• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Coca cola içerken bir düşünün

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Coca cola içerken bir düşünün

hepimizin bildiği gibi coca cola amerkanın en büyük silahı.emperyalizmin bir numaralı simgesi.lübnandaki ve filistindeki olayları görüyor ve içiniz sızlıyorsa coca cola içerken bir kez daha düşünmenizi tavsiye ediyorum

http://www.suaytr.com/israil/

filistine ve lübnana yardım edemiyorsan bari israil ve amerikaya yardım etme.içtiğin her kola yada yediğin her macdonalds hamburgeri bomba ve mermi olarak bize ve din kardeşlerimize geri dönecektir.UNUTMA

haklısın sana katılıyorum..... kahrolsun..siyonist ve emperyalist sistem..allah onların belasını verecektir. eninde sonunda... ama biz müslümanlarda da birlik beraberlik olacak...arapların birbirine karşı yaptıkları nı görüyoruz... amerika bu arapları birbirine düşürmek için 70 yıl uğraştı ve sonunda başardı... umarım akıllanırlar ve birlerişrler..
    :odunkes: :odunkes: :odunkes: :odunkes: :odunkes: :iyyy: :iyyy: :iyyy: :iyyy: :iyyy:

Yorum yap

kardeş iyi hoş diyonda müslümanlık sadece türklere ait bir din mi.bu namussuz araplar osmanlıyı sırtından vurup şimdide petrol paralarını seron stone vb. peşkeş çekip avrupanın en kaliteli mallarını tüketirken bizlerde colayla kahramanlık yapmaya çalışıyoruz acaba suçlu sadece colamı yoksa kahraman geçinenler mi dersiniz

Yorum yap

herkesin dini ve de imanı kendine biz üzerimize düşeni yapalımda onlar ne yaparsa yapsın elbet bir gün onlara da hesap soran olur
        SİNYOR RFF
        MENDERES AİRPORT

Yorum yap

Bizden KM lerce uzakta olmalarına ragmen nefeslerini sırtımızdan eksik etmeyen bu insanlar her gecen gün Türkiye'ye biraz daha yaklaşıyorlar bunların hepsi bahane asıl amaçları Türkiye'yi ve Cini denetimleri altına almak onlara nefes aldırmamak. işte bunun için Diwa arkadaşımızın dediğine katılıyorum zaten vucuda zerre kadar faydası olmayan bu icecek icin elin adamlarını zengin etmeyelim mesela Şalgam suyu,Meyve Suyu, Haşlama suyu bu gibi icecekler hem saglımıza faydalı hemde kendi iceceklerimiz. diger taraftan her koyun kendi bacagından asılır demiş atalarımız biz Dinimizi korumak için üzerimize düşen görevi yapalım digerleri bizi ilgilendirmez. Her ne olursa olsun ÖZGURLUGUMUZ den taviz vermiyelim buda ekonomik özgurluk ile olur. düşmanlarımızı zengin etmeyelim. Umarım yanlış bir şey yazmamışımdır farkında olmadan yazmışsamda affınıza sıgınıyorum.

Yorum yap

te1000 Nickli Üyeden Alıntı
            kardeş iyi hoş diyonda müslümanlık sadece türklere ait bir din mi.bu namussuz araplar osmanlıyı sırtından vurup şimdide petrol paralarını seron stone vb. peşkeş çekip avrupanın en kaliteli mallarını tüketirken bizlerde colayla kahramanlık yapmaya çalışıyoruz acaba suçlu sadece colamı yoksa kahraman geçinenler mi dersiniz
            bravo en sonunda doğru dürüst laf eden biri çıktı'ki aynı fikirdeyim biz daha osmanlıya o i......ne ingiizle bir olup kıydıklarını unutmayalım ben hiç bir zaman unutmuyorum ne din kardeşiymiş yok öyle birşey SAYGILAR
            NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Yorum yap

birde şunu hatırlatmak isterim biz ilk olarak filistin suriye ve benzeri ülkeleri ilk tanıyanlardanız KIBRISI unutmayalım hani din kardeşi kaç yıl geçti bir düşünün ve karar verin hala kimse tanımadı din kardeşi imiş pohhhhh
              NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Yorum yap

islam alemine yine biz türler liderlik yapacağız o günü unutmayalım ama bu günüde boş geçmeyelim dün akşam( elcezire )kanalında şehrin içini gösteriyolar deprem olmuş gibi sağlam bina yok bunların amacı nesli yok etmek ABD bize operasyon için izin vermezken israilin güvenliğini sağlamak uğruna binlerce insanı yok edip şehirleri yakıp yıkıyorlar dün osmanlıyı sırtından vuranlar bü gün hayaliyle avunuyor keser döner sap yanlış hesap bağdattan döner
                ŞÖHRET AFETTİR

İNSANLAR ÖNCE ÖVER SONRA SÖVER

Yorum yap

ülkem ülkem benim ülkem,pardon kimin ülkesi.83 yıllık cumhuriyette sadece 15 yılı ilerleme ve gelişme gösteren, sonrası acılarla,isyanlarla,silahla,öldürmeyle,sen sağcısın sen solcusun demekle geçen,7 gidip 8 gelen liderlerle yönetilen,vatanın milletin meselesi yerine kendi parti meselelerini çözmeye çalışan bir zihniyetin varolduğu ülkem.....ah vatanım ah ATAM kalksa yerinden vah vah...........bu şekilde dibi meçhul kuyu 500 sene geçse birşey değişmez
                  Ebu Hureyre'nin (r.a.) anlattığına göre:
                  Allah Resulü (a.s.) şöyle buyurdu: "Her Peygamberin bir duası vardır. Onunla Allah'a dua edegelmiştir. Fakat ben duamı Kıyamet gününde ümmetime şefaat etmek için saklıyorum."

Yorum yap

Diwa Nickli Üyeden Alıntı
                    hepimizin bildiği gibi coca cola amerkanın en büyük silahı.emperyalizmin bir numaralı simgesi.lübnandaki ve filistindeki olayları görüyor ve içiniz sızlıyorsa coca cola içerken bir kez daha düşünmenizi tavsiye ediyorum

http://www.suaytr.com/israil/

filistine ve lübnana yardım edemiyorsan bari israil ve amerikaya yardım etme.içtiğin her kola yada yediğin her macdonalds hamburgeri bomba ve mermi olarak bize ve din kardeşlerimize geri dönecektir.UNUTMA
                    bu yazıyı beceriksizler.board dada okumuştum ... bu bugünkü olay değil zaten kuruluşundan itibaren her mayıs ayının kazancını israil ordusuna cola hibe eder peki siz bugüne kadar niçin içtiniz yada hala çin malı neden alıyorsunuz....................................... ................yada yada yada diye gider ..hocam eğitim şaaaaart evet şart ilk önce milli eğitim ve teknelojik gelişmede medeni toplumların yaşantı değil çalışma seviyesi ve üretim kotaları ile pazar paylarını yakalamaktan geçer yoksa kuru gargara ,le yapalım edelimle olmaz........... milli politikalar olmak zorunda... teşekkür ederim ..kusuruma bakmayın bu konular açılınca az hararet leniyorum ...
                    Next&Nextstar
                    EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

Selam dostum sana katılıyorum. Malesef arap dünyası bunlardan haberi yokmuş gibi gaflet delalet içindeler Bu ve bunun gibi devletleri ( tc dahil) kınıyorum. Unutmayalım gelecek yy savaşları su yüzünden çıkacak o zaman şimdi susanlar o zaman ne yapacak.COLA VE MACDONALDS protesto ediyorum. İnsanları bu konuda duyarlı olmaya sivil toplum örgütlerinin daha duyarlı olmasını diliyorum. Ölen masum ınsanlara ALLAH dan rahmet diliyorum
                      Saygılarımla.......

Yorum yap

baretta29 Nickli Üyeden Alıntı
                        Selam dostum sana katılıyorum. Malesef arap dünyası bunlardan haberi yokmuş gibi gaflet delalet içindeler Bu ve bunun gibi devletleri ( tc dahil) kınıyorum. Unutmayalım gelecek yy savaşları su yüzünden çıkacak o zaman şimdi susanlar o zaman ne yapacak.COLA VE MACDONALDS protesto ediyorum. İnsanları bu konuda duyarlı olmaya sivil toplum örgütlerinin daha duyarlı olmasını diliyorum. Ölen masum ınsanlara ALLAH dan rahmet diliyorum
                        Saygılarımla.......
                        arkadaşım sana katılıyorum ama bir şeye katılmıyorum kınadığın TC mi yoksa hükümetmi hükümetse yanındayım ama TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ kınıyorsan tamamen karşındayım herhalde bunu kızgınlıktan atladın saygılar.
                        NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Yorum yap

hep bizi arkadan vuran araplardan söz ediyoruzda hiç yüzümüzden vuranlardan söz etmiyoruz.yahu bizi arkadan vuranlar arap halkları değil onların yönetimleri halende vurmaya devam ediyorlar hatta kendi yönetimlerimiz bile bize vuruyor.her ne olursa olsun cola pretostosuna katılıyorum ve müslüman müslümanın kardeşidir diyorum.saygılar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X