• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TÜrksat ArŞİv>>>31-10-2005/25-02-2008

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• valla üstat anlamadım gitti dediğiniz gibi bir bakıyorum yayın var bir yok ameliyat olduğum için çıkamıyorum lnb de oynama var herhalde motorlo çanaktada böle sorunlar oluyor sanırım ama yaban tv genel bir sorun var galiba saygılar.
    NEXT 2000 XCİ PLUS dreambox 500s

Yorum yap

• Kanal Taramasi Ve Çokan Kanallar Hk.

Slm Sevgİlİ Ustala Bende Next Ye 2000x Cx Super Plus Var Bende DÜn Baktim Flash Tv Yok Tu Kanallari Tarattim Bİ Baktim Kİ Hotbİrttekİ Tps Paketİ Vede Mulİvİzyonlar Çikti Bu Nasil Oldu Anlamadim Bİde Bu Cİhazda Manuel Arama Nasil Yapiliyor Yardimci Olurmusunuz ???

Yorum yap

• azg21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Slm Sevgİlİ Ustala Bende Next Ye 2000x Cx Super Plus Var Bende DÜn Baktim Flash Tv Yok Tu Kanallari Tarattim Bİ Baktim Kİ Hotbİrttekİ Tps Paketİ Vede Mulİvİzyonlar Çikti Bu Nasil Oldu Anlamadim Bİde Bu Cİhazda Manuel Arama Nasil Yapiliyor Yardimci Olurmusunuz ???
        dostum otomatik kanal aramada link tarama butonu açık (on) ise ve 2.bir çanak (hotbırt 13 ) kullanıyorsan yazdıklarının olması doğaldır!saygılar...

Yorum yap

• Liste Güncellendi...
          11779 V 06250 TGRT PAKETİ içersindeki manolya tv ayrıldı...
          11996 V 26000 TÜRKVİZYON PAKETİ ne manolya tv eklendi...

Yorum yap

• sevgili Şükrü AHMET kardeşim ilgi ve alakan için teşkkür ederim fakat benim beklentim tam olarak olmadı şuan FLASH tv yi izleye miyorum ved bulamıyorum kanalı silip tekrar tarama yaptığım halda bulaıyorum ve bunun nedenini öğrenmek istiyorum oysaki diğer cihazımda halen yayın var ama bu NEXtte neden olmuyor onu merak ediyorum

Yorum yap

• 12731-3333 frekasını gir ve network aramayı aç hepsi gelir.

Yorum yap

• Dostum; 12614 V 3333 5/6 Flash TV frekansını yeniden gir ve tarama yap,olmadı 12731 V 3333 3/4 Eurasiasat promo frekansından şebeke arama (ON) açık konumunda iken tarama yap.Buda olmassa çanak ve lnb ayarlarını kontrol etmekten başka aklıma birşey gelmiyor...kolaygelsin.

Yorum yap

• ATA tv yayında...

11136 V 2170 ATA TV yayına başladı...
                  vpid:32
                  apid:33
                  pcrpid:32

Yorum yap

• Liste Güncellendi...
                    yeni frekans ilave edildi...
                    11136 V 2170 ATA TV

Yorum yap

• teşekkürler
                      kay:

Yorum yap

• İŞte ŞÜkrÜ Hocam Sorun Da Bu Bu Cİhazda Manuel Arama Nasil Yapiliyor Sorun Orda Onu Bulabİlİrsen Sorun Kalmiyacaktir

Yorum yap

• sağol arkadaşım

Yorum yap

• Menü>>Yeni Kanal Ekleme>> arayacak olduğun transponderi bul ve altta aramayı başlat var oraya tıkla

Yorum yap

• azg21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              İŞte ŞÜkrÜ Hocam Sorun Da Bu Bu Cİhazda Manuel Arama Nasil Yapiliyor Sorun Orda Onu Bulabİlİrsen Sorun Kalmiyacaktir
                              menüden kanal ekleme bölümüne gelmelisin sonra yeni tp ekleden12614 V 3333(flash tv)bilgisini girmelisin daha sonrada tp yi taratmalısın ! en son kaydedip işlemi bitirirsin.
                              yada yukarıda anlattığım gibi yap yine ama yeni tp ekle den bu şekilde gir 12731 V 3333 sonra şebeke aramayı açık yap (on) vede arama yaptır.

Yorum yap

• Akıllı TV

Frekans:11852 V 04444 5/6 (smart paketi) iyi seyirler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X