalar...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Corrected Tvheadend 4.0.9-4 for LibreELEC

Sevgiler...
        LibreELEC kendine göre tvh düzenlemiş.Diğer imajda hata veriyor.Diğer imajın kanal listesinide no name olarak görüyor.
        BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Binary; Backup hazır aslında, hatta bir kaç dost test etti. Ama içinde p-orn yok.
          P-orn-olu sürümü ile vermeyi düşünüyorum.
          Yoğun istek gelirse x-xx siz olarak şimdi bile verebilirim.

Crazyturk abi; 4.2 Sürümünde büyük değişiklikler söz konusu, deneyip bilgi verirsen sevinirim.

Sevgiler...

Yorum yap

Abukuzular olsun bence talepler o yönde..
            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Binary;
              Crazyturk abi; 4.2 Sürümünde büyük değişiklikler söz konusu, deneyip bilgi verirsen sevinirim.

Sevgiler...
              Yükledim ve kullanıyorum.Zaten uzun zamandır beta sürümleri kullanıyordum.Yukarıda bahsettiğim gibi LibreELEC iki ayrı sürüm vermişler.
              1-service.tvheadend42-7.0.100
              2-service.tvheadend42-7.0.101
              service.tvheadend42-7.0.101 bunu diğer sürüme yüklemeye çalştım yüklenmedi ama LibreELEC'e yükleniyor. 7.0.100 her iki sürümede yükleniyor.Bu sürümde eski kanal listesi çalışıyor.TRT 4K donmalıda olsa gösteriyor.
              service.tvheadend42-7.0.101 bu LibreELEC'de çalışıyor OpenELEC'de çalışmıyor.Eski kanal listesini görmüyor.Yeniden taratman gerekiyor.Şu anda da tvh üzerinden İPTV m3u listesini (url adresi üzerinden taratarak kanal listesi)oluşturmaya çalışıyorum.Henüz çözemedim.URL adresini taratıyorum kanal listesini tp olarak bulup isimlendiriyor.TP olarak bulduğu içinde servis olarak göstermiyor.Test etmeye devam ediyorum.
              BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

LibreELEC diğer sürüm OpenELEC den daha iyi çalışıyor.Görüntüde daha iyi.Zaten service.tvheadend42-7.0.100 diğer 4.0.9 dan daha kullanışlı ve daha özellikli.Bu tvh sürümlerinde ilk başlarda ana menüye Türkçe dil seçeneği eklemişlerdi daha sonra kaldırdılar.Sadece epg menüsünde Türkçe dil desteği var.Birde TVH ana menüyü şifreleyebiliyorsun.Sizden başkası kullanamıyor.Kullanıcı ekleyebiliyorsun.TVH arayüz görselinde renk değiştirebiliyorsun.3 Seçenek var.Emuyu açıp kapatabiliyorsun.

Yorum yap

Binary; Backup hazır aslında, hatta bir kaç dost test etti. Ama içinde p-orn yok.
                  P-orn-olu sürümü ile vermeyi düşünüyorum.
                  Yoğun istek gelirse x-xx siz olarak şimdi bile verebilirim.

Sevgiler...
                  Benim için olmaması daha iyi. Bakacak olduktan sonra freeserver var.

Yorum yap

LibreELEC 8.0 Krypton için

Service.multimedia.tvheadend-8.0.100.zip 7.6 MB

https://mega.nz/#!QcZkHTgI!cV1EWPxcB...nPBhadLwx59YwE

Yorum yap

Libre ekibi bayağı bir hevesli çalışıyor. Teşekkürler.

Yorum yap

Libre daha kalibre bence.

Sevgiler...

Yorum yap

Valla bu libre için bi backup güzel olur.

Yorum yap

Bencede ozkaradağ dan belkiyoruz
                            Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                            http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

Kaşınmaya başladım zaten.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X