• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 Ultra 2 Ocak 2008 (26 ekim 2007) yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

extense Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olmuyor ustad baska pc de deneyecegim belki benim pc birseyler yapiyor
    virus programını kapat dene ozaman

Yorum yap

simdi kuzenin pc den yazilim atiyorum oldu demekki benim pc de birsey var tesekkurler

deliboran Nickli Üyeden Alıntı
      yazılımı yükledim.ama hiçbir degişiklik göremedim.belki server lerde iyileştirme olabilir.şifreli kanallarda degişiklikler yok.

Yorum yap

arkadaslar xcam ultrada halen donmalar devam ediyor cihazdan kapayip acinca duzeliyor giderilmedi mi bu bug acaba

Yorum yap

extense Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaslar xcam ultrada halen donmalar devam ediyor cihazdan kapayip acinca duzeliyor giderilmedi mi bu bug acaba
          arkadaşım bu durum muhtemelen bağlandığın server la alakalıdır...

Yorum yap

ustad tesekkur ederim yorum icin bir sorsana server kullaniyormsun

bu cihazla sadece fta turk ve fransiz kanallarini izliyorum anlamam serverden paylasimdan :mzk:

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yorum yap

arkadaşım o zman yazılım atmadan once cihazını resetle ve yazılım attıktan sonrada resetle.hazır kanal listesi kullanma bu tip bir sorun yaşamazsın....

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                sorun maalesef 9000 ultra da.
                SEBZE ÜRETİMİNDE MARMARA BÖLGESİNDE 1 NUMARA
                http://www.calti.bel.tr/

Yorum yap

tpsler varmı acaba

Yorum yap

ersin69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    tpsler varmı acaba
                    şu an yok belki yarın çıkabilir mach1 hoca yarın yeni yazılımları verecek ama bizede yarın çıkarmı bilmiyorum

Yorum yap

• ersin69 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      tpsler varmı acaba
                      bugun için verileceğini soylemişti mach1 hoca sanırım bu hafta içinde kesin verilecektir....

Yorum yap

• slm arkadaşlar biras önce başıma bişi geldi newcamd2 yi aktif etmek istedim , tv de sol üst köşede bilgi barı geldi wait,searchingnewcamd server diye bi yazı ne demek bu arkadaşlar SAYGILAR

Yorum yap

• [QUOTE=ak_horus;287189]slm arkadaşlar biras önce başıma bişi geldi newcamd2 yi aktif etmek istedim , tv de sol üst köşede bilgi barı geldi wait,searchingnewcamd server diye bi yazı ne demek bu arkadaşlar SAYGILAR[/QUOT
                          bu arada ekran dondu arkasındaki düğmeden kapa-aç yaptım ve normale döndü newcamd2 yi isledim ama newcamd arası geçişlerde aynı yazı çıkmaya devam edio 05/06/2007 yazılımı yüklü

Yorum yap

• [QUOTE=ak_horus;287191]
                            ak_horus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            slm arkadaşlar biras önce başıma bişi geldi newcamd2 yi aktif etmek istedim , tv de sol üst köşede bilgi barı geldi wait,searchingnewcamd server diye bi yazı ne demek bu arkadaşlar SAYGILAR[/QUOT
                            bu arada ekran dondu arkasındaki düğmeden kapa-aç yaptım ve normale döndü newcamd2 yi isledim ama newcamd arası geçişlerde aynı yazı çıkmaya devam edio 05/06/2007 yazılımı yüklü
                            kumandadan 2006 tuşla çıkan menüde ileti kapat yap tamam

Yorum yap

• Zaten net bugünlerde çok yavaş söylentiye göre türktelekomun bir portu çökmüş bisim cihazda çökecek die yüreğimiiz ağzımıza gelio walla aksilik ösellikle son bir haftadır cihazda görmediğim şeyleri görür oldum şimdiye kadar tık yoktu maşallah nazara geldik galiba ustalar

Yorum yap

• [QUOTE=salim1965;287193]
                                ak_horus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

kumandadan 2006 tuşla çıkan menüde ileti kapat yap tamam
                                sağolasın usta yaw ileti kapalıydı yeğenler biras araştırma yapmış galiba

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X