• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

EPG ve Saat ayarı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• EPG ve Saat ayarı

Saat ayarlarında +2:00 saat yapıyorum. Trt1 ve KanalD EPG verilerine baktığım zaman yayın saatlerini düzgün göremiyorum. EPG yayınlarını düzgün görmek için Saat ayarını ne yapmak gerekir. Yardımcı olabilir misiniz?

myasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saat ayarlarında +2:00 saat yapıyorum. Trt1 ve KanalD EPG verilerine baktığım zaman yayın saatlerini düzgün göremiyorum. EPG yayınlarını düzgün görmek için Saat ayarını ne yapmak gerekir. Yardımcı olabilir misiniz?
    +3:00 yap düzgün görünür.
    Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

teşekkür ederim. kontrol edeceğim.

Yorum yap

yanlız uyduyu kanal dnın uzerınde kapatınca saat normal ama baska kanalın ustunde kapatınca bozulun örn show

Yorum yap

sadece star ve kanal D üzerinde kapatacan arkadaşım

Yorum yap

fmb07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            yanlız uyduyu kanal dnın uzerınde kapatınca saat normal ama baska kanalın ustunde kapatınca bozulun örn show
            cihazla ilgili bi sorun değil.yayıncı kuruluşun yanlış yayınlamasından kaynaklanıyor.epg bilgileri bile yarımyamalak.daha test amaçlı yayınladıklarını düşünüyorum.ilerde düzelecektir
            --------Eller bene beg diyormuş nedim,
            ben senin bene bir ola deyişini istirem.
            ---------

Yorum yap

star ve kanal d üzerinde kapatınca saat faull durumda

Yorum yap

Saat problemi

Bu saat olayı bana da geçenlerde baya sıkıntı verdi. Bir komşum misafirliğe geldi. "Bunun saati yanlış" diye uydu alıcımı gösterdi. Ben izah etmeye çalıştım ama anlamadığı gibi "ne dandik alet bir saat ayarı bile yok" gibi rencide edici bir yorumda bulundu. Ben de ve benim gibi binlerce next kullanan kişi de biliyor ki next en iyi cihazların arasında yer alan bir cihaz. Hatta özellikleriyle bazan dream lere yaklaşıyor. Yazılımın nasıl hazırlandığı ile ilgili HİÇ bilgi sahibi değilim anacak en azından bağımsız çalışan bir saatimiz olsa daha iyi olurmuş gibi geliyor. Tabii ki bunun için harcanan emek ve yazılımda kapladığı yer açısından bir sorun yok ise...

Yorum yap

murtiturti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Bu saat olayı bana da geçenlerde baya sıkıntı verdi. Bir komşum misafirliğe geldi. "Bunun saati yanlış" diye uydu alıcımı gösterdi. Ben izah etmeye çalıştım ama anlamadığı gibi "ne dandik alet bir saat ayarı bile yok" gibi rencide edici bir yorumda bulundu. Ben de ve benim gibi binlerce next kullanan kişi de biliyor ki next en iyi cihazların arasında yer alan bir cihaz. Hatta özellikleriyle bazan dream lere yaklaşıyor. Yazılımın nasıl hazırlandığı ile ilgili HİÇ bilgi sahibi değilim anacak en azından bağımsız çalışan bir saatimiz olsa daha iyi olurmuş gibi geliyor. Tabii ki bunun için harcanan emek ve yazılımda kapladığı yer açısından bir sorun yok ise...
                  kafaya taktığın şeye bak.sor o misafirine kaçtane şifreli kanal seyredebiliyor evdeki cihazıyla,yoksa makinayı kapatıp saati ni mi seyrediyor?heryer saat dolu cep telefonlarında duvarlarda kolumuzda masamızda,bence ufak ayrıntıları boşverin haticeye değil neticeye bakın.nextin neler başardığı ortada gerisi hikaye
                  ---------

Yorum yap

haklısın

Ben de aynı fikirdeyim. Gel gör ki sinek te küçüktür ama bazı insanların miğdesini bulandırır. Demek istediğim bu cihazın neler yapabildiğini zaten biliyor ve görüyoruz. Bu yüzden böyle basit birşey yüzünden cihazımın alay konusu olması beni üzdü o kadar.

Yorum yap

aman arkadaşım alay ettirme bukonu bizide bağlar saat bölümünde +03.00 yap star veya d kanalda kapa
                      saygılar

Yorum yap

murtiturti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Ben de aynı fikirdeyim. Gel gör ki sinek te küçüktür ama bazı insanların miğdesini bulandırır. Demek istediğim bu cihazın neler yapabildiğini zaten biliyor ve görüyoruz. Bu yüzden böyle basit birşey yüzünden cihazımın alay konusu olması beni üzdü o kadar.
                        takma kafanaaa.boşver.dedikleri gibi +3yap kanal d de kapat olsun bitsin.
                        ---------

Yorum yap

yanlız 7500cıde bu sorunyok
                          olan kanalD ninreklamı oldu
                          NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
                          NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
                          D-SMART NEXT 9500 X CIS
                          NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

Selam, KanalD ve Starda kapat ama kumandanın sağ alt tuşuna bas hafızaya al bir sonrakinde sorun olmaz....
                            [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

Yorum yap

qommagene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Selam, KanalD ve Starda kapat ama kumandanın sağ alt tuşuna bas hafızaya al bir sonrakinde sorun olmaz....
                              bu olaya fazla gerek yok kapatrıkende hafızaya alıyor cihaz kendini
                              saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X