• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

nokia n73 oyunlari

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• nokia n73 oyunlari

iyi akşamlar arkadaşlar NOKİA 5800 XpressMusic kullanıyorum Resivir yani Next 2000 super plus ta kayıt yapıp bu kayıdı telefona nasıl aktarabilirim.TEŞEKÜRLER

Yorum yap

şenol şenol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      iyi akşamlar arkadaşlar NOKİA 5800 XpressMusic kullanıyorum Resivir yani Next 2000 super plus ta kayıt yapıp bu kayıdı telefona nasıl aktarabilirim.TEŞEKÜRLER
      Cihazınızda Yaptığınız ts formatındaki kayıtları converter programlarını kullanarak(forumda mevcut) telefonunuzun desteklediğin formatlara dönüştürüp izleyebilirsiniz.
      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
      www.next.com.tr

Yorum yap

Karbon Nickli Üyeden Alıntı
        Cihazınızda Yaptığınız ts formatındaki kayıtları converter programlarını kullanarak(forumda mevcut) telefonunuzun desteklediğin formatlara dönüştürüp izleyebilirsiniz.
        karbon usta önere bileceiniz program varmı ismi verirsiniz sevinirim teşekürler link verebilir misiniz

Yorum yap

karbon usta önere bileceiniz program varmı ismi verirsiniz sevinirim teşekürler link verebilir misiniz
          Bburadaki programı deneyebilirsiniz.kurulum gerektirmeyen versiyonu da mevcut

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=49759

Kolay gelsin.
          [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
          www.next.com.tr

Yorum yap

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Bburadaki programı deneyebilirsiniz.kurulum gerektirmeyen versiyonu da mevcut

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=49759

Kolay gelsin.
            teşekürler

Yorum yap

http://hotfile.com/dl/80381440/c6338...r_web.exe.html

programı bılgısayarın dan kurdukdan sonra calıştırmak tel usb uzerınden baglantı kurdukdan sonra otomatık calısacakdır yüklemk ıstedıgın muzık yada fılmı uzerıne bırakma yeterlı olacak tır otomatık cevırıp kendılıgın den tel yüklenır

Yorum yap

collo1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                korbon hocanın verdıgı program olmasa googlede nokıa pc süit yazarak arama yaptır nokıa yanın kendı cevırıcı programı sımdı müsayıt degılim lınk veremıyorum sorunsuz calısan bır program bütün model ler ıcın gecerlı program
                müsait oldunda cevap verirmisin TEŞEKÜRLER

Yorum yap

müsait oldunda cevap verirmisin TEŞEKÜRLER
                  kardes lık ekledım

Yorum yap

kardes lık ekledım
                    teşekürler zaman ayırdın için iyi günler

Yorum yap

teşekürler zaman ayırdın için iyi günler
                      önemlı degıl ışın görmüstür umarım sorun olursa yazarsın

Yorum yap

önemlı degıl ışın görmüstür umarım sorun olursa yazarsın
                        verdin linkte gözden geçirdim ama bir şey bulamadın KARBON hocanın verdi link te lisans istiyor ondan halen beklemedeyim tşk

Yorum yap

verdin linkte gözden geçirdim ama bir şey bulamadın KARBON hocanın verdi link te lisans istiyor ondan halen beklemedeyim tşk
                          lik demi sorun var anlayamadim link yeniliyorum gözden gecirip neyi bulamadin daha acik yazarsan sorunu cözmene yardim etmemde kolaylasir

Yorum yap

bu soruya KARBON USTA link vermişti ama lisanslı oldu için yarıda kaldı
                            Ultra Video Converter.rar .
                            verdin link te uye oldum forum da da mesaj attım nokia da .TEKEKÜRLER

Yorum yap

iyi de kardeş linkler silinmiş hepside ölmüş bari siliniz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X