• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Adım adım Redline Premier Lig

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Adım adım Redline Premier Lig

Arkadaslar adım adım premier lig redline cs 100 x de ;

1.Önce 12021 H 5380 tp yı o kanalda ıken menu tusuna basın sonra kurulumu secın sonra TP listesine gırın ..İcıne gırdıkten sonra dırek sıl secenegıne gelın sonra karsınıza dırek yukarıda yazmıs oldugu tp gelecek Silmek ıstedıgınızden emın mısınız sorusuna evet deyıp cıkın sonra

manuel tp aramaya gelın zaten o tp orada olacak sebeke arama hayır yapın ve taratın O TP ekrana gelecek degısıklıklerı kaydetmek ıstıyor musunuz sorusuna evet deyıp cıkın sonra;

cıhaz ayarına gelın ..key menusune gelın sonra B.....sıfreleme sıstemıne gelın en alltan bır veya 2 key sılın sonra (Form kuralları geregı o keyı arastırınız) kırmızı tusa basın (ekle) ve o malum keyı ekleyın sonra OK deyın cıkmayın o keyı yazdıgınızda okey dedıkten sonra hemen lacıvert tusa basın kumandanızdan ve oraya O kanalın uc harflı ısmını yazın keyırle o kanalı seyredın... Yukarıda yazmıs oldugum o TP yı zaten sız bılıyorsunuz...

not: kanal sıfrelı ıken bu ıslemı yapınız mesela sımdı reklamlarda kanal ....
    Next Machina 3D & Vu+DUO 4K
Hazırlanıyor...
X