• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 21.4.2008 S.view Au Fix Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Doktor yaraya ilaç bastı yine elinize sağlık emeği geçen herkese teşekkürler EMEĞE SAYGI
    elinize sağlık

Yorum yap

• detail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ben sabırlıyım arkadaşlar beklerim. Ama merak ettiğim bir şey var; bu başlık sadece teşekkür etmek için mi kullanılıyor?
      "Teşekkür" bir memnuniyetin ifadesidir. Eğer siz memnun değilseniz teşekkür etmezsiniz, olur biter.

Yorum yap

• Teşekkürler, saygılarımla
        Türkiye'nin Kalbi ANKARA
        Next 2000 CIS Super Plus (QNEC),Next MiniX-CX , Dreambox 800 HD, Sansui 7500 PVR, Sharp 0,4 LNB, 150cm Mega,
        Onwa 18" Motor,
        Next YE 6000 V-box
        Fun 4-6, Markasız Programmer, Season Kart

Yorum yap

• eline sağlık ustam.
          CALIŞ CALIŞ NEREYE KADAR:mzk:

Yorum yap

• yazılımlar ıcın sagolun

Yorum yap

• ustat lar sorunumu gidercek yanıtınızı bekliyorum ha bu arada yazılımlar için teşekkürlerimi iletir başarılarınızın daim olmasın diliyorum saygılarımla

Yorum yap

• tşk.ler

Yorum yap

• Teşekkürler

G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  :ehehe: hadi sizleri daha fazla bekletmeyelim hayırlı olsun
                  Emeği geçen ustalara teşekkürler. Siz siz olun NEXT'siz kalmayın.

Yorum yap

• şıko Nickli Üyeden Alıntı
                    ustat lar sorunumu gidercek yanıtınızı bekliyorum ha bu arada yazılımlar için teşekkürlerimi iletir başarılarınızın daim olmasın diliyorum saygılarımla
                    bundan önceki yazılımdada aynı şikayetin vardı yanlış hatırlamıyorsam...
                    o zamandan beri çözüm bulamadığına göre ya daha önce sende sorun yaratmayan bir yazılıma dön yada sirius uydusunda takılma şimdilik...
                    sirius izleyen herkeste bu sorun var ise o zaman yazılımsal bir sorun olabilir gerekeni ustalar ilerki yazılımlarda yapacaktır...

Yorum yap

• elinize emeğinize sağlık
                      SONY BRAVIA KDL-32L4000 LCD TV
                      Next 2000 Super HDTV
                      Next 2000cis Süper plus Usb
                      Beko D-Smart
                      Beko 520 Dci
                      Beko 500 - Goldmaster 9400(j)
                      Çift çanak anten dört lnb(Türksat+Hotbird+Sirius+Thor)
                      Skystar-2

Yorum yap

• arkadaşlar selam
                        çok klasik olacak belki ama
                        şu son auto yazılımları sadece türksat kullananın atmasına gerek varmı?
                        selamlar

Yorum yap

• teşekkür e derim ilginize bana soruns yaşamayacagım eskı yazılım linki verebilirmisiniz saygılarımla

Yorum yap

• emek veren tüm arkadaşlara teşekürler

Yorum yap

• aldem Nickli Üyeden Alıntı
                              arkadaşlar selam
                              çok klasik olacak belki ama
                              şu son auto yazılımları sadece türksat kullananın atmasına gerek varmı?
                              selamlar
                              gerek yok

Yorum yap

• G-Force Nickli Üyeden Alıntı
                                bundan önceki yazılımdada aynı şikayetin vardı yanlış hatırlamıyorsam...
                                o zamandan beri çözüm bulamadığına göre ya daha önce sende sorun yaratmayan bir yazılıma dön yada sirius uydusunda takılma şimdilik...
                                sirius izleyen herkeste bu sorun var ise o zaman yazılımsal bir sorun olabilir gerekeni ustalar ilerki yazılımlarda yapacaktır...
                                bende sirus sorunsuz(ayrıca hiçbir yazılımda sorun da yaşamadım.) arkadaşlar bilgilerinize sunarım saygılar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X