• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Serisi Güncel EmuKeys ‎by uzm@n

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Polsat ok
    D+ 01 new key

Yorum yap

• eyvallah hocam teşk...

Yorum yap

• eline saglık

Yorum yap

• teşekkür ederim
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• teşekkürler saygılar sevgiler
            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• digi tv deki kanalların frekanslarını yazarsanız daha iyi olur

Yorum yap

• softcam dosyasıyla conax,mediaguard,irdeto türü şifreleme sistemine ait yayınlar neden çözülemiyor.ayrıca povervu ne tür bir şifreleme sistemidir.neden çözülemiyor.DÜN SORDUM KİMSE CEVAP VERMEDİ:ıhh:!!!!!!!!!!
                TÜRKİYE CUMHURİYETİ,ATATÜRK İLKE VE DEVRİMLERİ,TÜRK MİLLETİ SONSUZA DEK YAŞAYACAKTIR

Yorum yap

• 7500 lerde INXTCtv hangi bölüme ve hangi idente girilecek

Yorum yap

• dostum bugün polsat ve premier keyleride değişti sen cihazına uygun sofcam dosyasını at bence
                    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• ellerine sağlık.
                      NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
                      NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
                      D-SMART NEXT 9500 X CIS
                      NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

• Teşekkürler Hazırlayan Arkadaşların Eline Sağlık Birde Soruma Cevap Alabilsem
                        TÜRKİYE CUMHURİYETİ,ATATÜRK İLKE VE DEVRİMLERİ,TÜRK MİLLETİ SONSUZA DEK YAŞAYACAKTIR

Yorum yap

• murti&murti Nickli Üyeden Alıntı
                          digi tv deki kanalların frekanslarını yazarsanız daha iyi olur
                          dostum burdan bakabilirsin
                          http://www.lyngsat.com/packages/canaldigital.html

Yorum yap

• digiizmir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            softcam dosyasıyla conax,mediaguard,irdeto türü şifreleme sistemine ait yayınlar neden çözülemiyor.ayrıca povervu ne tür bir şifreleme sistemidir.neden çözülemiyor.DÜN SORDUM KİMSE CEVAP VERMEDİ:ıhh:!!!!!!!!!!
                            selam çözülebileceklerin hepsi dosyada mevcut çözülen bişey oldumu eklenir

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              selam çözülebileceklerin hepsi dosyada mevcut çözülen bişey oldumu eklenir

Çok Teşekkür Ediyorum.birde arkadaşların bu verdiği linkdeki programlar conax bu verdiğiniz softcamla bu paket açılıyor mu?

azg21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yorum yap

• azg21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

dostum yanlış linki vermişsiniz doğru link şu olacaktı

http://www.lyngsat.com/packages/digi.html

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X