• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 xcı plus yükleme hatası.....

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 xcı plus yükleme hatası.....

arkadaşlar elimde next 2000 xcı plus var....ne yaptıysam bilgisayardan boot yazılım yüklenemiyor....ben de cihazdan cihaza denedim....yükleme oldu..ama boot 0030 da takılı kaldı...ne yaptıysam aynı ne yapmam lazım....606c yazlımı yüklemek istedim...com hatası verdi...cihazdan boot 0030 yaptım...yükledim...herşey normal yükleme bitiyor...cihazı kapatıp açıyorum...booot 0030 da takılı kalıyor...yardım edin lütfen...cihaz açık şuan...selamlar...

lkroz Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar elimde next 2000 xcı plus var....ne yaptıysam bilgisayardan boot yazılım yüklenemiyor....ben de cihazdan cihaza denedim....yükleme oldu..ama boot 0030 da takılı kaldı...ne yaptıysam aynı ne yapmam lazım....606c yazlımı yüklemek istedim...com hatası verdi...cihazdan boot 0030 yaptım...yükledim...herşey normal yükleme bitiyor...cihazı kapatıp açıyorum...booot 0030 da takılı kalıyor...yardım edin lütfen...cihaz açık şuan...selamlar...
    X plus serisine Boot yuklemenize gerer yoktur ..
    Eger yuklediyseniz cihaz fisini cekin CH+ tusuna basılı tutun Dıspleyde 0030 gorulecektir.. PClink2.0 loaderdeki ampulden uygun yazılımı gonderin ..

Yorum yap

arkadaşım ben de öyle yaptım zaten...ben boot 0030 diye açılıyor cihaz demek istedim...yani dirtek ampulden yükledim..ama olmadı......

Yorum yap

İlk önce com port ayarını yap com1 veya com2 gibi bundan kaynaklanıyor olabilir.
        Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

lkroz Nickli Üyeden Alıntı
          arkadaşım ben de öyle yaptım zaten...ben boot 0030 diye açılıyor cihaz demek istedim...yani dirtek ampulden yükledim..ama olmadı......
          1-2 defa daha dene eger sorunu aşamazsan ugrasma flash zarar verebilirsin en yakın servis gotur..

Yorum yap

evet aynı sorun bendede olmuştu fakat ampulden attım aldı cihazıda program +dan açmıştım yüklerken bu arada x serilerinde boot yani 0030a gerek yok direkt yazılımı atmak yeterlidir.
            birkaç sefer uğraş ampulden alıcak bence
            kolay gelsin arkadaşım...
            BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X