• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 16.12.2008 Test Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ön panele açılşta boot yazıyor. o kadar. sonra panelde hiçbir işaret veya yazı kalmiyor. ilginiz için teşekür ediyorum

Yorum yap

Sayın @mamoste1 açtığınız diğer başlıktan devam ediniz.Orada ne yapabileceğinizi anlattım..

Yorum yap

ustad fıne tune tuşuna başıldığı zaman ekrana HOT MENU geliyor burda 1-kaydet 2-ince ayar ve 3- TEST ADRES diye bölüm çıkıyor test adrese okey dediğimizde address data diye bölüm çıkıyor bu ne işe yarıyor acaba saygılar
        ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

Arkadaşlar bakarsınız uydudan güncelleme için ön çalışma olabilir.Sadece tahmin...

Yorum yap

inşallah bilmem sizinde dikkatinizi çektimi diye bir türlü çözemedim artık mach1 usta bizi aydınlatır saygılar herkese
            ŞANLIURFASPOR

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sevgili SAMPIYON inttesınız galiba. yardım lütfen. usb den yeni yazılımı attım .kandisi kapanıp açılmiyor denince galiba erken anahtarı kapatmışım cihaz açılmıyor. rs232 ile atmaya çalışıyorum com u gör müyor. ne yapabilirim?

aynı sorun bende yaşadım.herhalde flashı yenden proğramlanacak.servis yolu gözüküyor.

Yorum yap

yeni yazılımlar hayırlı olsun teşekkürler digium
                İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                VU+ SOLO 2
                Popcorn Hour A-210
                TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

atmaca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  aynı sorun bende yaşadım.herhalde flashı yenden proğramlanacak.servis yolu gözüküyor.
                  Arkadaşlar cihazınıza boot modunda rs232 ile yükleyin yazılımı sorununuz düzelecektir
                  Saygılar
                  I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
                  YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
                  2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
                  Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

Kumadanın Yeşil tuşu ile Dosyaya bak menüsü geliyor. Kayıtlara kolayca ulaşılabiliniyor. Güzel bir kısayol olmuş. :bravo:
                    NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

Levoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Arkadaşlar cihazınıza boot modunda rs232 ile yükleyin yazılımı sorununuz düzelecektir
                      Saygılar
                      eski yazılımın üstüne rs232 attım sorunsuz yükledi ancak yeni yazılımda artık stblink 2.03 ile comdan bağlanamıyorum yedek almak istemiştim usb hallettim ama yenilikler iyi olmuş ancak sanki bir kaç kez resetleyip yeniden taratmama rahmen cihaz daha yavaş çalışıyor gibi kanal geçişleri uzadı kapat komutu verdiğimde save yapmamasına rahmen 5 sn sonra kapanıyor

Yorum yap

coolermaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        eski yazılımın üstüne rs232 attım sorunsuz yükledi ancak yeni yazılımda artık stblink 2.03 ile comdan bağlanamıyorum yedek almak istemiştim usb hallettim ama yenilikler iyi olmuş ancak sanki bir kaç kez resetleyip yeniden taratmama rahmen cihaz daha yavaş çalışıyor gibi kanal geçişleri uzadı kapat komutu verdiğimde save yapmamasına rahmen 5 sn sonra kapanıyor
                        son verilen iki yazılımdada 5 sn sonra kapanıyor bu genel galiba

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          son verilen iki yazılımdada 5 sn sonra kapanıyor bu genel galiba
                          son yazılımı kanal listesini güncellemek istemediğimden kurmamıştım o yüzden bilgim yoktu sırf kayıt izlemedeki düzenleme için attım yazılımı ama malesef gerçekten çok ağırlaştı 28.10 yazılımı şuan bu cihaz için en stabil çalışanı kayıt yapmayanlar bence onu kullansınlar...

not:yeni yazılımdan sonra yeni taratmada mct kanallarını 12092 H 27500 bulamadım bir süredirde izlemiyordum ama frekansımı değişti deneyen varsa bilgi verebilirmi

Yorum yap

mosul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            can anyone translate to english please

Test Yazılımıdır, ufak tefek hatalar olabilir (This is a test software so there might be some bugs).

Değişenler: (Changes
                            - Kart okuyucuda iyileştirmeler yapıldı. (Test aşamasında) (Some improvements on smartcard reader (tests still going on))
                            - PVR kaydı istediğin yerden oynatma eklendi (resuming the records capability for PVR added)
                            -- Kullanımı: Kaydettiğiniz görüntüyü oynatırken kumandada Play tuşuna basın ekranda üstte çıkacak bardan sağ sol tuşlarla kaydı istediğiniz yerden başlatabilirsiniz. (how to use : While playing your records, press play button on remote then you can resume the records wherever you wish with right-left buttons.)
                            - Teleteks bölümünde renkli tuşlar aktif edildi, OK tuşu ile durdurma eklendi. (color buttons activated on teletext menu and stop capability added by OK button)
                            - Altyazıda iyileştirmeler yapıldı.(there are some improvements for subtitles)
                            - Menü > Kanal > Liste düzeni'ndeki kanal gizleme özelliği düzenlendi.(hide menu added through Menu>Kanal>Liste)
                            - USB'den yazılım, kanal, ***,vs yüklendiği zaman cihazın yeniden açılıp kapanması ve uyarı mesajları düzeltildi. (restart corrected when you load k.e.y etc)
                            - Resim kalitesi iyileştirildi.(better picture quality)
                            - Menü grafikleri iyileştirildi.(better menu graphics)

Uyarı:Warning :
                            - Sat Share özelliği bu yazılımda yoktur.(there is no satshare capability on this software)
                            -102.01 ve daha güncel bir yazılım üzerine yüklendiğinde kanallar silinmez.(no channel to be deleted if you load this software upon 102.01 or later)

I hope this helps ...

Yorum yap

coolermaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              not:yeni yazılımdan sonra yeni taratmada mct kanallarını 12092 H 27500 bulamadım bir süredirde izlemiyordum ama frekansımı değişti deneyen varsa bilgi verebilirmi
                              Müjdeyi ben vereyim..Uydu değiştirdi...

Yorum yap

TeŞekkÜrler daha denemedİm yenİ İndİrdİm deneyecem emeĞİ geÇenlere teŞekkÜrler
                                Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
                                Bernard Shaw

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X