• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D Çift Tuner 06.03.2018 Tarihli Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı
    İptv ile ilgili çalışmalar devam ediyormuş ufak tefek pürüzler oımuş bu yüzden sonraki yazılıma kalmış düzeltmeler bitince yazılım verilecekmiş arkadaşım çok yakın da çıkarkay:

ilginiz ve verdiğininiz bilgi için teşekkür ederim

Yorum yap

Başta Doktor bey olmak üzere bizlere kadar ulaştıran emektarlara sonsuz teşekkürler. Hürmetler.

Yorum yap

şampiyon ve doktornext e teşekkürler yeni yazılımı yükledim lakin benim 1 sorunum var imedia portalda ve medya portalda bir degişiklik olmadı yazılımlamı alakalı yoksa başka birşeymi bi yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

23kemal Nickli Üyeden Alıntı
          şampiyon ve doktornext e teşekkürler yeni yazılımı yükledim lakin benim 1 sorunum var imedia portalda ve medya portalda bir degişiklik olmadı yazılımlamı alakalı yoksa başka birşeymi bi yardımcı olursanız sevinirim
          kumanda dan kayıt kırmızı tuşa basın açılan şifre ekranına 1 2 3 4 girin bakın

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı
            kumanda dan kayıt kırmızı tuşa basın açılan şifre ekranına 1 2 3 4 girin bakın
            Teşekkürler sağolun

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum yap

hiko41 Nickli Üyeden Alıntı
              ipstalk için servermi almak gerekiyor
              Bende merak ediyorum cihaza özellik geliyor ama bundan nasıl faydalanacağız bunun bilgisi yok.Bu özellikleri aktive edecek yerler burada duyuru yapsada isteyen satın alsa gibi bir açıklama olsa iyi olurdu.
              Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

aynen katılıyorum dostum

Yorum yap

iptv usb listesi

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı
                  Bende merak ediyorum cihaza özellik geliyor ama bundan nasıl faydalanacağız bunun bilgisi yok.Bu özellikleri aktive edecek yerler burada duyuru yapsada isteyen satın alsa gibi bir açıklama olsa iyi olurdu.

sayın 3405 servur alacaksınız ilgli pencereye girince oradaki dns yi ip sunucunuza vereceksiniz sunucuda dns yi sisteme girecek sizede url gönderecek sizde açılan pwnceredeki url bölümüne kumandadan gireceksiniz işlem tamamdır iyi seyirler

Yorum yap

sagol

Yorum yap

emeği geçenlere sonsuz teşekkürler

Yorum yap

Bu konuda bir daha yazmayacağım ama çatlıyorum.... Yeminle konuşuyorum çift tuner machinamı 30 Ekimde aldım, aynı makınadan kızımada aldım, oğlum baba bana küçük cihaz al ama ne olur senin cihazın özellikleri olan ne varsa onu al dedi, onada iptv.li next küçük cihazdan aldık pahalı olanını, ama benim cihazdan 100 tl daha ucuz. o cihazda ip tv filmleri ileri geri alıyor bizim makina daha kapsamlı ve pahalı ama öyle bir özellik yok forumda yazdım program yazdığını tahmin ettiğim kişiler cevaplandırdı üzerinde çalışıyoruz, olacak vs. mart ayında yeni program çıktı özellik yok, eleştiri hakkımı kullanıyorum uydu cihazları çıktı çıkalı yaklaşık ki 20 senedir yeminle konuşuyorum evime nextten başka cihaz almadım, modası geçen cihazıda elimden çıkartmam antika gibi saklarım, 7-8 tane cihaz oldu, ama ilk defa Next bana göre verdiği bir sözü yerine getirmedi... program işinden anlamam ama çok kapsamlı bir şey olacağını da düşünmüyorum. Sayın yetkili ve bilgili dostlar bir şey istiyoruz iptv.de film ve dizileri ileri geri alma hakkı, ne olur olmuyorsa olmuyor deyin erinmeyeceğim oğluma aldığım cihazdan alacağım NE OLUR SÖYLEYİN.....

Yorum yap

Bence yazılımla eklenebilecek bir özellik,
                          Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                          DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

suzun1 Nickli Üyeden Alıntı
                            Bu konuda bir daha yazmayacağım ama çatlıyorum.... Yeminle konuşuyorum çift tuner machinamı 30 Ekimde aldım, aynı makınadan kızımada aldım, oğlum baba bana küçük cihaz al ama ne olur senin cihazın özellikleri olan ne varsa onu al dedi, onada iptv.li next küçük cihazdan aldık pahalı olanını, ama benim cihazdan 100 tl daha ucuz. o cihazda ip tv filmleri ileri geri alıyor bizim makina daha kapsamlı ve pahalı ama öyle bir özellik yok forumda yazdım program yazdığını tahmin ettiğim kişiler cevaplandırdı üzerinde çalışıyoruz, olacak vs. mart ayında yeni program çıktı özellik yok, eleştiri hakkımı kullanıyorum uydu cihazları çıktı çıkalı yaklaşık ki 20 senedir yeminle konuşuyorum evime nextten başka cihaz almadım, modası geçen cihazıda elimden çıkartmam antika gibi saklarım, 7-8 tane cihaz oldu, ama ilk defa Next bana göre verdiği bir sözü yerine getirmedi... program işinden anlamam ama çok kapsamlı bir şey olacağını da düşünmüyorum. Sayın yetkili ve bilgili dostlar bir şey istiyoruz iptv.de film ve dizileri ileri geri alma hakkı, ne olur olmuyorsa olmuyor deyin erinmeyeceğim oğluma aldığım cihazdan alacağım NE OLUR SÖYLEYİN.....
                            - Forum kuralları ve ahlâkî kurallar çerçevesinde istediğiniz kadar eleştiri yapabilirsiniz, kimse size engel olmaz, olamaz.
                            - Takdir edersiniz ki; her iki cihazın isimleri ve özellikleri aynı olsa da, cihazlarda kullanılan işlemciler farklıdır. Oğlunuza almış olduğunuz Next 2000 Internet Machina modeli daha yeni bir cihaz olduğu için işlemcisi de diğerine göre oldukça farklı ve yazılımda ekleme yapmaya müsait. Diğer sizin kullandığınız Next 2000 Machina serisi ise artık biraz daha eski bir cihaz, hal böyle olunca diğerine göre işlemcisi daha eski ve yazılıma ekleme yapmak daha zor.
                            - Doktor beyin daha önceki açıklamalarına dayanarak bu özelliğin üzerinde çalışıldığını, mutlaka eklemek istediklerini, işlemciyi üreten firmadan gerekli yazılım kodlarının gelmesini beklediklerini söylemişti.
                            - Bu konuda biraz daha sabırlı olun, bakın görün ki mutlaka kazanan siz olacaksınız.

Yorum yap

Arkadaşlar mutlaka sıfırlayın cihazlarınızı ve yeniden taratın kanalları tavsiye ediyorum görüntü kalitesi muhteşem olmuş iyi seyirler...
                              Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

LASTSAMURAI Nickli Üyeden Alıntı
                                Arkadaşlar mutlaka sıfırlayın cihazlarınızı ve yeniden taratın kanalları tavsiye ediyorum görüntü kalitesi muhteşem olmuş iyi seyirler...
                                yapma be güzel arkadasım
                                çift tuner kullanıp ta tuner1 de kollu motorla kaç uydu kaç kanal bilmiyorum
                                tuner 2 de ise 12 sabit uydu kaç kanal o da malum diyelim
                                şimdi kalkıpta nasıl sıfırlarsın vede yeniden kanal kurulumu yaparsın
                                hem sonra bu yazılımla görüntü kalitesinden hiç bahsedilmedi ki
                                size katılırım tek uydu kullanıpda sıfırlarsanız yeniden kanallarınızı taratabilirsiniz
                                saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X